Отговори
# 45
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
На север съм в средата на юни... Blush така че лично аз не бих била критерий.

По стандарта на Джеймс се оказа, че имам всичко, без скапания живот Grinning

# 46
  • Мнения: 18 300
О, и на север става водата в средата - края на юли, хич не се притеснявай. Тогава вече си е разгара на лятото.

# 47
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Точно юли е най-доброто време за море по нашето Черноморие. После август морето се пълни с всякакви боклуци и водорасли.

Днес имам годишнина - 14 години без цигари Simple Smile

# 48
  • Варна
  • Мнения: 36 606
И аз започвам да ровя за хотели. Излязоха датите за мотосъборитежтази година, заплюхме къде ще ходим, а по принцип аз резервирам хотелите, та сега ми е на дневен ред Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 857
Анонимче, и на мен доста ми хареса Sea Sense, но за седмица, за двама + дете ми предлага 2 двойни стаи срещу едни 3864€ . Все пак е с 10% отстъпка, инак цената е 4293 ...
Не страдат от излишна скромност някои наши хотелиери.
Ако не ме държеше още сантимента към наше си море, май не бих го предпочел пред алтернативите.

Едит: Хвана ми окото Santa Marina Holiday Village до Созопол. Някой евентуално с впечатления?

Последна редакция: пт, 05 яну 2024, 12:01 от Doppel T

# 50
  • Мнения: 7 947
ахаха те са се оляли направо , да...такива цени само липса на клиенти ги оправя..
май са ти ги обърнали в евро за теб..
бях последно там по работа, преди около 2,3 години и нощувките бяха близо 200 лв. за двойна стая на вечер..

# 51
  • Мнения: 18 300
Това специално за чуждестранни туристи може би? Laughing Я иди в Марбея, и там не е лошо. Innocent

# 52
  • Мнения: 2 857
Мерси, Лори, ама по-надолу от Валенсия през лятото не съм и няма да сляза. Който иска 40° +  да заповяда

Инак просто за сравнение на цените с нашите в същия период : https://www.airbnb.de/rooms/52111559?adults=3&enable_m3_private_ … ck_out=2024-07-22

И още една "къщичка" :  https://www.airbnb.de/rooms/43345331?adults=4&enable_m3_private_ … ck_out=2024-05-17

Последна редакция: пт, 05 яну 2024, 14:53 от Doppel T

# 53
  • Мнения: 18 300
Вярно, аз бях през май и си беше топличко. Sweat Smile

# 54
  • Мнения: 7 947
за подобни цени най-хубаво идете до Гарда, и Гардаленд е супер наблизо, да се изкефят малки и големи, плажовете са супер, водата чиста и хладна..  Simple Smile

Последна редакция: пт, 05 яну 2024, 17:09 от anonymiss

# 55
  • Мнения: 17 407
Тъй като ще се пробвам за сефте да се държа по германски, в търсене съм отсега на хотел за нашето море в края на юли. Ще водим и местни приятели, та дайте идеи за място, което да не е пълна лудница тип Слънчака, но да не е и за отшелници. Последните два пъти бяхме в Приморско и не беше зле, но вече ни е писнало там. На първо четене се сещам за Св. Влас, Албена или Константин и Елена. Ако някой има впечатления от тях, моля да сподели или пък други предложения.
Ще ви заобичам още повече Simple Smile
Маритим и последният да затвори вратата в Албена, и Властът ти препоръчвам аз.
Ха, честита и благодарна да ви е Новата година!

# 56
  • Мнения: 451
Ходя си на Слънчака аз, цялата измет на галактиката е събрана там, как тъй без мен? Joy
//
Одеве я чух в колата и си я въртя от половин час, баси гласа има тая жена

# 57
  • Мнения: 10 704
Има я. Особено като запее Don't break my heart Wink

# 58
  • Мнения: 19 883
Мой роднина беше кмет на Свети Влас, сега не знам. Но имах за там оферти и отзивите са за лукс и пари. Не отидох, естествено.
Но крайбрежието е красиво, писах за клиенти.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Напоследък си падам по някакви много шантави комбинации на музикални стилове, та сега ще ви пусна 1-2 любими песни, неочаквано добра комбинация за който се навие да ги изслуша Simple Smile Тези двете какви гласове вадят, не е истина...



Общи условия

Активация на акаунт