Бачорски и златната ябълка - тема 10

  • 54 104
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 623
Аз пък не виждам какво толкова възхвалявате Михневи. Готини снимки от екзотична почивка. Всеки, който може да си позволи Малдивите, може и да предложи такова съдържание. Намирам кадрите на Наска и Даниел от Малдивите за по-хубави (говоря за предходното им посещение).

# 31
  • София
  • Мнения: 218
Въобще не ми харесват снимките на Атанаска от днес.За сметка на това,Емилия е публикувала много мило клипче с Емели от една въртележка.Пълен контраст между двете.Едната наистина си личи,че е отдадена майка,другата няма какво да я коментирам...Добре,че е майка и да и гледа детето.Все пак Първата дама има нужда от истинска почивка.

Качвам два скрийншота от видеото:




# 32
  • Мнения: 922
Тея Михневи на Бачорите ли се правят ? Смешна работа...
Сторитата от почивките преди и сега на Наса са доста различни, защо ли ? Айда я няма да обработва и сега усета и перфектността на Наска лъсна, някъде ги е изгубила по трасето.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 126
Благодаря за темата!

# 34
  • Мнения: 1 376
Много рядко пиша, но благодаря за темата 💐
Rhae Rhae, благодаря и за скрийншотите на бонбончето💐
Моля, пускайте по-често по нещичко за такива като мен, които не ползват социални мрежи💐

# 35
  • Мнения: 891


Препоръчано място за настаняване в Малдиви от Наска и коментар от потребител.
Те в Абдовица са свикнали с мишоците и явно не им прави впечатление 😃

# 36
  • Мнения: 8 819
https://www.youtube.com/watch?v=hBAuaECS2DI
снимки:
Скрит текст:


Гледах това клипче, от преди една година.
Не мога да не изкоментирам цвета на костюма на Великия Бачор, с него е и на сайта на фирмата си, и в Linkedin, ама с извиниение този л**нян цвят има връзка с бизнеса, може би това да е замисъла, иначе си има дрес код в бизнес средите със ясно дефинирани цветове.
Още тогава Великият Даниел замисля да напише книга за живота на семейството, а то сега вместо книга - сега имаме филм. Като знаем как пише учената Наска, не искам да чета книгата на Даниел. Както самият каза от такива изяви печели клиентела, всичко е изчислено. Разправя как не е скъпо да идеш на Малдивите, излиза 3000 лв на човек с целия сеир и ядене там.

Атанаска за живота: "То така става, първо обяд, после ставаме 'другари', после - 2 деца".

# 37
  • Мнения: 170
Не виждам някой да ги възхвалява кумците им.
По-скоро ирония. Та те двете пускат почти еднакво съдържание. Не знам до кога ще се задържи това приятелство.

Също така не виждам и разлика в съдържанието в личните им профили след напускането на Аида. Според мен тя се е грижила основно за бизнес профилите. Ще стане ясно и това съвсем скоро.

Гледам иначе, че е изброила три хотела, единия бил подходящ за деца Joy как така го вмъкна изведнъж след като тук се обсъждаше, че малък Даниел не го водят никъде с тях..

# 38
  • Мнения: 19 485
Не виждам някой да ги възхвалява кумците им.
По-скоро ирония. Та те двете пускат почти еднакво съдържание. Не знам до кога ще се задържи това приятелство.

Също така не виждам и разлика в съдържанието в личните им профили след напускането на Аида. Според мен тя се е грижила основно за бизнес профилите. Ще стане ясно и това съвсем скоро.

Гледам иначе, че е изброила три хотела, единия бил подходящ за деца Joy как така го вмъкна изведнъж след като тук се обсъждаше, че малък Даниел не го водят никъде с тях..
То това е защото те са велики и нямат време да четат тук.....

# 39
  • Мнения: 714


Препоръчано място за настаняване в Малдиви от Наска и коментар от потребител.
Те в Абдовица са свикнали с мишоците и явно не им прави впечатление 😃

Този коментар сигурно е изтрит и блокиран.

# 40
  • Мнения: 3 771
Е как да не четат. Четат и реагират веднага.
Бачорски, служителите във фирмата.
Тъкмо помислят, че са нагласили идилията в снимки и някой напише нещо и те подскачат и реагират.
Този филм, в който си мислят че живеят, така и не могат да го излъчат на зрителя реалистично.

# 41
  • Мнения: 170
Затвърждавам мнението си, че е едноклетъчно.
Как обявава, че са им взривили колата.
С помпозни снимки от Мадиви… и накрая гръмналата кола.
Сега ще кажат, че е завист и злоба..
А то вероятно е просто конкуренция или неизправен автомобил..
Или търсене на сензация от тях.

# 42
  • Мнения: 3 771
Колите ни?
Те не са  ли фирмени, а във фирмата Атанасия не фигурира.
Децата и са 2.
Проектите са правени само от нея.
Ми той Пинокио сравнение с нея е слаба ракия.

# 43
  • Мнения: 1 376
А съседните коли, които са пострадали... И нямат каско...

# 44
  • Мнения: 2 068
Това е запалено, не взривено.

Общи условия

Активация на акаунт