🍒 Черешката на тортата 🍒

  • 75 087
  • 1 101
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: X
Тряя го видя тоя Асен. Ще гледам днес от любопитство. Да преценя дали наистина е куку като мен или е много шум за нищо.

# 1 006
  • Мнения: 1 811
Никакво заболяване няма, нито е психически увреден.Просто си е откровен невъзпитан простак и чобанин.
Laughing Smile

Добре, хайде да го наречем супер инфантилен

Да, всъщност, специлист ако гледа , би могъл най-точно да каже има или не псих. заболяване

Макар, че тук например третират инфантилността като  заболяване https://www.zdrave.ws/115791/%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%B0%D0%BD%D1%8 … 0%BE%D1%81%D1%82/

# 1 007
  • Мнения: X
Ще дам пример със себе си. Аз съм инфантилен. Но моята инфантилност се дължи на факта, че имам поставена психична диагноза Гранично Личностово Разстройство Клъстер C. Така че е напълно възможно човек да е инфанилен заради болест. Но може и да е инфантилен ако нищо му няма. В това играят роля първите 7 години, психичното здраве на индивида в този период [може да е аутист, или да не е аутист] и до каква степен родителите са го възпитали.

# 1 008
  • Мнения: 2 164
Асенчо има психично отклонение, но за мен е
селтак.
Поведението му е неприемливо.
Ще гледам Емо, най-нормалния.

# 1 009
  • Мнения: 2 961
Изобщо не го намирам за инфантилен.

# 1 010
  • Мнения: X
На пръв поглед типичния селяндур. Айде да видим какво и как ще стане.

Бодибилдинг, скъпа.....Чернокосата е страшно дразнеща. Ххх, Асенчо засега не ми прави голямо впечатление, но ме дразни начина по който говори.

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 20:07 от Анонимен

# 1 011
  • Мнения: 2 164
Мариела е дразнеща,
Емо добре се справя.

# 1 012
  • Мнения: X
Готви с ръкавици. Човека си знае работата. И е хигиеничен.
Асен говори за ракия. Наглец. Вече виждам характера му. Нахален и алчен. Ужас.

# 1 013
  • Мнения: 9 882
“Морските дами” са изключително неприятни.
Емо е чудесен!

# 1 014
  • Мнения: X
Хммм. Пасивна агресия. Ядосвам се. Виктория официеле ми пада в очите. Роксана ми се издига в очите.

# 1 015
  • Мнения: 6 735
Виктория и Мариела са си същите простачки!

# 1 016
  • Мнения: 4 365
Някой видя ли рецептата за тестото за пиците?

# 1 017
  • Мнения: 9 882
Мисля, че в това отношение са качили нивото и то доста
.
Виктория и Мариела са си същите простачки!

# 1 018
  • Мнения: X
Мариела ли се казва чернокосата дама? Ужас. И двете не ги харесвам. По време на синхроните Виктория беше поносима, ама сега вече ми пада в очите. Жалко.

# 1 019
  • Мнения: 7 436
Много добро представяне на Емануел. Спокоен, обран, показа интересни неща, макар и далеч от моя начин на хранене. Пиците изглеждат чудесно. Браво.

Мариела и Виктория много им е пораснала работата, огромно самочувствие и нула възпитание и усет как да се държат. Много ще ми бъде интересна реакцията на Виктория като си види оценките и коментарите, включително и коментара на дружката й, че има забележки към представянето й.

Браво на Роксана, че не си мълчи пред тях. Още на вечерята на Виктория си личеше, че не й симпатизира.

Общи условия

Активация на акаунт