КОЙ ДА ЗНАЕ? - Тема 1

  • 28 619
  • 416
  •   1
Отговори
# 405
  • софия
  • Мнения: 25 465
Възрастните може без срам да носят шини,но при тийнейджърите не стоят така нещата...

А, от къде идва този срам? Защо тийнейджърите се възпитават да се срамуват от нещо такова? Не сме ли ние възрастните, които трябва да ги учим, че това са нормални и несрамни неща? Сама казахте, че Вас би Ви било срам да носите шини пред цяла България. Как после очакваме децата да не се държат като нас и да приемат тези неща за нещо нормално?
Шините са доста продължително лечение и не става да се махнат за едно шоу. Понякога може да отнеме години. Те се чупят и следва след това да се изготвят нови, което е още един разход.
А защо приемате написаното от деф за обективно?
Той е известен във форума с безумните си въпроси, които са на нивото на около 10-годишно дете. Да не говорим, че получава факсове за повечето негови наблюдения по различни въпроси.

Първият епизод на предаването е абсолютна халтура. Крещене, стойки, поведение на водещата и някои участници...
Дори и въпросите не са интересни. Вероятно ще погледна още някой епизод, но ако нивото е същото, няма да е за повече.

Последна редакция: пн, 26 фев 2024, 12:35 от zvаnchе

# 406
  • Мнения: 3 623
Не познавам потребителя Деф и какви са му/й разсъжденията. Обаче и в другата тема за Ергенът бяха възмутени как една от участничките влезнала с брекети. Как можело човек да се целува с нея, било нехигиенично, срамно, да ги махнела за предаването. Та явно не само Деф на това мнение, а много други хора, което е тъжно и жалко. Не им е гнусно да гледат патешки устни, но се възмущаваме на шините.

# 407
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Не познавам потребителя Деф и какви са му/й разсъжденията.
Скрит текст:
Обаче и в другата тема за Ергенът бяха възмутени как една от участничките влезнала с брекети. Как можело човек да се целува с нея, било нехигиенично, срамно, да ги махнела за предаването. Та явно не само Деф на това мнение, а много други хора, което е тъжно и жалко. Не им е гнусно да гледат патешки устни, но се възмущаваме на шините.
Трол.
За мен винаги е било странно как хора му се връзват, че и му отговарят по темите.

# 408
  • Мнения: 3 623
Явно не съм го засичала до сега или не съм имала време да му обърна внимание. Ще го подминавам.

# 409
  • Мнения: 5 920
Дъщеря ми беше една от първите с брекети в нашия град. Преди около 30 години. Не всички знаеха що е то. Заглеждаха я. На тези, които си позволяваха коментар, отговаряше, че има гривна на зъбите. Grinning

# 410
  • софия
  • Мнения: 25 465
Дъщеря ми беше с брекети 5.-8. клас. Никой ни ѝ се е подигравал. Много деца бяха, вкл. и в момента в гимназията има съученици с брекети. Никой на никого не се подиграва. Ако това се случва някъде, това показва нивото и капацитета на този, който се подиграва. Нищо друго.

Последна редакция: пн, 26 фев 2024, 20:43 от zvаnchе

# 411
  • Мнения: 793
Дъщеря ми беше с брекети от 5.-8. клас. Никой ни ѝ се е подигравал. Много деца бяха, вкл. и в момента в гимназията има съученици с брекети. Никой на никого не се подиграва. Ако това се случва някъде, това показва нивото и капацитета на този, който се подиграва. Нищо друго.
А пък аз си мисля,че този празнодумец, който направи грозният коментар за брекетите,не заслужава повече внимание и коментари!!И няма лошо да го игнорираме !;Та той написа ,,шини" Кой знае,едва ли е чувал думата,, брекети" !

# 412
  • Мнения: 33
Аз започнах да гледам чак сега откакто го качиха в Ютюб, не знам как ми се промъкнало такова предаване до сега. Много ми харесва, разтоварващо, интересно... Надявам се да има и втори сезон.
Капитаните са много забавни, Милица просто е като глътка свеж въздух, даже и Сашко започва да ми харесва

# 413
  • Мнения: 1 950
Много обичам риалити формати. Основно се застоявам пред тв -то , когато върви някой от тях. Тазгодишните обаче, накуп бих заменила с Кой да знае.

# 414
  • Мнения: 7 197
Съгласна съм (почти) Grinning
От всички риалитита, само Денсинг старс ми харесва.

# 415
  • Мнения: 13 285
Гледах "Лисицата и котараците". Милица - невероятна, глас, сценично присъствие, много ми хареса. От котараците също останах приятно изненадана, мъжът й не е така спонтанен и емоционален като нея, рядко се включва, но винаги в десятката, а перкусиите му се удават отлично, много хубава двойка. Никеца и той добре пее не бях го слушала.
И тримата много различни, но са се сработили и правят страхотен спектакъл, Милица определено се откроява с нейния глас.

София лайф клуб за пореден път ме разочарова с организацията си, исках да гледам този спектакъл и въпреки че не харесвам мястото отидох.

Последна редакция: сб, 16 мар 2024, 08:48 от zari65

# 416
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Кой да знае, но предаването ми липсва. Алекс в "Аз обичам България" ми е нетърпимо лигава и колкова високо приповдигнато говори, че ме напряга, вместо да ме разтоварва.

Общи условия

Активация на акаунт