🍒 Черешката на тортата 🍒

  • 69 693
  • 1 086
  •   1
Отговори
# 1 095
  • София
  • Мнения: 13 698
Тя може и да е забавна, предполагам, че зад кадър е правила шоу и за това Ангелов и се радваше, но няма капацитет да надскочи кебабчетата, а сега се показа и като кофти човек.

# 1 096
  • Мнения: 20 172
Според мен любимка на Ангелов беше Валентина, а Виктория е по сценарий.

# 1 097
  • софия
  • Мнения: 25 465
За закуска направих сладкиш с бри и плод по идея на Зомбори и рецепта на Мелят от МФ. Замених смокините с круша и сушени боровинки. Много ни хареса и си запазвам рецептата да я правя пак.
Скрит текст:
След вторник не съм гледала и като ви чета, няма да го направя. Достатъчно селяния и простотия има около мен в реалния живот, за да си ги причинявам зорлем с някакви селски пръчки, които се мислят за нещо.

Последна редакция: сб, 10 фев 2024, 11:36 от zvаnchе

# 1 098
  • София
  • Мнения: 6 983
Имаше пак една пухкава, май от 2ри сезон, която също му беше любимка..викаше й тулумбичка

Още в епизодите те знаят колко точки са получили и от кого, иначе Виктория откъде ще знае, че има 36, за да даде точно 5 точки на следващата вечер.

# 1 099
  • София
  • Мнения: 13 698
Имаше пак една пухкава, май от 2ри сезон, която също му беше любимка..викаше й тулумбичка

Още в епизодите те знаят колко точки са получили и от кого, иначе Виктория откъде ще знае, че има 36, за да даде точно 5 точки на следващата вечер.
Арменката. Тя беше много сладка.

# 1 100
  • Мнения: 9 531
Направо ми се повдига от хора като Виктория, отврат. Може и да си паснат с онова дърво, ужас. Тя и изключително неприятния участник от игри на волята обяви като биващ, брррр.

# 1 101
  • Мнения: 2 134
Кога ще има нови епизоди?

Общи условия

Активация на акаунт