Бачорски и златната ябълка - тема 10

  • 54 373
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 303
Това за "фурничките" на снахите чие изказване е, отвратително е.

# 706
  • Мнения: 2 751
Това за "фурничките" на снахите чие изказване е, отвратително е.

Самият Тони цитира баща си, докато разказваше за репродуктивните им проблеми с Рени. Даньо дебелашки се смееше и потвърди за “фурничките”. Само мога да предполагам, че е цитат от друг пиянски разговор. Жената е ценност в това семейство, няма спор.

# 707
  • Мнения: 11 196


Нова снимка от Столхолм

# 708
  • София
  • Мнения: 6 395
Важното е, че си си изляла негативизма на непознат човек и дойде да се похвалиш. Браво! Гордееш ли се? Това ли ще е другото, на което ще научиш децата си, освен да не ядът захар и чипс?

# 709
  • Мнения: 3 730
Всички, ако бяха толкова загрижени за собствените си деца, както за чуждите…

# 710
  • Мнения: 1 346
Важното е, че си си изляла негативизма на непознат човек и дойде да се похвалиш. Браво! Гордееш ли се? Това ли ще е другото, на което ще научиш децата си, освен да не ядът захар и чипс?
Също и да пишат правилно, а не като теб😀

# 711
  • Мнения: 8 886
Гледала съм стори на Емилия,че дава палачинки с шоколад и не помня какво друго беше сладко,в леглото,преди сън. На първо място било грозно да са на ивици зъбите на детето! Не, Емилия, на първо място е тревожно, касае здравето , тук естетиката е на следващо място. Сега изгледах сторито и съм убедена,че последното нещо, което Емилия иска и цели е да предизвика грозни коментари за Наска и близалките.
    Колкото и правилно да пише един човек, ако злобата се лее грамотно, това не го прави добър.

Последна редакция: ср, 20 мар 2024, 07:08 от марулета

# 712
  • Мнения: 1 578
Като се сетя колко холидейки, вафли и бонбони съм изяла като малка, нашите са за разстрел.
Захарта не е вредна. Вредно е прекаляването с нея.

# 713
  • Мнения: 1 123
От една реклама на дентален център колко коментара изтекоха. Емилия не се е жалвала за зъбите, а спомена травмата от недоброто обслужване. Едва ли дават нонстоп само захарни неща на това дете, че да пострада със зъбките. При някои деца просто с израстването на зъбчето е черно. Вече осъдихте и Атанаска и Емилия за неща, които даже не знаете така ли са.

# 714
  • Мнения: 8 886
Е, лично аз с ушите си чух Емилия да казва, че черните ленти по зъбчетата са на първо място грозни. За другото сте права, и аз мисля, че искаше да похвали отношението в сегашната клиника.
   За съжаление,от опит с детенце на близка приятелка знам, че зъбките се рушат не само заради сладкото.

# 715
  • Мнения: 11 196
Андреа и кака Рози Heart



# 716
  • Мнения: 8 886
Ох , ама и Рози понякога се държи като по-малката сестра на Андреа.
  Данко ще ни надъхва със сторита и снимки , с кратки коментари към тях. Ще ни разказва последните си 15 години. Леле майко!

# 717
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 922
То мине се не мине малко време и той все идва да разказва и все някоя драматична история ще намери да вкара в разказа.
Като онази че му се наложило с Емели и дъртака да се качат на автобуса, защото са прости не помнят къде са паркирали. Толкова тъжно...

# 718
  • Мнения: 1 387
Според мен Емилия и милото са история. Днес той в една механа, тя с Георги и Атанас в Под Метлите

# 719
  • Мнения: 3 857
И на мен ми се струва, че пак са разделени. Или другото е да не искат изобщо да афишират връзката си вече. Но Емилия си поднови ремонта на апартамента. Само че ако са се разделили, Емилия къде живее сега с детето. Странно.

Общи условия

Активация на акаунт