Клетви

  • 592
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 543
Здравейте.
Не съм вярвала, че ще пиша тук, но изключително много се стреснах. В момента работодателят ми е вдигнал мерника на някои хора и предприема стъпки по тяхното уволнение. Моята длъжност е такава, че тези неща минават през мен. Днес една колежка каза следното, че всичко ще се върне на хората, които се занимават с тези неща, при това ще засегне най-милото им - семейството им. Въпреки че не е моя инициативата за тези действия срещу колегите, почнах да се притеснявам от цялата тази негативна енергия. Какво следва да предприема? Като малка съм ходила на леене на куршум, но едва ли е подходящо за случая.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 445
Е вие пък какво се връзвате на колежка, която от яд е избълвала някакви простотии. Всеки може да ви кълне дали на ум, дали на глас, това не значи, че веднага трябва да тичате при ходжи или врачки. Сложете си един червен конец против уроки и лоши очи, и готово.

# 2
  • София
  • Мнения: 543
Просто съм сигурна, че не е единствена.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 445
Просто съм сигурна, че не е единствена.
За съжаление много от хората в живота ни не ни мислят доброто, дори и тези, които имаме за приятели. Ходете на църква от време на време или вземете червен конец. Продават в манастирите, както и в магазините за бижута, има със злато, сребро според бюджета ви.

Общи условия

Активация на акаунт