Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Януарска вещерска и спортна

  • 86 866
  • 2 652
  •   1
Отговори
# 2 610
  • Мнения: 7 306
Ужасно е това с активистите. Стават все по-крайни и агресивни. Представям си колко сте се притеснили, Лав. Човек не знае как могат да постъпят и реагират.
Май вчера гледах, че отново заляли Мона Лиза със супа. Не знам какво си мислят, че могат да постигнат с подобни действия.

Много ми е нервно днес, от най-малкото скачам и се паля. МУ пък точно днес е решил да изпитва търпението ми. Няма да свърши добре тая работа.

Тили, много готина чанта.

# 2 611
  • София
  • Мнения: 10 364
Мисте, права си. Hug Значи, тигана и по главата. Намества чакри и сваля температура.

# 2 612
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
Начи...Скечърсите са ми малки. 38 поръчах, щот нъл уголемени...да, да, ма не. Бе имах аз усещане, ама...Head Band

# 2 613
  • Мнения: 7 306
Мисте, жалко. Иначе как са? Меки, леки?

# 2 614
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
Мисте, жалко. Иначе как са? Меки, леки?
леки, меки..не чак колкото очаквах. Явно ония наистина меки са с камерките в подметката дет се вижда.
Не са кожа, а в сайта пишеше тъй.

# 2 615
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
опитах. честна дума, опитах, но докато ви стигна на 143 вие вечер сте на 175 страница.

живи сме, шаваме, в петък сме на празник "ден на семейството" в училището. а сме само двамата с Горинич и полусемейно никак не ми се ходи. Sad
ще потърся Лило и Стич. там имаше нещо за семейството, колкото и малко да е останало.

лека и мека.

# 2 616
  • Мнения: 7 840
Начи...Скечърсите са ми малки. 38 поръчах, щот нъл уголемени...да, да, ма не. Бе имах аз усещане, ама...Head Band

Аз използвам таблицата със сантиметри на стъпалото. В обувки бг досега не съм имала гаф. Гледам дължината, от там вече се ориентирВам за номера. Понякога ми дава 38, друг път 40. Ама стъпалцето все една мярка си държи.


Лав, отвратително е това, което са ви причинили. Не искам да коментирам, че ще ме баннат и после кому ще досаждам?

Боядисвах се аз, че за три седмици такива корени бях отпрала- малей, малей!!! А утре има поредна среща в училището (този път за Младши)- няма да си руша имиджа на "направенка" източно европейка, я!!!

# 2 617
  • Наблизо
  • Мнения: 6 168
Добър вечер:)

Мисти,горе-долу..Болна съм.Тече гноен сопол в гърлото ми и кашлям.Утре съм на лекар.Подозирам синузит.
Мм е ту добре,ту кисел и нещастен.


Сис,виж не може ли дерогация? Молба ,че искате да сте в конкретно по-близко училище? Обясни,че нямате роднини на близо например,работите много и ви е важно да ви е до вкъщи Simple Smile

Аз съм се занемарила този месец,но нямам желание за нищо..

Ох Лав,забравих ви..Радвам се,че сте добре ама няма ли как да се подсигури още мястото т??

Последна редакция: чт, 01 фев 2024, 00:58 от BeautifulM

# 2 618
  • София
  • Мнения: 13 868
Лав, ужас. Радвам се, че сте добре.
Тили, супер е чантата.

# 2 619
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
Добро!

# 2 620
  • Мнения: 8 888
Добро утро!
   Аз ощ се мъча с тия принтер, демек и сега продължавам.Ще го лупна с тигана!
   И на работа ще ходя.Съесем импулсивно снощи направих резервация за неделя на обяд за едно заведение.Да си почерпя другарките, по момичешки.Инапе, хич не обичам да си празнувам РД с хора извън семейството.Не обичам да съм център на внимание. Всеки ме пита няма ли да си правя юбилей.Мне!Няма, не е моето.Птедпочитам тези пари да си ги похарча в Италия,заплюх си Болоня и Флоренция за следващи дестинации. Но дружките ще почерпя,да се видим на куп,да се найодкодякаме.Идкаше ми се в нас, но заради свекъра, не искам.

# 2 621
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
за рождения ден на Горинич отиваме в Неапол.
сега е момента да ми кажете всичко, което трябва да знам. Simple Smile иначе ще трябва да го откривам по трудния начин - с мотаене. Simple Smile

тук е хладно. Simple Smile някакъв леденостуден вятър иде, неясно откъде, като няма ледени планини наоколо.
бавно се настройвам за семейния празник утре.

не съм и опитвала да дочитам, от това предпочитам да видя само "радвам се, че сте добре".  каквото и да е било, минало е. Simple Smile виж, за чантата съм любопитна.

Лав, ужас. Радвам се, че сте добре.
Тили, супер е чантата.

# 2 622
  • Мнения: 12 205
Как от къде, от Сибир иде студа. Wink
Добро утро и хубав четвъртък!

# 2 623
  • тук и там
  • Мнения: 11 613
Добро утро! Малкото вчера ходи на лекар, каза вирус,има и фарингит. Даде бележка за миналите три дни, днес на училище. Снощи обаче пак вдигна температура, та днес може и да се обадят да си го приберем.Много им се свидят тези бележки, не даде до края на седмицата, сега с кашлица ще го пращам на школо. Мен нещо ме заболя кръста. Ако не мине до другата седмица трябва или да ходя на хиропрактор или някой да ме блъсне по стълбите, та да ми  се наместят чакрите..
Хубав ден на всички!

# 2 624
  • Мнения: 8 888
Добре, страхотно ще си изкарате! Хвърли едно око в туристическия раздел, сигурно има тема за Неапол. Аз от темата за Милано  набрах толкова информация и се подготвих доста добре.Иначе , добро настроение , друго не ти трябва!
  Кайс, съжалявам за здравословните проблеми на Малчо, ще мине, вирус е , ама що не дадоха до петък бележка?

Общи условия

Активация на акаунт