Да се оплачем... 2024

  • 700 549
  • 11 701
  •   21
Отговори
# 11 085
  • София
  • Мнения: 39 785
До август ще съм инвалид.
Писала си, че ще ходиш при невролог. Попитай дали можеш да пиеш Милгама Н.
Има я и на инжекции.

# 11 086
  • София
  • Мнения: 6 068
Ох тамън днес се успокоих малко и ми дойде настроение от това, че е петък и има слънце. И ми звъни баща ми. През целия ми живот сигурно ми е звънял всичко на всичко 2 пъти. Сърцето ми отиде дирктно в петите. Майка ми не си вдигала телефона цял следобяд, а снощи нещо не и било добре. Звъня в работата и, от там ми казват, че наобяд и станало лошо и си тръгнала, Казвам ви състарих се напраов. Слава Богу я чух. Получила бъбречна криза и се изстреляла в Пирогов. Обаче не могла да си намери едното лекарство, нямало го по аптеките. ВИка, ще пия бира и се смее. Значи не е толкова зле. Обаче здравата се изплаших. Пфууу. Само проблеми бе.
Иначе съседите (гърци и турци) са царе на сладкишиоте. Турските са по-сиропирани, аз не обчиам много, но тяхната баклава я кльопам яко.

# 11 087
  • Мнения: 5 371
Нали, кой където ходи и яде някакви вкуснотии, ще помоля по един залък и за моята бедна душа да хапва , а аз другия уикенд ще пия Аугустинер и ще ви споменавам с добро .
 Славче , няма ли да дойдеш, душа ? Щяло да има пролетен фест  . Като есенния, ама без тълпите туристи . Как ще издържа още една седмица ....

# 11 088
  • UK
  • Мнения: 2 846
Оплаквам се, че почнахме ремонт на едната баня и изникна спешна нужда от водопроводчик, който разбира от бойлери и газ, а единствения който може да дойде събота или неделя е зает. Това ще наруши плана на целия ремонт. Пфуууу все нещо трябва да има винаги, защо пък веднъж не мине по план.

# 11 089
  • Мнения: 12 993
Мойте деца са като попски на задушница днес😅
Домъкнала съм къпана баница, малки екелерчета с крем и няколко вида баклава 😅😂😂🙃
Обаче! По 1 еклерче за да опитат различни вкусове те са 8-9 вида, Жаки обвини кака си че я ощетява и заплаши да вземе линийка да мери, това на било братска делба. Кака и вика- напротив прсото по- голямата сестра тряя да яде повече😂😅😅
Баклавата обаче е кило трябва да я сложа в сейфа под ключ! Затова не държим сладко и тесто у нас, има ли се яде до дънце😅🫣
Така мляскаха и охкаха че чак аз опитах дето не ям сладко сиропирано, ми ашколсун им, много им е вкусна, на мАсло мирише💕
И баницата е оле мале!
И аз кило и полвина за десет дни нагоре 😅🙃
Но имах малко нужда бях се съвсем свършила, сега загладих косъма леко:)

# 11 090
  • София
  • Мнения: 6 068
Начи при тва описание давай веднага адрес. Добре че не съм бременна, че щях да пометна, така ми се дояде турска баклава. Баница нИ щЪ.

# 11 091
  • ново
  • Мнения: 5 980
Аз хрупам ябълка, ама като ви чета някак по-сладка ми станА 😃 Довечера ще излизаме с приятели и се стискам за ресторанта.

# 11 092
  • Мнения: 875
Напълнях само като ви чета.
Ще се оплача,  че не можах да си намеря черни обувки.  Трябва ми нещо семпло, не много официално, с малък широк ток. Ееее, в нашия селски град такова чудо няма. И голям номер трябва да е.

# 11 093
  • Мнения: 3 343
Напълнях само като ви чета.
Ще се оплача,  че не можах да си намеря черни обувки.  Трябва ми нещо семпло, не много официално, с малък широк ток. Ееее, в нашия селски град такова чудо няма. И голям номер трябва да е.
Моя крак не е много голям, 39 номер, но е трудно да намеря удобни, но в същото време добре изглеждащи обувки от кожа и с нормален ток. Та един ден случайно попаднах на Кларкс, че и намалени наполовина, та си купих няколко чифта.
Потърси Кларкс, Еко, от този сорт. Имат удобни обувки. Виж и онлайн. Имат и W, ако си с широк крак. Обикновено си отговарят на номера.

# 11 094
  • Мнения: 22 453
Ние пътувахме с Фликс бус, идеално си е, има си и Интернет. Няма никакъв пясък или каквото и да е друго, времето е идеално.

Оплаквам се, че заведох сина в магазин да си избере нещо, той излезе сърдит.
Няма как да мъкна Нърфове от тук, при положение че си имаме и при нас.
Мислех че друга ще хареса, тъй като вчера с дъщерята минахме от там, но той изобщо не обърна внимание.

# 11 095
  • Мнения: 621
Ес, фликсбус редовни ли са. Преди време точно за Солун се бях огледала за тях, но ме достраша. Например на връщане да няма.

# 11 096
  • Мнения: 8 558
Оплаквам се от умора и главоболие...тежък работен ден и мисли за децата...

# 11 097
  • Мнения: 10 542
И мен ме боли главата. Изпих един нурофен и легнах, пък да видим как ще заспя. Много ме боли Sad

# 11 098
  • Мнения: 197
Премери си кръвното

# 11 099
  • София
  • Мнения: 13 822
Аз легнах и се събудих със зверски болки в корема. Сега вардя тоалетната.

Общи условия

Активация на акаунт