Кей-поп не е просто музика - 2

  • 6 872
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Напоследък нямам време за клипове и да преглеждам какво става в нета.
Да си припомним как изглежда айфонът на ВИ, и отпред, и отзад. Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:


Похвали се в инстаграм и уивърс, че вече тежи 75 кг.
А RM е изтрил почти всички снимки в профила си в инстаграм, вкл. профилната, като е оставил само 7 поста. В мрежите витаят съмнения, че се подготвя за промотиране на нов негов албум.
Има и публикации, че Ча Юн-У (хубавия Ча от Астро) и Lee Know от Stray Kids са ходили при Джунгкук и са обядвали в къмпинг-ресторант(разбирай с индивидуални шатри) близо до базата му.
Хайде стига толкова актуализация засега.

# 241
  • Мнения: 9 288
Профи 💜 Дани💜

Ви наистина видимо е заякнал ,направо не ми се мисли като излязат как ще изглеждат ,скоро ще видим по Джин де ,има ново съобщение от него ,щял да си пусне по-дълга косата да се представи красив след казармата 🙄, сякаш не знае ,че всякак е красив 😂

# 242
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
HugHug Ари, Дани,
Макар и да почнах да се настройвам с Daechwita, тук предлагам UGH! Purple Heart

Последна редакция: сб, 13 апр 2024, 12:46 от profi_1

# 243
  • Мнения: 632
В момента на живо Ла Серафим на Коачела.
Потърсете сцена Сахара в оригиналният канал в Ютуб...би трябвало да може да се върне назад
Вчера гледах изпълнението на Ateez. Можеше да се върне до 15 часа назад и успяхме. Песните им бяха с различен по-рокаджийски аранжимент. Невероятни бяха! Страшно се харесаха на всички вкъщи! Жалко че няколко бяха облечени доста консервативно, нооо оле този Минги ще го сънувам.
Джин ме разчуства с това за алергиите..
Ооо, UGH ми е от любимите!!!

Последна редакция: нд, 14 апр 2024, 11:17 от Лъчестлъч

# 244
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Може да се върне, пуснах си ги. Благодаря Лъчи.Hug
А вече в Ютюб са качили клип с изпълнението на ATEEZ. Около 9 минути е клипът.

# 245
  • Мнения: 632
Еее, супер Профи, ще изгледам и фенската камера.
Тази новина за ВИП барбекюто на Лий Ноу, Джей Кей и приятелят му от Астро много ни развълнува. Дъщерята е голям фен на Лий Ноу,  шегуваше се, че ако ги види няма да може да избере хахааа. Даже ми позволи да ви покажа тортата за 21ият и рожден ден. Аз съм я правила.  Събрала съм блат и крем от клипове на две корейски ютубърки сладкарки, които следвам.

Снимките съм ги разпечатвала посред нощ. Избрала съм ги лично хаха. Много се зарадва.

# 246
  • Мнения: 9 288
Лъчи, ти си майка-мечта 🙂

Как да избираш, то толкоз красиви и талантливи хора има  😍
 Сега попаднах на този кавър на Чарли Пут, не ги знам кои са момчетата , обаче пеенето е жестоко

# 247
  • Мнения: 632


Тази песничка си я бива

# 248
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Сега попаднах на този кавър на Чарли Пут, не ги знам кои са момчетата , обаче пеенето е жестоко
...
Според коментарите това са Bitsaeon и Jay Chang - участници в риалити съвайвър шоуто  Build Up : Vocal Boy Group Survivor, с което се избират членове на бъдещата бой група B.D.U., като в същото време първият е главен вокалист на групата M.O.N.T, а вторият е член на ONE PACT и и преддебютен член на M.O.N.T Arena.
Клипът, който си сложила е от съвайвър шоуто. Пеят жестоко наистина! Heart Eyes

Лъчи, уцели! Аз пък харесвам Банг Чан (и сестра му). Hug

# 249
  • Мнения: 9 288
Profi, благодаря за информацията ,и на мен ми изглеждаше като гласът на България ,нещо такова 👍

Джин,огън, служба не остана 👌🙂

# 250
  • Мнения: 632
Ето и  Ateez от официална камера.


Ари чакаме Джин Heart
Профи аз съм фен на Банг Чан и Чанг Бин... Феликс ми е извънземен... все си мисля че е холограма - как съществува такъв човек...?
https://www.instagram.com/reel/Cr_bsvgL7xs/?igsh=MW9naTFxMXI0dDY0dw==
Култово

Последна редакция: пн, 15 апр 2024, 10:32 от Лъчестлъч

# 251
  • Мнения: 14 490
Felix и Lee Know са моите любимци от Stray kids. Felix с тоя глас…

# 252
  • Мнения: 632
А гледали ли сте Stray kids в предаването Kingdom?

# 253
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Не съм, ще го изгледам по-късно. Hug

Хайде сега на новината!
"На 14 април, KST, Jungkook се обърна към общността на феновете Weverse, за да сподели новината, че е отворил нов акаунт в Instagram, не за себе си, а за кучето си Бам. В публикацията той пише, че акаунтът е създаден, за да се „похвали“ с „бебето си“.
Акаунтът в Instagram под @bowwow_bam вероятно ще се управлява от самия Jungkook, като се има предвид, че потребителското име се пази нежно като „бащата на Бам“. Биографията съдържа и нахален каламбур на името на Бам, което означава „нощ“ на корейски.
През последните няколко часа в акаунта вече са качени седем публикации, показващи Бам в пълния му блясък, независимо дали позира като следващия голям модел или демонстрира атлетичните си таланти като баща си.
За по-малко от ден акаунтът на Бам натрупа зашеметяващите 900 000+ последователи, което показва неговата звездна сила. Той обаче следва само седем акаунта, включително индивидуалните акаунти в Instagram на членовете на BTS и официалното ръководство на групата.

Ето го - https://www.instagram.com/bowwow_bam/reel/C5ugDp4J7ER/ Purple Heart

# 254
  • Мнения: 1 643
Охо, супер. Като почитател и собственик на  куче от същата порода, много му се радвам. Heart EyesHeart

Общи условия

Активация на акаунт