Кърмене ,хормони и странни усещания

  • 678
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
Здравейте момичета днес отново бях на лекар,попитах за странните усещания които имам и лекарката ме прегледа с видеозон.Каза че всичките симптоми които имам,ниско кръвно,умора,раздразнителност,болки ,странно и оскъдно кървене може да е в следствие на разбитите хормони и на това че още не ми е спряло млякото,а бебето не суче.Синът ми е на 7 м ,от отдавна не съм му давала но мляко си отделям .Каза да пия Достинекс,да пия по малко вода и да си стягам гърдите.Ако 2 хапчета не стигнат,може и да продължим с повече.Не знам защо,но на мен ми е много притеснено.Чувствам се раздута,постоянно ми излиза акне и ми се сгажда спорадично Понякога и сутрин и вечер . Имам странни болки в краката,рамото и кръста,като опасваща и парализираща,особено вечер като си легна ме побърква. Нямам и апетит,ям на сила...Моля ви кажете ми ,че някоя от вас е изпадала в подобни ситуации...Остави ,че бебето не ме оставя да спя ...имах периоди когато трудно заспивах или въобще не успявах...не бях спокойна.взех си капките на Бах.След купчина отрицателни тестове и кръвен категорично каза ,че не съм бременна..Постоянно ме наболява главата...

# 1
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Само не си стягайте гърдите. Друго не мога да кажа.

# 2
  • Мнения: 5 275
Гърдите в стегнат сутиен, стегнат откъм презрамките. Достинекс до спиране на кърмата. Не стискате, не пипате, само ако се препълват.
Ако не спите, какъв апетит, нормално е и главоболие да имате, както и замайване.

# 3
  • Мнения: 130
Гърдите в стегнат сутиен, стегнат откъм презрамките. Достинекс до спиране на кърмата. Не стискате, не пипате, само ако се препълват.
Ако не спите, какъв апетит, нормално е и главоболие да имате, както и замайване.
Съгласна съм но цикъла ми е малко и яркочервен ,усещам силни миризми и всякаш стомаха ми се е обърнал .Гади ми се и от вода като пия . Разбирам,че малкия ме побърква ама не знам това нормално състояние ли е ? Възможно ли е всичко да е на нервна и хормонална почва?

# 4
  • Мнения: 5 275
Е, извинявайте, ама ние как да знаем? Ако мислите, че може да сте бременна, направете тест. Достинекс може да се приема и по време на кърмене.
Не съм имала подобни симптоми по време на приема.

# 5
  • Мнения: 130
Е, извинявайте, ама ние как да знаем? Ако мислите, че може да сте бременна, направете тест. Достинекс може да се приема и по време на кърмене.
Не съм имала подобни симптоми по време на приема.
Няма проблем,може някой да е преминал през подобно нещо и да сподели опит къде да търся причината.Правих тестове и нищо....

# 6
  • София
  • Мнения: 2 410
Или Лл или някой ендокринолог да ви каже какви кръвни изследвания да си пуснете. Бие на анемия цялата работа и няма общо с кърменето. По-скоро с умората и/или изкаран някой вирус.

Общи условия

Активация на акаунт