Apple tv

  • 1 527
  • 17
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Има ли някой, който ползва Apple Tv? Доволни ли сте?

# 1
  • Мнения: 1 338
Да, много доволна, много интересни филми и сериали имат.

# 2
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Разбрах, че има и субтитри. Нещо като НВО max ли е като принцип на работа? Има някакви различни абонаменти, в зависимост от каналите. Видях, че цената е грубо 18 лв./мес.

# 3
  • Мнения: 1 457
Ако става въпрос за Apple TV+ - това е подобно на HBO Max, Нетфликс и други подобни стрийминг услуги. Цената е твърдо фиксирана, няма различни канали /поне не и в България/. За мен лично не си струва - имат твърде ограничен каталог от филми и сериали, повечето от които са доста безинтересни, а цената е прекалено висока.

# 4
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 090
Беден име каталога, но имат няколко хубави неща, общо взето нищо особено засега в сравнение с другите подобни "телевизии".

# 5
  • Hamburg
  • Мнения: 2 004
Много приятно изненадана съм от сериалите в Apple TV+ тази година - всеки трети ми хареса - Фондацията, Тед Ласо, Hijack, Shrinking и т.н., но е и въпрос на вкус. Доволна съм от качеството на предлаганата услуга, с озвучаване на много езици, субтитри. Каталогът им от филми, обаче, е силно ограничен, наистина.

# 6
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 932
Тед Ласо е един от любимите ми сериали за всички времена. А като си спомням само какво пренебрежително отношение имах  като почнаха да го стриймват - абе как ще гледам аз сериал за футбол. Други любими сериали - дъ Морнинг Шоу, Северанс, Слоу Хорсис, Сайло… тъкмо онзи ден пък гледахме и Лийв дъ уърлд бихайнд (с Джулия Робъртс, която не бях гледала много отдавна). Има някои негативни ревюта, но на мен ми хареса доста.
 
Та по темата, да доволна съм.

# 7
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Дали някъде може да се види приблизително какво предлагат като филми?

# 8
  • Hamburg
  • Мнения: 2 004
Може с Apple-ID да се направи акаунт с пробен безплатен абонамент и да се разгледа. За това знам аз.

# 9
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Ще се пробва

# 10
  • Мнения: 1 457
Дали някъде може да се види приблизително какво предлагат като филми?

Тук може да се види целия им каталог от фирми/сериали - https://www.justwatch.com/us/provider/apple-tv-plus
Той е за САЩ, така че някои заглавия може и да не са достъпни тук.

# 11
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 932
Упсс….да се поправя, че съм написала грешно.  Leave the world behind с Джулия Робъртс е на Нетфликс, не на Епъл ТВ.

# 12
  • Мнения: 1 457
2 месеца безплатен достъп до Apple TV+ /промо покрай новия филм с Марк Уолбърг/
https://www.hotukdeals.com/deals/apple-tv-2-months-free-trial-4262295
При мен сработи без проблем Simple Smile

# 13
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Супер, благодаря!

# 14
  • Hamburg
  • Мнения: 2 004
2 месеца безплатен достъп до Apple TV+ /промо покрай новия филм с Марк Уолбърг/
https://www.hotukdeals.com/deals/apple-tv-2-months-free-trial-4262295
При мен сработи без проблем Simple Smile

Благодаря за линка. Приятели се интересуваха да пробват платформата, ще предам Simple Smile

Иначе, знам, че при закупуване на нов iPhone Apple tv+ може да се гледа безплатно 3 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт