Майски бебета 2024г. - Тема 6

  • 17 696
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 715
И болница Надежда,  София също неонатологията е на най-високо ниво!! Лежах с предната бременност за задържане поради скъсена шийка и се нагледах на невероятни истории с щастлив край. Пожелавам го и на теб 💓 Стискам палци!

# 706
  • Мнения: 234
Мнението на Хедра за ланолиновите кремове, обсъждахме ги по-назад:

https://vm.tiktok.com/ZGekumQ1c/

# 707
  • Мнения: 569
Мислех си да си поръчам книгата на Хедра лато стана въпрос за нея, имате ли я и заслужава ли си?

# 708
  • Мнения: 987
Много я хвалят, аз я нямам лично. Ползвах блога ѝ и няколко фейсбук групи на по късен етап.

# 709
  • Мнения: 2 846
На мен ми я подариха, въпреки че аз нямам големи амбиции с кърменето. Ще я чета тепърва.

# 710
  • Мнения: 70
Моята девойка вече със сигурност е девойка. 😀 Тежи 1017 грама и е добре. Аз също - даже спирам но шпа-то и утрогестана. Качила съм 3 кг и вече официално съм над теглото, с което започнах.
Мимс, бързо да ти открият правилното лечение!

# 711
  • Мнения: 7 095
Уж не съм яла много, а усещам корема толкова опънат на макс

# 712
  • Мнения: 178
Мимс, кураж и сили, ще се преборите с бебка! Пращам положителни мисли към вас и към вселената. Ако имаш нужда от нещо пиши!

# 713
  • Мнения: 358
Книгата на Хедра я има в сторител

# 714
  • Мнения: 411
Момичета, моля ви препоръчайте ми нещо ефективно срещу диария. Било то храна, било то лекарство, приемам всякакви мнения, защото положението не е никак розово.

# 715
  • Мнения: 242
Мимс съжалявам!!! А ти вдъхваш кураж и позитивизъм на много момичета тук! Надявам се бързо решение!
Но как могат така да те стряскат?!? Досега не съм чела да си писала, но бебето няма изоставане нали? Защото ако наистина имаше приблем с него първо веднага започва изоставане със седмица/седмици или намаляване на води… така че не ги слушай в това отношение. Рискът при инфекциите е ако ще раждаш естествено и най-вече за шийката да не се скъсява. Аз също ти препоръчвам да те докарат в Бг- и в София и в Пловдив има супер спецялисти. Иначе знаеш ли че в чужбина(знам за Италия и Германия) дори не лекуват ентерокок 😳🙄😶!
Но междувременно, спирай всичко сладко, дигай на Горна граница Вит Д и взимай хубав и силен пробиотик. Също препоръчват гелчетата на gynofit с млечната киселина. За жалост с толкова антибиотик дето си пила, “естествената ти флора” със сигурност е намаляла и е хубаео е да пуснеш и микробиом изследване.
Стискам много палци и ни дръж в течение🙏🏻🙏🏻
Ще се побъркам вече .
Толкова антибиотици и за нищо.
Пак имам този ентерокок ,луда работа.😑😑😕😕😕Много се сдухвам така честно.
Качил се е нагоре момичета ,към матката ,нз просто,толкова лечение ,толкова усилия и накрая се качи...

# 716
  • Мнения: 482
На всички съм много благодарна за милите думи и куража.Ами те ги е страх нали да не се инфектира сега дробовете ,това е опасното,а шийката вече ми беше намалена и лежах на легло ,от скоро станах активна тъкмо се радвах.И заради риска се притесниха,точно ,защото имах проблемна шийка ,ние още нямаме и килограм ,пък сега е възпалена и тя.Казват уж върви за седмицата.И бактерият отново ме атакува ,този път прогресира ,поне преди беше във влагалището ,дори беше изчезнал ,като лежах в болницата в пб ме бяха оправили ,и сега пак,този път реши нагоре да иде .Пробиотик иначе приемам ,витаминки ,магнезий,утрогестан.Понеже прецених е рисково да пътувам ,Пловдив ми е ужасно далече от тук ,имам и граница да минавам,се насочих към Майчин Дом.Видях,че за неонатологията има добри отзиви иначе .Лекарите инаме как са в патологична б-ст?Аз наистина в София не ги познавам,дали ще ни помогнат..

Последна редакция: пн, 05 фев 2024, 22:51 от Mims1900

# 717
  • Мнения: 400
Момичета, моля ви препоръчайте ми нещо ефективно срещу диария. Било то храна, било то лекарство, приемам всякакви мнения, защото положението не е никак розово.

Аз пийвам малко оцет около една лъжица и ми помага, ако не понасяш може да го разредиш с малко вода, също опитай да сложиш добели чорапи да се загрееш и си легни и завий хубаво корем и кръст Simple Smile

Последна редакция: пн, 05 фев 2024, 22:55 от G•H•

# 718
  • Мнения: 482
Дилемата сега е Майчин Дом,Надежда,Токуда.Коя да избера..

# 719
  • Мнения: 400
Мимс, стискам ти палци и ти изпращам много прегръдки! За всяка болница има тема може да попиташ там други мами с твоят проблем да кажат мнение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт