Помощ с избор на име

  • 2 217
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 201
Дара ми харесва най-много. Другите, не особено. Предлагам Рая, Мира, Ива, Елия, Карина, Сара, Бетина, Клара.

# 16
  • София
  • Мнения: 8 566
Понеже знам, че не си особен фен на Ная, гласувах за Лора Simple Smile Хубаво име е!

# 17
  • Мнения: X
единственния ми проблем с Лора е на Руски Унг е Лор 🤷♀

# 18
  • Мнения: 515
А Сара или Нора?

# 19
  • София
  • Мнения: 8 566
Да, ама нали знаеш, че все ще й измислят умалително и едва ли някой ще й казва просто Лора (знам, знам, ама това е положението) Simple Smile 

# 20
  • Мнения: X
Обмисляли сме момичета всякакви опции които съществуват 😀общо взето това са имената които оставихме и от тях ще избираме.
Аз харесвам и Нора и Лара ( като опция на Лора ) харесвам много имена но тези са като вариант.
Разбирасе Даная също е опция но аз съм просто убедена че ще е Дани , поправете ме ако греша !?
Диана и Даяна не са ни опция , Дария само заради топ популярноста на името не ми е вариант наистина аз имам по рядко име и ако всяко второ е с името на детето ми ще полудея.
Мислех за Ника , Вая , Лиа , Ама мъжа ги отписа тотално.
Имахме и Ава , Лина , Аяна ,Ива като опция от които той само Лина и Ива харесва гоооре долу

# 21
  • Мнения: 4 701
Далия- цвете е и на галено може Лия.

# 22
  • Мнения: 12 032
А Лидия? Рядко срещано и у нас, и в Русия, мисля, че и в англоезичния свят няма да предизвика чуденки и неудобство.
Също така Лилия.

# 23
  • Мнения: 515
Оставям още няколко имена: Мила, Салина, Савина, Грета, Амелия, Андреа, Алис, Емели.

# 24
  • nowhere
  • Мнения: 298
Лора е прекрасно име и е единственото интернационално между изброените. Харесва ми много повече о останалите, включително от Амая.

До Амая добре ми стоят Линда, Луиза, София, Соня, (Е)Лена, Алина, Лилия.

# 25
  • Мнения: 12 032
Блу, в Русия(на руски) Соня е умалително от София, отделно означава и поспаланко. Лена е умалително от Елена. Там не е прието детето да бъде записано с умалително име, в документите се вписва пълното име - София, Елена, Наталия и т.н., а не Соня, Лена, Наташа

# 26
# 27
  • Мнения: X
да Mama ru е напълно права Simple Smile
Амая при нас е Мая която харесвахме но детето се роди през ноември и просто много ме бърщаше мая през ноември 😀Амая беше супер попадение и аз много го харесвам.
Не търся имена които могат да се съкращавам защото София тук е Софи а там Соня и това за мен е объркващо , да Живея в България но комуникирам на руски с детето и е много голямо мазало аз да и казаам еди как си баба и еди как си баща и еди как си .
За това се спряхме на тези имена в листа

# 28
  • Мнения: 515
Вие наистина сте написали, че това са финалните ви колебания, между тези 4 имена, но винаги е възможно човек да чуе някое име, което не е било обсъждано и да се влюби в него Revolving Hearts

# 29
  • Мнения: X
Повярвайте ми минимален шанс е 😀Аз буквално прерових стотици списъци с имена м последния имаше 300.000 имена и го гледах 4 дни 🤣Иначе списъка ми е много дълъг

Общи условия

Активация на акаунт