Да се оплачем... 2024

  • 707 357
  • 11 801
  •   32
Отговори
# 11 100
  • Мнения: 197
Изпий една с.  лъжица оцет. Веднага ще те успокои

# 11 101
  • Мнения: 3 357
Моето не е оплакване, а смешка за разведряване.
На конференция съм. Има много хора, включително семейство, които са руснаци (тя е полу-грузинка), става дума, че аз съм българка и той казва, о, аз имам роднини в София, бил съм във Варна. В следващия момент казва “каква е цената на….” на български,  но не може да се сети за думата… и казва cucumber.  Аз се сепвам в първия момент и блокирам, а моят мъж, когото току-що съм представила като неговорещ български, казва на чист български език “краставица”. Умрях от смях! Той, милия, не яде краставица и запомнил “краставица - не!”

# 11 102
  • Мнения: 1 010
Оплаквам се от едни сиви пеперуди, вероятно молци, такава работа ще ми отворят тези гадини да пера всичко наред и да хвърлям разни пакетирани храни, някой има ли идея как да се справя с тях?

# 11 103
  • Мнения: 7 929
Молците са голяма напаст. Всяка храна, потенциално заразена с молци, слагай за два часа във фризера още като я купиш - боб и други варива, овесени ядки, червен пипер и така нататък.

# 11 104
  • Мнения: 4 728
С молците само едно спасение има- намираш първоизточника и започваш тотално пролетно почистване. След това действаш както Ева е писала за храните, текстила (чист)проветряваш на слънце, изпираш и прибираш с нещо отблъскващо молците при тях. На пазара предлагат разнообразие от таблетки и т.п. Аз ползвам сушена лавандула или между одеалата слагам нови вестници.
Оплаквам се, че вчера бях на зъболекар и по желание( не беше много и не беше належащо) ми чисти зъбен камък, изкървяха ми венците и сега ми е гадно да ям.

# 11 105
  • ново
  • Мнения: 5 982
Аз веднъж бях завъдила пеперуди от едни шоколади. Понеже у нас никой не яде сладко, давани, подарявани ги складирам в едно чекмедже. Изхвърлих всички без да търся кой е виновникът 😀
Оплаквам се, че вече не ставам за излизане до късно. Нито можах да заспя, нито да се наспя като човек. Днес ще ми е мътна главата.

# 11 106
  • Мнения: 4 546
ccvet, стана ми интересно. Защо се слагат вестници между одеалата?

# 11 107
  • Мнения: 7 929
Мини, ако ccvet не ти види въпроса, позволявам си да отговоря - молците не харесват химикалите в печатарското мастило.
Моля ви, кажете ми какво хапче да си купя, че да поспя поне една вечер. Осма безсънна нощ, карам на автопилот.

# 11 108
  • Мнения: 4 728
Същото като лавандулата- молците бягат от силната миризма на прясното печатарско мастило, за това писах нови вестници.
Ева не можеш да заспиш или не спиш качествено и достатъчно?

# 11 109
  • Мнения: 39 400
Еве, намери кой да ти даде половин лексотан.

# 11 110
  • Мнения: 4 350
80% от мъжете са измет. И ако някоя жена ви заприлича на нещо подобно, да знаете, че първо някой мъж боклук ѝ е видял сметката...

# 11 111
  • Бургас
  • Мнения: 16 262
Евче,довечера ще ти снимам едни билкови капки 😉

80% от мъжете са измет.
Аз бих казала 98%

# 11 112
  • София
  • Мнения: 7 056
eva, на приятелка предписаха Атаракс за безсънието, казва, че помага. Не съм пробвала.
80% от мъжете са измет…
Много умно…Ти син ли имаше?

# 11 113
  • Мнения: 39 400
Какви са тия проценти? И двете синове имате.
Има и читави, има и боклуци. Както и при жените между впрочем.

# 11 114
  • Мнения: 113
Не, не издържам работата.
Получавам тикове само като знам че съм на работа. Много е тежка, психически ме натоварва.

Имам кредит и наем, но напускам
Борсата е сигурно 250лв на месец, обаче главата ми бучи, не е импулсивно решение, но ако не напусна ще прегоря, ако вече и не съм прегоряла.
Тази работа повече ми взима, отколкото дава.

И аз подобно на повечето от вас, все на себе си разчитам и ей ме на.
Мъжете в моя живот са напълно безсмислени от гледна точка, че искат да им искам (което никога няма да направя) ама ето ме сега в беда и нито един няма да каже, ето ти помощ.

Почти се заричам, че от всяка следваща връзка ще извличам вместо аз да давам и определено преставам да правя нещо за който и да е било мъж.

Не си търся виновен за това,което сама съм си направила, обаче се дразня на мъжете (ми)

Те реално нямат никаква функция. Нито секс, нито нежност,нито подкрепа.

Не знам как ги привличам все такива лигльовци. Едни болнави и с неразрешени травми.

Общи условия

Активация на акаунт