Urban Babe мнения?

  • 1 337
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 82
Направих поръчката на 25.11 доставиха я на 04.12.

# 16
  • Мнения: 9
Да споделя и аз опит. Поръчах на 25.01. и на 01.02. поръчката пристигна. Много уголемени са якетата. Поръчах 38, а явно трябваше да поръчам 34. Принципно нося 36-38. Не съм слаба, 170 височина и 62 кг. Честно казано и от качеството не съм впечатлена. Утре ще ги връщам. Доколкото разбирам трябва да ги изпратя по Еконт, нали така? Надявам се, че е за тяхна сметка или не съм разбрала?

# 17
  • Мнения: 82
Да, чрез Еконт връщате. Обаче за съжаление е за сметка на клиента връщането.

# 18
  • Мнения: 9
Да, чрез Еконт връщате. Обаче за съжаление е за сметка на клиента връщането.
Да, не е написано ясно, но върху самата бланка за връщане имаше надпис "върнати пакети с недостатъчна пощенска такса няма да бъдат приети", което е написано тъпо, но явно означава, че връщането е за сметка на клиента. Сега ще чакам и ще видим дали ще ми върнат парите.

# 19
  • Мнения: 1
Кажете ми момичета по какъв начин върнахте покупките при положение,че при мен не се отваря формуляра който трябва да попълня за връщане.Ще Ви бъда благодарна.

# 20
  • Мнения: 4
Здравейте ,
Аз все още не съм получила пари чакам отговор от КЗП , и там няма развитие към момента. Аз нямам регистрация в сайта поръчах като гост може би там сгреших не знам, но съжалявам. Същото яке го имаше в aboutyou като исках да спестя 30-тина лева се излъгах с този сайт , но якето беше хубаво и аз навахо си бях поръчала и за това като върнах отбелязах със замяна по малък номер, след като нищо не получих им писах да ми върнат парите….
Посочения номер по горе български ли е? Мисля да го изпратя на КЗП аз спрях да им пиша. И май вече губя надежда и за сумата..

Милена пиши емейл на емейла да ти изпратят формуляра без него не знам дали ще стане при мен се отваря мога да ти изпратя ако искаш ми пиши твоя мейл

Последна редакция: пн, 19 фев 2024, 09:31 от Remi_88

# 21
  • Мнения: 60
Не мисля, че е български

# 22
  • Мнения: 82
Здравейте ,
Аз все още не съм получила пари чакам отговор от КЗП , и там няма развитие към момента. Аз нямам регистрация в сайта поръчах като гост може би там сгреших не знам, но съжалявам. Същото яке го имаше в aboutyou като исках да спестя 30-тина лева се излъгах с този сайт , но якето беше хубаво и аз навахо си бях поръчала и за това като върнах отбелязах със замяна по малък номер, след като нищо не получих им писах да ми върнат парите….
Посочения номер по горе български ли е? Мисля да го изпратя на КЗП аз спрях да им пиша. И май вече губя надежда и за сумата..

Милена пиши емейл на емейла да ти изпратят формуляра без него не знам дали ще стане при мен се отваря мога да ти изпратя ако искаш ми пиши твоя мейл

Важно е да сте попълнила IBAN на формуляра за връщане, щом нямате регистрация. Няма как да Ви върнат парите ако нямат банковата Ви сметка. Пишете имейли на info@urban-babe.bg.
Все някога ще Ви отговорят. Опитайте се се също така да се логнете в сайта с имейла който сте използвала за направата на поръчката. Ако Виждате поръчката си след като влезете, попълнете си банковите данни, за да се уверите че от Ваша страна всичко е както трябва. Стискам палци!

# 23
  • Мнения: 4
Здравейте ,
Аз все още не съм получила пари чакам отговор от КЗП , и там няма развитие към момента. Аз нямам регистрация в сайта поръчах като гост може би там сгреших не знам, но съжалявам. Същото яке го имаше в aboutyou като исках да спестя 30-тина лева се излъгах с този сайт , но якето беше хубаво и аз навахо си бях поръчала и за това като върнах отбелязах със замяна по малък номер, след като нищо не получих им писах да ми върнат парите….
Посочения номер по горе български ли е? Мисля да го изпратя на КЗП аз спрях да им пиша. И май вече губя надежда и за сумата..

Милена пиши емейл на емейла да ти изпратят формуляра без него не знам дали ще стане при мен се отваря мога да ти изпратя ако искаш ми пиши твоя мейл

Важно е да сте попълнила IBAN на формуляра за връщане, щом нямате регистрация. Няма как да Ви върнат парите ако нямат банковата Ви сметка. Пишете имейли на info@urban-babe.bg.
Все някога ще Ви отговорят. Опитайте се се също така да се логнете в сайта с имейла който сте използвала за направата на поръчката. Ако Виждате поръчката си след като влезете, попълнете си банковите данни, за да се уверите че от Ваша страна всичко е както трябва. Стискам палци!
Привет ,
На формуляра имам банкова сметка , по мейла също им изпратих , писах им многократно на мейла от страницата в сайта им , но …. нищо .
Направих регистрация , но тъй като съм поръчала като гост не се вижда поръчката в профила (за всеки случай си попълних банковата си сметка и там). От КЗП срока е 70дни до средата да другия месец се пада, но към момента няма развитие.

# 24
  • Мнения: 9
Възстановиха ми сумата! Бях се отчаяла и вчера им писах имейл, а днес получих превод по сметката. Но да, повече няма да експериментирам!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 397
Здравейте,

Изненадах се от споделеното тук, но и добре че го прочетах предварително.
Благодаря на споделилите...

В този онлайн магазин намерих, като информация за дрехата точно каквато искам. А по другите сайтове почти липсва.

На мен информация за мерките на тялото в сантиметри в таблица с размери по стандарт не ми върши работа. На различните марки стандарта за размери е различен, а те дават една таблица за всички марки.

За това измерването в сантиметри на всички размери на самата дреха ми върши идеална работа, стига да са вярно измерени.

От закупили якета, ако някой има желание дали би споделил следното...
Нали не знам какво сте си купили, но примерно купили сте  яке размер XS   и дават от рамо до рамо 40 см, дължина ръкав 63 см, гръдна/обиколка под мишниците 98 см, дължина 116 см.
Когато го получихте и измерихте, това отговаряше ли на истината.....?

След прочетеното не бих поръчала, но поне според мен тази важна информация измерена дрехата в см. може да се ползва, ...а да се поръча от друго по сигурно място.
Примерно Navaho ги има и в абаут ю, и връщането е отработено и сигурно, е малко по скъпо е нооооо.

Общи условия

Активация на акаунт