Велико Търново-тема 48

  • 4 899
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 169
За фризьор препоръчвам Илияна, работи в"Pretty Angels" , до парка в кв .Кольо Фичето. Много добра и внимателна.

# 16
  • Мнения: 124
Здравейте!Фризьорката ми затвори врати и съм в търсене на ново място. Може ли да препоръчате фризьор в търново или горна , от който сте доволни? Без Стельо ,моля! Благодаря Ви!
Галя на "Гили".Работи отлично,но и цената на услугата е съответната.

# 17
  • Мнения: 108
Здравейте!Фризьорката ми затвори врати и съм в търсене на ново място. Може ли да препоръчате фризьор в търново или горна , от който сте доволни? Без Стельо ,моля! Благодаря Ви!
Галя на "Гили".Работи отлично,но и цената на услугата е съответната.

За боядисване ми трябва и лека подстрижка. Сегашната ми вземаше около 120.
Имаш ли идея в Гили колко взимат? Ориентировъчно ?

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Мен ме правят с моя боя и оксидант, подстригват и сешоар за около 50 лв.Повечето от старите потребители тук знаят, че съм била дълги години клиент на Стельо, а през далечната 1999 пак на Стельо/когато все още се учеше от Галя/Гили в Горна/.Цената на Гили ще се доближи до тази на Стельо.

# 19
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
И аз си търся нов фризьор. Искам да подстригва перфектно с измиване и оформяне, да работи бързо и точно. В града е пълно с фризьор, но нямам идея кой да избера.

# 20
  • Мнения: 1 561
Аз съм доволна от Ванина, Vanity Boutique на картала Simple Smile

# 21
  • Мнения: 108
Мен ме правят с моя боя и оксидант, подстригват и сешоар за около 50 лв.Повечето от старите потребители тук знаят, че съм била дълги години клиент на Стельо, а през далечната 1999 пак на Стельо/когато все още се учеше от Галя/Гили в Горна/.Цената на Гили ще се доближи до тази на Стельо.

Сиска,това ли е този салон за който говориш?

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Да, това е салона на Галя.В Търново се намира над "Теона".

# 23
  • Мнения: 124
Скрит текст:
Здравейте!Фризьорката ми затвори врати и съм в търсене на ново място. Може ли да препоръчате фризьор в търново или горна , от който сте доволни? Без Стельо ,моля! Благодаря Ви!
Галя на "Гили".Работи отлично,но и цената на услугата е съответната.
За боядисване ми трябва и лека подстрижка. Сегашната ми вземаше около 120.
Имаш ли идея в Гили колко взимат? Ориентировъчно ?
[/quote]

Цените не са фиксирани.Онзи ден ,за подстригване от средно дълга коса  на къса-50 лв.

# 24
  • Мнения: 1 329
Здравейте,
Препоръчайте ми място за поставяне на скоби/брекети за дете?

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Моите са при доктор Чернева.Резултати са бавни, но ние за никъде и не бързаме.Внимателна е много, не е меркантилна, невероятна жена и професионалист/писала съм и преди/.

# 26
  • Мнения: 2 729
Здравейте, мислим да посетим града, моля да ме ориентирате каква е цената на платеният паркинг в Търново? Ще нощуваме в централната част и съответно няма паркинг

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Лев на час в часовия диапазон от 9 до 17ч само в работните дни-това ако говорим за синята зона. Ако имате предвид частен платен паркинг, трябва да се търси конкретна цена

# 28
  • Мнения: 2 729
Направих резервация за нощувки с паркирането надявам се да се оправим някак
Препоръчайте място, от което да наблюдаваме светлинното шоу? Не ми се купуват специално билети, има ли някое заведение, тераса, или просто да се позиционираме пред крепостта Царевец би било достатъчно

# 29
  • Мнения: 1 329
Знаете ли къде я града поправят джойстици за PS4?

Общи условия

Активация на акаунт