? Въпроси всякакви ? (2024 г.)

  • 187 397
  • 4 661
  •   8
Отговори
# 3 900
  • Мнения: 69 196
Пита се - напълно размразен. Това е да стане на чорба.
Не от магазина до вкъщи.

Отговор - гаден става, за кофата.

# 3 901
  • Мнения: 1 342
Последното не е съвсем вярно. Ако става дума за супа е ОК цялата да се кипне на следващия ден (да заври) и после може да се пази в хладилника още един ден като изстине.
Вярно за кого? 😅 Аз съм написала какво правя аз, а не как трябва. Всеки да си решава 👍🏻

# 3 902
  • Мнения: 9 387
В Индия йогите,браманите или там както се наричат,никога не ядат претоплена манджа. Yum А са бедни...

# 3 903
  • Мнения: 69 196
Слаби са им хладилниците, за това....Joy

# 3 904
  • Другата България
  • Мнения: 37 740
Тролът обаче за пореден път успя да заформи дискусия, която със сигурност изобщо не го интересува. Blush
От един вероятно несъществуващ сладолед до Индия стигнахме.
А, сетих се - сигурно си е купил сладоледа докато се е връщал от тотопункта, за което пък беше предишния му въпрос.

# 3 905
  • Мнения: 39 575
И затова му се развали вечеринката.

# 3 906
  • Бургас
  • Мнения: 1 295
🤣 Как ги усещате тея тролове? И друг път съм чела обсъжданки за въпросния потребител/ка, ама въпросите ми се виждат като току-що хрумнали, нищо лошо. Хич не съм проницателна.

# 3 907
  • Мнения: 2 063
А на мен въпросите на deaf ми изглеждат като яко и дълго мъдрени и пак много тъпи😂

# 3 908
  • Другата България
  • Мнения: 37 740
🤣 Как ги усещате тея тролове? И друг път съм чела обсъжданки за въпросния потребител/ка, ама въпросите ми се виждат като току-що хрумнали, нищо лошо. Хич не съм проницателна.
То да бяха само въпросите.....налазил е всички подфоруми, ако е само тук.....
В темата за трета световна война такава “дискусия“ е завихрил, че някой писа, че дори Иво Сиромахов е цитирал откъси от нея в нета, с ирония и подигравка за форума разбира се. Не, че Иво е еталон за нещо, но въпросния е ...дори не съм сигурна, че е трол, може и чат- бот да е.
Че ако е човек е страшно....

# 3 909
  • Мнения: 483
Ще го ядеш гаден.
Сладоледът е замръзнала пяна. След размразяване, пяната пада и става компот... Нищо му няма, ама на усещане и вкус е блякс.
Направи си шейк с него (може и с лед, ако съвсем се е стоплил), може и с плод, с кафе... Зависи какъв е.
Аз пък съм странна и го харесвам размекнал. От малка. 😀

# 3 910
  • Мнения: 10 646
Размекнал и размразен - има разлика... За справка по-горе - чорба.
Явно вашите са прекалили с мрънкането за "студен сладолед".

# 3 911
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 801
Аз пък съм странна и го харесвам размекнал. От малка. 😀
Аз също харесвам сладоледа полуразтопен. Тогава ми е най-вкусен.

# 3 912
  • Мнения: 483
Аз пък съм странна и го харесвам размекнал. От малка. 😀
Аз също харесвам сладоледа полуразтопен. Тогава ми е най-вкусен.

Аз никога не съм обичала студени храни и напитки, нито газирано, та за това.

# 3 913
  • Мнения: 41 674
В Индия йогите,браманите или там както се наричат,никога не ядат претоплена манджа. Yum А са бедни...

Ми затова са бедни Wink
Да не говорим, че често супи, торти и яхнии са по-хубави на следващия ден.

# 3 914
  • Мнения: 147
Здравейте,от летището в София до автогарата с кой автобус да се придвижа или метро?

Общи условия

Активация на акаунт