Мнения за електрическа помпа за кърма - hands free

  • 1 062
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте, жена ми се изцежда с електрическа помпа на Medela и сме много доволни, но този ангажимент да са и постоянно заети ръцете вече доста и тежи, тъй като малкото човече не винаги иска да спи, когато тя се цеди Grinning

Та коледа наближава и съм решил да я зарадвам с нова помпа, но този път hands free и тъй като не знаем още колко време ще кърми, не ми се иска да даваме още 300лв за нещо, което от хигиенна гледна точка не бихме подарили/продали, се насочих към Cangaroo Embrace. Някоя мама от тук дали е ползвала конкретния модел и може да сподели мнения и впечатления? Simple Smile

Другия по-скъп вариант е на momcozy, които всички много ги хвалят, но ми се иска да събера мнения първо за по-достъпния вариант - Cangaroo Embrace.

# 1
  • Мнения: 8 806
Ползвала съм помпа Medela и Suplementor Medela  - много високо качество (швецарска марка), продуктите на "Медела" са направени с много мисъл, изследвания, наука преди производството им.

# 2
  • Мнения: 33
Да, както споменах и ние сме много доволни от тях и ползваме в момента такава, но искам мнение за hands free помпа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт