КАРТИ ТАРО - ТЕМА 32

  • 14 601
  • 682
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 239
Днес съм с доста интересни дневни карти и реших да ги споделя с вас.
Какъв ще бъде денят ми? - 3 жезли.
Какво ме очаква любовен план днес? - Кралица Пентакли, Рицар чаши, Рицар пентакли.
Дъно на колодата- Кралица чаши - доста емоционална съм в последните дни и тази Кралица неслучайно дава тон на тестето.
Интересен ден се очертава с двама рицари и енергията на две кралици.

# 31
  • Мнения: 1 804
Здравейте!! Скоро се сдобих с първото си тесте и реших да се включа тук. От известно време чета темичката.
Дали може да ми помогнете с разчитането на тези карти?
Въпросът е - ще приемат от бюрото по труда документите?



Извинявам се, че снимката е обърната.
Аз го разбирам като - Да, ще вземат документите, но ще се окаже че не са допустими, но пажът ме обърква.

Ситуацията е че сме изпуснали един срок и не знаем ще ни допуснат ли за участие.

# 32
  • Мнения: 1 463
Здравейте!! Скоро се сдобих с първото си тесте и реших да се включа тук. От известно време чета темичката.
Дали може да ми помогнете с разчитането на тези карти?
Въпросът е - ще приемат от бюрото по труда документите?



Извинявам се, че снимката е обърната.
Аз го разбирам като - Да, ще вземат документите, но ще се окаже че не са допустими, но пажът ме обърква.

Ситуацията е че сме изпуснали един срок и не знаем ще ни допуснат ли за участие.

Може би ще трябва да ги “трансформирате”
Тези документи имат ли общо с деца ?!

# 33
  • Мнения: 1 804
Здравейте!! Скоро се сдобих с първото си тесте и реших да се включа тук. От известно време чета темичката.
Дали може да ми помогнете с разчитането на тези карти?
Въпросът е - ще приемат от бюрото по труда документите?



Извинявам се, че снимката е обърната.
Аз го разбирам като - Да, ще вземат документите, но ще се окаже че не са допустими, но пажът ме обърква.

Ситуацията е че сме изпуснали един срок и не знаем ще ни допуснат ли за участие.

Може би ще трябва да ги “трансформирате”
Тези документи имат ли общо с деца ?!

Благодаря! Да, за отглеждане на дете става на въпрос, по проекта с детегледачките към борсата.

# 34
  • Мнения: 1 463
Здравейте!! Скоро се сдобих с първото си тесте и реших да се включа тук. От известно време чета темичката.
Дали може да ми помогнете с разчитането на тези карти?
Въпросът е - ще приемат от бюрото по труда документите?



Извинявам се, че снимката е обърната.
Аз го разбирам като - Да, ще вземат документите, но ще се окаже че не са допустими, но пажът ме обърква.

Ситуацията е че сме изпуснали един срок и не знаем ще ни допуснат ли за участие.

Може би ще трябва да ги “трансформирате”
Тези документи имат ли общо с деца ?!

Благодаря! Да, за отглеждане на дете става на въпрос, по проекта с детегледачките към борсата.
Попитайте какво трябва да направите, за да приемат документите

# 35
  • Мнения: 1 804
ОБратна връзка в края

Попитах какво трябва да направим за да вземат документите, но виждам успех след трудност и може би решението ще зависи от мъж?


По-късно ще дам ОВ, понеже следобед отиваме.

Едит:
Приеха документите. Заядоха се в началото за татолни глупости и безсмислени неща. Оказа се че имало "следващо ниво", което разглежда документите и другата седмица ще кажат окончателно.

Благодаря за съдействието!! Продължавам да следя темата с интерес.

Последна редакция: чт, 04 яну 2024, 20:52 от FrozenBubble

# 36
  • Мнения: 2 631
Момичета правили сте си сами годишна прогноза?

# 37
  • Мнения: 1 463
Момичета правили сте си сами годишна прогноза?

Това е прекалено дълъг период за Таро.

# 38
  • Мнения: 2 631
Днес си правих месечна подредба за януари използвах тази от Емма.

1 карта общо влияние на месеца - императрицата
2 карта първа седмица от месеца - 9П
3 карта втора седмица от месеца - рицар жезли
4 карта трета седмица от месеца - рицар пентакли
5 карта 4 седмица от месеца - 10 пентакли

Събирам мненията ви 🥰🫶

# 39
  • Мнения: 978
Днес си правих месечна подредба за януари използвах тази от Емма.

1 карта общо влияние на месеца - императрицата
2 карта първа седмица от месеца - 9П
3 карта втора седмица от месеца - рицар жезли
4 карта трета седмица от месеца - рицар пентакли
5 карта 4 седмица от месеца - 10 пентакли

Събирам мненията ви 🥰🫶

Генерално хубав месец ти се очертава. Императрицата е преди всичко растеж.

През първата седмица ще имаш много задачи, ще направиш повече покупки или просто ще се подготвяш за нещо. Втората седмица ще ти е по-напрегната, а може да се проиграе и като пътуване. Също е възможно времето да те притиска да свършиш нещо или да задвижиш нещо. Третатат седмица ще е спокойна по Рицар пентакли. По 10 пентакли последната седмица ще ти е посветена на семейството,ще прекараш повече време вкъщи или ще имате семейно събитие. Може и тогава да се прибереш, ако ще пътуваш някъде.

Картите е възможно да се проиграят и като раждане на дете в семейството или близкия кръг хора.

# 40
  • Мнения: 2 631
innas  Аз съм бременна но ще раждам март.😀

# 41
  • Мнения: 978
innas  Аз съм бременна но ще раждам март.😀
За теб има време.🙂 Може да е някой друг, а може и изобщо да не се проиграят картите.

# 42
  • Мнения: 1 145

Ето и моето питане от днес. Как ще се развие имотен въпрос?
1 карта реакция на първо замесено лице; втора карта - реакция на второ замесено лице; трета карта - ще има ли финално разумно ценово предложение?

Първият човек е емоционално и семейно свързан с имота в миналото, вторият човек вероятно има някаква и планове (бизнес или друго).  По последната карта, която реално ме интересува ми е трудно да преценя, пак нещо поддиктувано от емоции, но положително ли?

Ето и пояснителна карта към краля - 8 жезъла.

А рицар жезли е на дъното на колодата.

Положителни карти - Крал Чаши означава Великодушие , а 8 жезли нещата ще се развият бързо, динамично . Всички са настроение положително, нямаме никъде отрицателни карти, така че може би някой ще направи реверанс и бързо ще се състои сделката.
Имахме интерес към част от имот, но продавачъткойто ни предлагаше го преотстъпил на друг , който пък изобщо няма намерение да се разделя със съответния имот (за 3квм съсобственост говорим, не нещо кой знае какво и се чудя за какво му е, но както и да е, може  да има някакви планове по пентаклите) И тук  провал, въпреки картите уж хубави...
Здраве да е.

# 43
  • Мнения: 299
Ето и моето питане отново за същия човек 😀 Напослвдък много иска да ме види, отношенията ни досега са били само онлайн и въпреки че писахме една година, няма как да знам какъв е, усетих обаче една токсичност у него и това ме притеснява.
Та зададох въпрос: Защо толкова много иска да ме види? (1ред) - 2 чаши, 5 мечове и 3 мечове - 2 чаши ясно, ама тия мечове- дали иска да ми причини страдание или той страда, не мога да разбера.
Затова после питах - Какво чувтсвта към мен? (2ред) и Иска ли да ми навреди този човек? (3 ред)- 6 чаши, асо пентакли и сила
Та ще се радвам да чуя мнението ви по тези карти? Благодаря! 🙂🙂🙂

След което реших да попитам- Какво иска да направи той на тая среща? или Как очаква да мине? (Забравих точно кой въпрос зададох) и вижте какво ми излиза- с тая окована жена и асо жезли, което е секс, не ми звучи никак добре- иде ми да кажа- изнас..лване, не знам дали съм луда

Последна редакция: пт, 05 яну 2024, 05:12 от angelika_

# 44
  • Мнения: 1 463
Ето и моето питане отново за същия човек 😀 Напослвдък много иска да ме види, отношенията ни досега са били само онлайн и въпреки че писахме една година, няма как да знам какъв е, усетих обаче една токсичност у него и това ме притеснява.
Та зададох въпрос: Защо толкова много иска да ме види? (1ред) - 2 чаши, 5 мечове и 3 мечове - 2 чаши ясно, ама тия мечове- дали иска да ми причини страдание или той страда, не мога да разбера.
Затова после питах - Какво чувтсвта към мен? (2ред) и Иска ли да ми навреди този човек? (3 ред)- 6 чаши, асо пентакли и сила
Та ще се радвам да чуя мнението ви по тези карти? Благодаря! 🙂🙂🙂

След което реших да попитам- Какво иска да направи той на тая среща? или Как очаква да мине? (Забравих точно кой въпрос зададох) и вижте какво ми излиза- с тая окована жена и асо жезли, което е секс, не ми звучи никак добре- иде ми да кажа- изнас..лване, не знам дали съм луда

Аз няма да коментирам картите, защото това са 53728 карти за този човек- не разбирам кое е странното един човек да иска да излезе от виртуалния свят и да Ви види?! Как може това да се смята за ненормално?!
За мен е притеснително, че Вие толкова време го мотаете и искате да си останете във виртуалното пространство с него отгоре на всичко сипете обвинения по негов адрес - бил токсичен, сега пък искал да Ви изнасилва - ум да ти зайде
След като не искате отношения с този човек просто прекратете и го оставете и той да си намери щастието.

Общи условия

Активация на акаунт