ФЕВРУАРскИ СПАМ - с дъх на измамни обещания и бриз на бъчва (01.02-29.02.2024)

  • 6 020
  • 202
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 15 363
Гледам, добре сте.
Чета, добре сте.
Аз доволен.
И аз съм добре.
Значи съвсем доволен. Joy
Хайку по Джастевски.
И Мая (доволно сънена) докато пиша и кихам по пет пъти подред Joy :

# 166
  • София
  • Мнения: 10 595
Дебелчето е почнала да киха, ама много да киха. И не знам какво я дразни. И като почне, киха поне по 10 пъти.
А понеже досега не беше кихала никога, когато й се случваше в началото, беше супер стресната  Joy

Оххх, пак понеделник Sad . Тежко ми е.

# 167
  • Мнения: 9 858
Да не е настинала ?

Уикендът ми мина за миг, а днес положението е много на ура. Нямам търпение за следработна бира Blush

# 168
  • София
  • Мнения: 10 595
Ами не, май. Няма хрема, или други симпотми.
И аз искам да си сипА вече. Много стрес днес.

# 169
  • Мнения: 6 401
Аз куту за втора смяна немах мноу стрес, особено до обяд. Малку съ стресирах щото прочетох набързо правилата за запетаите от учебника на дитето. Почти всички са ми логични, но има няколко правила, дето ... ох, леле-мале. Холдънът ку мъ прочете, шъ мъ разбире. Joy

Джасте, много хубава Мая. Heart Eyes А ти защо кихаш?

Фчера напраихми една малко по-дълга разходка. И топло беши, и студено ... важното е, че не сме болни днес. Пък сме и доволни - от фчера. Joy

# 170
  • Мнения: 20 009
Дебелчето е почнала да киха, ама много да киха. И не знам какво я дразни. И като почне, киха поне по 10 пъти.
А понеже досега не беше кихала никога, когато й се случваше в началото, беше супер стресната  Joy

Оххх, пак понеделник Sad . Тежко ми е.
Алергия?
//
Понеделник ми е неделя.

# 171
  • Мнения: 6 401
Бо, блазе ти. Grinning

Сигурно е алергия това на Дебелчето, ама към какво?

# 172
  • София
  • Мнения: 10 595
Охх, не знам, освен към нов омекотител да е, но не помня дали започна с него или преди него да киха.

Хах, каква ирония. В аптеката тестовете за бременност и презервативите стоят на един регал 😄😄

# 173
  • Мнения: 18 331
На теб какво ти трябваше? Innocent

# 174
  • Мнения: 9 858
Понеделникът ми беше като да съм скапана като за петък. Тонове работа, ходих на тренировка и накрая на френски. Сега готвене, къпане и ще е време за сън Confused
Ама наздраве!
Яде ми се миш-маш, но са много воднисти тук чушките и сега се чудя как да го измисля Thinking

# 175
  • Мнения: 36 026
започваш с тях, за да се готвят по-дълго и да им избяга цялата вода

# 176
  • Мнения: 9 858
Ела да ми покажеш, Бубе. Втората спалня е оборудвана. Знаете предлагам котки, за теб ще отида и за шоколади Wink
Иначе ще пробвам тези дни, но се надявам и да намеря време да отида до 'ферма'. Имат нещо като оранжерии, където ти връчват една кошница, береш си сам квото харесаш и накрая плащаш по размера на кошницата. Братовчедка ми така си пазарува във Франция и имам мерак и тук да пробвам.

# 177
  • Мнения: 36 026
с удоволствие, но нямам време Confused
дори до дайс не мога да стигна, а тя ми е на почти цяла линия с метрото разстояние
нещо като на един, но от по-късите

Hug

# 178
  • София
  • Мнения: 10 595
На теб какво ти трябваше? Innocent
Аз по други дела 😁😁

Бубе, скрила съм ти пралините, да не ти ги изядат.

Не стига, че заспах в 2:30, ами и се събудих в 5:30. Не са хубави тия работи.

# 179
  • Мнения: 6 401
Дайсче, требе да спиш повече. То кой го казва, ама аз се пак докарвам поне 5 и половина часа сън, а и си доспивам, когато мога.

Норче, водните чушки ги оправям с брашно. Но трябва да обичаш така, едва ли е правилно по рецепта. Grinning А пък аз си падам голям експериментатор при готвенето. Joy

Да въ нахраня: закуска и обяд. Grinning


Последна редакция: вт, 20 фев 2024, 10:10 от ina.ina

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт