Главоболие световъртеж и схващане на ръцете

  • 567
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте мили дами!😊😊😊
Здравейте нова съм тук на 20 години съм. Бих попитала за съвет.Близо от 3 седмици съм със страшно главоболие усещам го като пронизваща болка и световъртеж чуствам се като пияна , и от няколко дена започнаха да ми се схващат ръцете и да ми играят очите , незнам дали има общо но ми се случва на моменти да се заглеждам така задълбочено,че да забравя просто къде съм. В понеделник съм на лекар някой сблъсквал ли се с такъв проблем .

# 1
  • Мнения: 366
Препоръчвам валидол. Когато ме боли глава, ми помага много.

# 2
  • Мнения: 2 475
Невролог, съответно с образни изследвания - най-добре ЯМР на глава и шийни прешлени.
Иначе - сблъсквала съм се с това, при мен е от дискови протрузии на 3 нива на шийни прешлени + шипове.

# 3
  • Мнения: 7
Здравейте мили дами!😊😊😊
Здравейте нова съм тук на 20 години съм. Бих попитала за съвет.Близо от 3 седмици съм със страшно главоболие усещам го като пронизваща болка и световъртеж чуствам се като пияна , и от няколко дена започнаха да ми се схващат ръцете и да ми играят очите , незнам дали има общо но ми се случва на моменти да се заглеждам така задълбочено,че да забравя просто къде съм. В понеделник съм на лекар някой сблъсквал ли се с такъв проблем .
От вестибуларния апарат сигурно е.
Може да са паднали кристали, лабиринтит, неврит, болест на Мениер. Съмнявам се да е от централен произход, т.е. мозъка..
Което значи, че главоболът трябва да е причинен от друго и едва ли е свързан със световъртежа.
Как мина прегледът?

# 4
  • Мнения: 2
Здравейте мили дами!😊😊😊
Здравейте нова съм тук на 20 години съм. Бих попитала за съвет.Близо от 3 седмици съм със страшно главоболие усещам го като пронизваща болка и световъртеж чуствам се като пияна , и от няколко дена започнаха да ми се схващат ръцете и да ми играят очите , незнам дали има общо но ми се случва на моменти да се заглеждам така задълбочено,че да забравя просто къде съм. В понеделник съм на лекар някой сблъсквал ли се с такъв проблем .
От вестибуларния апарат сигурно е.
Може да са паднали кристали, лабиринтит, неврит, болест на Мениер. Съмнявам се да е от централен произход, т.е. мозъка..
Което значи, че главоболът трябва да е причинен от друго и едва ли е свързан със световъртежа.
Как мина прегледът?

Аз съм разбрала за понеделник но прегледът  бил във вторник утре ще се разбере и аз не знам вече какво да си мисля.

# 5
  • Мнения: 7
Стискам палци и споделете утре!

# 6
  • Мнения: 1 271
Мои познат имаше подобен проблем, отиде на невролог и му изписаха да пие лекарство за оросяване на мозъка. От тогава проблеми не е имал. Отидете на добър невролог.

Общи условия

Активация на акаунт