КОЙ ДА ЗНАЕ? - Тема 1

  • 30 287
  • 444
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 1 903
Нищо от предния Ви пост не съм имал предвид специално. А дообяснението ще послужи на други сега, които се чудят кой ще да е.

# 391
  • Враца
  • Мнения: 2 700
Много ми харесват въпросите и обстойните визуализирани обяснения на отговорите. Научавам интересни неща, харесва ми.

# 392
  • Мнения: 9 190
Една от участничките – Спаси – със шини на зъбите! Мен щеше да ме е срам така да се покажа пред цяла България... Laughing

# 393
  • Мнения: 8 955
Кое му е срамното на шините?

# 394
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
След първи епизод на "Аз обичам България" трябва да отбележа, че "Кой да знае?" ми харесва повече Simple Smile

# 395
  • Мнения: 3 746
Една от участничките – Спаси – със шини на зъбите! Мен щеше да ме е срам така да се покажа пред цяла България... Laughing

А, мен ме е срам колко задръстени хора още има… Това е все едно да кажеш, че някой носи очила и трябва да го е срам. Комплекси са това.

# 396
  • Мнения: 9 190
Възрастните може без срам да носят шини,но при тийнейджърите не стоят така нещата...

# 397
  • Мнения: 8 955
Дъщеря ми е на 16, от почти 5 години е с брекети,  половината й приятели са с брекети, не съм забелязала някой да го е срам.

# 398
  • Мнения: 3 746
Възрастните може без срам да носят шини,но при тийнейджърите не стоят така нещата...

А, от къде идва този срам? Защо тийнейджърите се възпитават да се срамуват от нещо такова? Не сме ли ние възрастните, които трябва да ги учим, че това са нормални и несрамни неща? Сама казахте, че Вас би Ви било срам да носите шини пред цяла България. Как после очакваме децата да не се държат като нас и да приемат тези неща за нещо нормално?
Шините са доста продължително лечение и не става да се махнат за едно шоу. Понякога може да отнеме години. Те се чупят и следва след това да се изготвят нови, което е още един разход.

# 399
  • Мнения: 818
Възрастните може без срам да носят шини,но при тийнейджърите не стоят така нещата...

А, от къде идва този срам? Защо тийнейджърите се възпитават да се срамуват от нещо такова? Не сме ли ние възрастните, които трябва да ги учим, че това са нормални и несрамни неща? Сама казахте, че Вас би Ви било срам да носите шини пред цяла България. Как после очакваме децата да не се държат като нас и да приемат тези неща за нещо нормално?
Шините са доста продължително лечение и не става да се махнат за едно шоу. Понякога може да отнеме години. Те се чупят и следва след това да се изготвят нови, което е още един разход.
Как може да се коментира изобщо тая глупост със шините! Естествено,че няма нищо срамно! И е за здравето на момичето! То пък щото силиконовите устни, които стигат до очите и ушите е много естетично и красиво! Аз също гледам предаването и се разтоварвам.Не всеки е роден с перфектни черти на лицето!

# 400
  • Мнения: 41 296
След първи епизод на "Аз обичам България" трябва да отбележа, че "Кой да знае?" ми харесва повече Simple Smile

След половин час гледане на "Аз обичам България" мога да кажа, че е пълна халтура и повече няма да гледам. "Кой да знае" пак беше по-добро, а тук са се изхвърлили да правят шоу.

# 401
  • Мнения: 13 370
Ще му дам шанс още един път, ако не забравя, надявайки се, че крясъците и лиготиите се дължат на Азис и Галена и че Сърчаджиева се е подвела по тях

# 402
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Гледах около 20 минути "Аз обичам България" и съм до там. Азис адски ме издразни, а и не само той.Вместо да се забавлявам се изнервих. Angry
Много ми липсва "Кой да знае".

# 403
  • Мнения: 3 746
Пуснах последните 5 минути и Александра така крещеше, все едно води на плажа Игри на волята. Ужасно. Не става за водеща.

# 404
  • софия
  • Мнения: 25 615
Възрастните може без срам да носят шини,но при тийнейджърите не стоят така нещата...

А, от къде идва този срам? Защо тийнейджърите се възпитават да се срамуват от нещо такова? Не сме ли ние възрастните, които трябва да ги учим, че това са нормални и несрамни неща? Сама казахте, че Вас би Ви било срам да носите шини пред цяла България. Как после очакваме децата да не се държат като нас и да приемат тези неща за нещо нормално?
Шините са доста продължително лечение и не става да се махнат за едно шоу. Понякога може да отнеме години. Те се чупят и следва след това да се изготвят нови, което е още един разход.
А защо приемате написаното от деф за обективно?
Той е известен във форума с безумните си въпроси, които са на нивото на около 10-годишно дете.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт