Кристали във вътрешното ухо

  • 870
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
Здравейте.

От известно време имам голям проблем със световъртеж, ходих на лекар и ми казаха, че са ми разместени кристалите във вътрешното ухо и трябва да правя упражнения, за да се върнат на същото място.

Някой дали е страдал от подобен проблем и да се е оправил с упражнения и знаете ли от какво се получава това разместване. Интересно ми е каква е причината, за да не го допускам пак.

# 1
  • Мнения: 1 828
Имам същия проблем. От упражненията нищо не излезе,предписаха ми Бетасерк и съм добре но се гълта дълго. Най-важно е да не се страхувате,световъртежа отминава. Създайте си рутина ,като усетите ,че започва да се хванете някъде ,да не паднете.Никакви резки движения,ставайте бавно и се движете плавно,като дама. Успех!

# 2
  • Мнения: 76
Вие кое упражнение правихте?

Не искам да си създавам рутина да живея с това чудо, ужасно е и не си пълноценен човек.

# 3
  • Мнения: 1 828
Опитвах всички по книжката,която ми дадоха,но аз не съм много постоянна.Дано  имате успех.

# 4
  • Мнения: 76
На мен ми дадоха само едно упражнение но трябва да се прави по 10 пъти на ден.Ако искате ще ви го изпратя да пробвате.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 548
На мен упражненията ми помагат. Това е позиционен световъртеж. При мен се получи от йога упражнения с навеждане на главата. Имах и един период от няколко дни с много силен световъртеж. Не смеех да изляза навън. Пих няколко дни и Вертогохил. Хомеопатично е и имаше ефект. Упражненията правих три четири пъти на ден.

# 6
  • София, център
  • Мнения: 687
При мъжа ми имаха ефект почти веднага. Диагностирахме го вкъщи  отидохме при доктор в клиника Баланс- направиха 3-4 теста. Потвърдиха че кристалите във вътрешното ухо са се разместили. Дадоха му упражненията, прави ги 10 дни стриктно, още на 3тия ден всичко цеше ок.
Въпроса е че сега на мен ми се вие свят при рязко обръщане, като първия случай беше преди месец. И съм забравила имената на човека на който са кръстени упражненията, мъжа ми не го помни също и упражненията ги помни частично.
Някой ако се сеща името и може да помогне , ще съм щастлива. ( Ще ми се да пропусна 100лв приглед

# 7
  • Мнения: 92
При мъжа ми имаха ефект почти веднага. Диагностирахме го вкъщи  отидохме при доктор в клиника Баланс- направиха 3-4 теста. Потвърдиха че кристалите във вътрешното ухо са се разместили. Дадоха му упражненията, прави ги 10 дни стриктно, още на 3тия ден всичко цеше ок.
Въпроса е че сега на мен ми се вие свят при рязко обръщане, като първия случай беше преди месец. И съм забравила имената на човека на който са кръстени упражненията, мъжа ми не го помни също и упражненията ги помни частично.
Някой ако се сеща името и може да помогне , ще съм щастлива. ( Ще ми се да пропусна 100лв приглед

https://www.youtube.com/watch?v=9SLm76jQg3g   Маньовърът на Еплей.

Общи условия

Активация на акаунт