Отговори
# 30
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Добър ден.Малкото в къщи го оставих,болен е.И аз не съм в най-добрата си форма,и постоянно ми мирише на някакви гадости.Питах малкото и ММ,на тях не им миришело,а на мен всеки ден. Да ни е хубав декември!Кога мина и тази година?!

# 31
  • Мнения: 3 795
Отворих имейл и прикачените към него ПДФ и май е фишинг.Нещо се спекох да не ми опразнят сметката

# 32
  • Мнения: 2 188
Мисти, освен щитовидния панел, кръвна захар и инсулин еднократно, сутринта на гладно. Вечерта най-късно към 22 ч. да е приключил с храненето.

# 33
  • Мнения: 3 689
Кло, Sparkling Heart

Не мога да повярвам, че е декември. Не съм фен на зимата аз.

Аз пък съм фен на зимата, но не искам да ми е студено. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 7 243
Уми, смени паролата на онлайн банкирането за всеки случай.

Поканиха ме на коледно парти от едното място, с което работя. Нали си нямам колеги в пълния смисъл на думата, чак ми стана едно такова вълнуващо Simple Smile Трябва да мисля някакъв тоалет.

Утре трябва да изръчкам МУ за едно по-стабилно пазаруване, че хладилникът и шкафовете се поопразнили.

# 35
  • Мнения: 1 446
Привет в новата тема,Кло,благодаря! Hug
Дано в нея няма оплаквания за болни,лоши новини или поводи за нерви и лошо настроение!

Прити,успех на новото място,радвам се за теб!
Мид,пълни идиоти ..  
Бър,кажи честно,че щерката е обула два различни пътъка Grinning
Търти,Бърд,приятно да си изкарате!Кога тръгвате?
Никъде не съм пътувала аз,по всичко личи и че така ще си остане.

Малкото ще се окаже с Коксаки вирус.Слава богу температура няма втори ден,но някакви пъпчици в устата,като афти,го тормозят малко.Еб@си и модерните вируси!

Супер много съм изморена и изтощена,едва се влача,половината нощ не спах от болка в главата.Не знам дали е мигрена,но преди с беналгина нямах грешка,а вече не ми действа.Вчера от третия път с нурофен експрес чак ми мина.

Какво стана с Карамел?Липсва..

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
И мен тъкмо ме поканиха на коледно парти. Темата била Оскар, моля ви се. Пак ще се цепя от колектива, обличам една черна рокля и това е. Малко повече блясък на лицето и някое по- екстравагантно бижу, друго не мога да им предложа. Не съм от тоя тип, дето се гласят като за последно за едното парти.

# 37
  • Мнения: 5 707
Леле, ако знаете как ви завиждам за партитата! Ама няма, аз ще съм у дома по пижама 😓

# 38
  • Мнения: 18 471
Нашето парти ще е на тема “Електрическо синьо”. Миналата година на тема “Зелено” достатъчно се отчетох. Тази ще пропусна. От моите колеги двамата човека, които бяха яли от храната, бяха със сериозни стомашни проблеми на следващия ден. Това, което аз заварих от храната, приличаше на храна втора употреба - някакви вегетариански буламачи с много киноа, леща и паста. Аз имах главоцеп от виното, а не пих много. И не смеех да погледна никой около мен, от страх да не си засека погледа с някой, защото от всякъде дебнеха някакви типове, търсещи лесна любов. Смешките от “програмата” бяха покъртителни, с колежките - румънки само се споглеждахме недоумяващо. По същото време тази година имам урок, ще ходя да си уча. Ще наваксвам с партита, като се прибера в България.

# 39
  • Мнения: 7 243
Сис, интровертът (да се чете борсукът Joy) в мен много обича по пижама в къщи на дивана. Но от време на време малко социализация не е излишна.

Брр, Попи, ужаст. С радост да пропусне човек.

Лайла, другата събота пътуваме, живо и здраве.
Да оздравява малчо Hug

Оплаках ли се, че ме боли глава? Вчера и днес нон-стоп, въпреки хаповете.

Последна редакция: пт, 01 дек 2023, 14:42 от Birdflower

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 731
Сигурно има някакви изригвания, и мен ме боли кратунката. Disappointed

Да питам за Кротик и Кротиня, що не се вясват?

# 41
  • София
  • Мнения: 10 329
Кара зачезнаА, Кро-тата и те. Фил е в позиция почивка, ама надникна преди няколко дена. Бобча е на разкрасителни процедури, нали трудът краси човека, работи много демек. ВНЛ ми избяга също нещо, кой още, имаше някой? Но всичките липсват.

Хормоните са ми в норма. Сал един витамин Д е в остра липса.

# 42
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
за мен никой не пита, но аз се явявам все пак. Simple Smile

марул, вярно не съм видяла рецептата, но като я видях качамакът беше готов, даже изяден.
харесал се е. аз такова не ям. даже не съм го пробвала.

кло, изсипах висчкото царевично брашно и то стана на буци. дорева ми се, а после грабнах пасатора и всичко си дойде на мястото. значи не пречи да се бърка с дървена лъжица или качамилка, но и с пасатор се получава. Wink

мид, съсобственици сте. формално имат право. но и аз аз бих им теглила една.

друго не се сещам засега.


аааа, вече съм купила всички масла и мазилки Simple Smile приготвила съм пакетчетата. за съжаление няма да си идваме за коледа-нова година. мисля, че ще успея да убедя някой колега да ги вземе до България и да ви ги изпрати с куриер.
ако ви устройва, дайте по един адрес, личен или на клон, и ще се опитам да го организирам.

Simple Smile

# 43
  • Мнения: 8 783
Мид, тия са......аман!

# 44
  • София
  • Мнения: 18 702
Добре, съсобственик съм с трите деца, не с починало лице,от което искат пълномощно.

Общи условия

Активация на акаунт