как да гледам бтв онлайн

  • 596
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 383
Опитвам през бтв плюс, но не си получава. Изписва ми: The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported.
Прилагам снимка. И това е от месец може би.

Скрит текст:

# 1
  • Мнения: 3 535
При вас е проблема. При мен няма проблеми.
мисля, че е свързано с настройки за рекламите. ако имате включен адблок може и да е заради това.

# 2
  • Мнения: 1 574
На какво устрйство се опитваш да гледаш и откъде, от чужбина или Бг?

# 3
  • Мнения: 383
На какво устрйство се опитваш да гледаш и откъде, от чужбина или Бг?

От България. От лаптоп. Който ми е от около 3 месеца. Не е бъркано по настройките. Не съм блокирала реклами.

# 4
  • Мнения: 1 574
Най-вероятно браузъра ти не подържа в момента техния формат. Актуализирай го и ако пак не стане пробвай с друг браузър от известните. С мозила и firefox мисля че върви.

# 5
  • Мнения: 383
Най-вероятно браузъра ти не подържа в момента техния формат. Актуализирай го и ако пак не стане пробвай с друг браузър от известните. С мозила и firefox мисля че върви.

Чрез хром пробвах (актуализиран си е). Сега изтеглих и моцила и пак не става - все същото ми излиза Sad.

# 6
# 7
  • Мнения: 25 615
Браузър? При мен на Хром не върви, но тръгва на Мозила.

# 8
  • Мнения: 1 915
Теглиш си приложението на булсатком правиш регистрация и гледаш колкото време искаш без никакви проблеми . Аз така гледах тв миналата седмица в бурята като спря тока .

# 9
  • Мнения: 11 012
Не е "колко време искаш", а 15 дни безплатно.  Аз имам ЕОН на телефона, но все пак си плащам таксата на Виваком. И да, гледам си от телевизора. Това с телефона е просто... добавка.

# 10
  • Мнения: 1 915
Баща ми има регистрация и постоянно гледа онлайн ТВ и не е казвал , че плаща нещо . Така , че . Можеш и да си го свържеш и с телевизора . Зависи къде гледате. Ако ще гледате на ТВ си вземете устройство с което ще може да гледате чрез интернет .

Общи условия

Активация на акаунт