НАБОР 2004 - студенти - втора тема

  • 49 995
  • 518
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 903
Благодаря за темата! И аз чакам студента. От летището - право в паспортното, че в холандско навърши пълнолетие и трябва да си смени личната карта. Дали ще го глобят, че минаха два месеца оттогава?
Имали са някакво коледно тържество в университета, после ходили на езерото да хвърлят фойерверки и пиратки(от разрешените, каза). Той в Бг не се е докосвал до такива неща, баш в Холандия намерил. Иначе си учел, готвел и перял и дотам с информацията 🙂
Много съм зле откъм подаръци, засега никой нищо няма да получи 😅

# 16
  • София
  • Мнения: 9 861
Тити, доколкото зная срока за смяна е 6 месеца.
Аз съм готова с подаръците. Никак не обичам да избирам , много некреативна съм и в крайна сметка не умея да правя хубави подаръци.
Хубавото е, че вкъщи си даваме насоки кой какво иска и обикновено подаръците са малки.
За наборката взех коледна кутия вътре с коледен роман, коледни чорапи, шоколад Линдт и още някакви дреболии. Това защото от един месец повтаря , че няма търпение да се прибере вкъщи, да легне и да чете някаква необременяваща коледна книжка .
Днес отиваме да си я приберем.Но първо да и мине изпита по Статистика.🤭

# 17
  • София
  • Мнения: 6 561
Санчо, благодаря за темата! Flowers Tulip
Нека я изпълним с благи вести, коледно настроение и уют! Christmas Tree
ChampagneGift

# 18
  • Мнения: 12 406
Благодаря за темата, коледно ще ни е в нея Simple Smile

Мойта щерка циркулира напред назад между общежитието и дома, държат някакви колоквиуми, но засега е спокойно, повече зор ще има след нова година.
Подаръци съм взела, опаковала, под елхата са, готова съм за дядо Коледа Grinning
Аз вече чакам с нетърпение почивката, броя дните до петък Joy

# 19
  • Мнения: 1 267
Наборката си дойде! Къщата е пълна, да идва Коледа:)

Последна редакция: вт, 19 дек 2023, 18:59 от bunovа

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 074
Чудесна новина! Нека във всички домове  се приберат децата и мамите да са щастливи! Колкото и да са големи все са ни дечковци 😊

# 21
  • София
  • Мнения: 12 018
Бунова, честита ти пълна къща! Simple Smile

На наборката не й се очертава каквато и да е почивка. Първият й изпит от сесията е на 17.01., вторият на 22.01., а преди това ще има: колоквиум по анатомия, колоквиум по цитология, колоквиум по латински, изпитване по биология и изпитване по химия. Flushed Аз със сигурност не съм имала 5 колоквиума в двете седмици преди сесията и то по предмети, които не са част от сесията. Дори и един не съм имала. Thinking

# 22
  • Мнения: 1 267
Санака, никак няма да й е лесно на твоята девойка, но тя ще се справи! И нашия багаж има и учебници ...ваканция, ама явно и ще се учи. Хайде и другите набори да се приберат от близо и далече и празниците да започват

# 23
  • Мнения: 12 406
Санака, това е положението, както казваше един техен професор навремето - не забравяйте, че вие се помолихте да влезете тук Joy
Ще се справи момичето, сигурна съм!

И аз утре ще видя щерката макар и само да я закарам на рожден ден! Joy
Уж се прибира всяка седмица, трябва да ви кажа, че от един месец поне не съм я виждала, пък нека е на 30 км от вкъщи Joy Да живеят социалните мрежи, чатим си, щото съм модерна майка Joy

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 074
Санака, защо така са ги натоварили? То вярно, че не е лесно да си лекар, но пък това е прекалено. Можеше по равномерно да са разпределени във времето. Не че при наборката нямаше струпани по три колоквоима на седмица. Даже последните два бяха в един ден. Но поне изпитите от сесията са в края на януари.
Прави ми впечатление, че преподавателите си правят изпити в удобно за тях време, без да се съобразяват с колегите си, камо ли със студентите.

# 25
  • София
  • Мнения: 12 018
Честите колоквиуми ги одобрявам по принцип - осигуряват системно учене, но такова струпване непосредствено преди сесията не ми се струва ОК, особено с предмети, които не влизат в тази сесия. При вас е по-добре решено. Иначе тя си учи редовно и сериозно, изкарва само шестици, не се е оплакала нито веднъж, харесва й. Но на този график и тя се оцъкли. Joy

# 26
  • Cobrs
  • Мнения: 791
Мен снощи или по-скоро днес рано сутринта наборката ме изненада, че е презаверила самолетния си билет за четвъртък. Очаквам я с цялото си сърце! С учебниците и тя ще се прибира. Няма как.

# 27
  • Мнения: 8 790
Хубави емоции!Да се пълнят домовете ви!
Аз снощи закарах набора на гарата, за два дни си тръгна, ама всеки път ми е мъчно.

# 28
  • София
  • Мнения: 9 861
И моето момиче се прибра. Минаха изпитите, сега чака резултати , до довечера трябва всичко да излезе.
Аз я посрещнах с някакъв супер отвратителен стомашен вирус. Ама толкова ужасен не съм карала. Буквално припаднах през нощта, ставайки да ида до тоалетна. Свлякох се като талпа на леглото, изкарах акъла на мъжа ми. И на сутринта все едно нищо не е било. За няма и 24 часа мина.

Аз съм много доволна от това, че така е структурирано обучението в университета на детето, че сега един месец буквално ще почива. Няма учебници, няма никакво учене. Вярно, много рано им почна първия семестър, края на август, но самата тя казва, че предпочита да има достатъчно почивки и през учебната година.

Успех на всички деца, на които им предстоят изпити!

# 29
  • тук-там
  • Мнения: 5 706
Ние чакаме девойката в събота. В петък вечер ще спи на летището в Мюнхен, защото лети сутринта. Идва си за 2 седмици. Надявам се на хубави и спокойни празници заедно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт