Сполучливи имитации на маркови парфюми - 53

  • 47 043
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 235
Здравейте,
Къде в София, могат да ида да ми сложат капки за повече трайност, на парафюма ми на Рефан? И колко е цената на капка?
И само ако наливен ли си взел става?

# 751
  • Мнения: 1 933
Да се изкажа и аз за City if star  на Заг. За такъв свеж и лек парфюм се представя изключително добре. Цял ден излъчва,много добра трайност. Другият ми любимец отново за свеж ,лек аромат,който по същия начин трае цял ден е Гучи Гилти 2019 на Рефан-страхотен,изпръсках доста😁😁😁 шишенца

# 752
  • Deutschland
  • Мнения: 5 454
Здравейте,
Къде в София, могат да ида да ми сложат капки за повече трайност, на парафюма ми на Рефан? И колко е цената на капка?
И само ако наливен ли си взел става?

Във всеки магазин, в който продават Рефан има и капки. Последно миналото лято в Пловдив беше 6 стотинки на капка, в момента не знам колко е, но не е нещо фрапиращо.

# 753
  • Мнения: 672
Да похваля Рефан-133 Libre Le parfum- стана ми любим и днес си взех  още 50мл. да си имам. И ЛМ го отбеляза като хубав, а иначе е пестелив на мнения, даже и когато поискам такова. И е свеж, и е леко сладък и прекрасно се представя като трайност и шлейф. Мисля, че и във Фрагрантика го бяха номинирали, като един от най-добрите за 2023г.
от физически магазин ли сте го везли, понеже не го намирам онлайн

# 754
  • София
  • Мнения: 487
Скрит текст:
Да похваля Рефан-133 Libre Le parfum- стана ми любим и днес си взех  още 50мл. да си имам. И ЛМ го отбеляза като хубав, а иначе е пестелив на мнения, даже и когато поискам такова. И е свеж, и е леко сладък и прекрасно се представя като трайност и шлейф. Мисля, че и във Фрагрантика го бяха номинирали, като един от най-добрите за 2023г.
от физически магазин ли сте го везли, понеже не го намирам онлайн
[/quote]

Да. София, Дружба, пазара, до сладкарица Дайски има магазинче. Не змнам дали Ви е удобно. И тук го има.

https://www.refansofia.com/bg-product-details-1520.html

# 755
  • Мнения: 672
Скрит текст:
Да похваля Рефан-133 Libre Le parfum- стана ми любим и днес си взех  още 50мл. да си имам. И ЛМ го отбеляза като хубав, а иначе е пестелив на мнения, даже и когато поискам такова. И е свеж, и е леко сладък и прекрасно се представя като трайност и шлейф. Мисля, че и във Фрагрантика го бяха номинирали, като един от най-добрите за 2023г.
от физически магазин ли сте го везли, понеже не го намирам онлайн

Да. София, Дружба, пазара, до сладкарица Дайски има магазинче. Не змнам дали Ви е удобно. И тук го има.

https://www.refansofia.com/bg-product-details-1520.html
[/quote]много благодаря, поръчах от сайта, който ми дадохте, че ми е далечко дружба

# 756
  • Мнения: 1
Здравейте,може ли актуален телефон на Иво от Базар.бг

# 757
# 758
  • Мнения: 235
Здравейте,
Къде в София, могат да ида да ми сложат капки за повече трайност, на парафюма ми на Рефан? И колко е цената на капка?
И само ако наливен ли си взел става?

Във всеки магазин, в който продават Рефан има и капки. Последно миналото лято в Пловдив беше 6 стотинки на капка, в момента не знам колко е, но не е нещо фрапиращо.

Аз ходи в Мол софия и ми казаха че не предлагат такава услуга.

# 759
  • София
  • Мнения: 5 245
Така е, не във всеки, а само в тези които предлагат наливни. В баш фирмените Рефан ( Този на бул Витоша или в мол София ) няма наливни и съответно няма капки.

# 760
  • Мнения: 235
Така е, не във всеки, а само в тези които предлагат наливни. В баш фирмените Рефан ( Този на бул Витоша или в мол София ) няма наливни и съответно няма капки.
Дали като се сложат капки за повече тарайност се промения, аромата на парафюма?

# 761
  • Deutschland
  • Мнения: 5 454
Ако не прекалите, няма да се промени. На 30 мл примерно или 30 или 60 капки. На 50 мл 50 или 100. Поне аз така правя. В някои капсуловани има фабрично добавени капки. В наливните се добавят на място.

# 762
  • BG-DE
  • Мнения: 5 089
В магазина на Рефан на Витошка, където продават само капсуловани парфюми ми бяха казали, че тези от 50мл са с капки 1:1, а от 100мл 1:2.

# 763
# 764
  • Мнения: 1
Знаете ли къде във Варна има богата избор на арабски парфюми?
Здравейте, аз си купувам от www.beautyblend.bg на добри цени са и са  доста дълготрайни.

Общи условия

Активация на акаунт