Отговори
# 30
  • Мнения: 1 278
Според мен Феро се е сбил с Тайлан, изкарал си е яда на него, а и той искаше да го изнудва със снимката дето целува коремчето на Пельоджъм.

Рени, благодаря за превода!

Огън фраг, Рамо ще ни взриви с актьорство! Sunglasses

# 31
  • Мнения: 22 041
Блазе ви, че сте оптимисти. Аз получих позиви да върна поръчката.
Феро пак ще снове между двете си жени, отврат!
Сериозно навлизаме в новата история.

# 32
  • Мнения: 3 447
Аз загубих интерес към Ферит, все още се е запазил интересът ми към Сейран и Суна. Суна в края на фрага извади много озлобена физиономия.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 752
На мен изобщо не ми хареса фрага, остави ми ужасно чувство след като го гледах... Ферит спасил рибата, думи нямам.... Уж за бебето ама...
Дано Сейран си тръгне, искам да го видя как страда наистина.

# 34
  • Мнения: 22 041
Да питам аз Онур бей, къде е историята му за двете сестри? Тука гледаме различна история с евтин привкус.

# 35
  • Мнения: 2 217
Хората в Туитър и инстаграм , казват БТВ да купи до 37-ма серия сериала и ни пожелават силна психика 😂
Оххх милите... те не знаят, че вече сме на предела...

# 36
  • Мнения: 4 595
Благодаря за темата! Благодаря и за превода на фрага.
Това ми се струва супер невероятно БТВ да са дали по 700 хиляди долара ли, какво е на епизод. Да не би това да е цена за сезон или?

# 37
  • Мнения: 2 217
Оххх още от сега, дублажа яко ме дразни...
https://vm.tiktok.com/ZGeJKDHVG/

# 38
  • София
  • Мнения: 1 752
Хората в Туитър и инстаграм , казват БТВ да купи до 37-ма серия сериала и ни пожелават силна психика 😂
Оххх милите... те не знаят, че вече сме на предела...

Хахаха, това аз им го писах в туитър, явно не съм сама, хахаха

# 39
  • Мнения: 785
Ферит е дъно , но копае още
Все още мисля , че Мерт държи сериала Прегазиха ,  смачкаха и са на път да заличат Ферит и разчитат само на Мерт
За мен най-добрия вариянт е Сейран да си тръгне и варианти за сценарии има  много  как ше успее да живее сама , стига да имат такова желание

Със сигурност БТВ не са дали тези пари

# 40
  • Мнения: 2 217
Аз все още се чудя Мерт как има сили да играе такава тежка драма...
И му се получава бе:)
Сигурно като му дадът сценария и направо му иде да го скъса 😄

# 41
  • Мнения: 271
На мен изобщо не ми хареса фрага, остави ми ужасно чувство след като го гледах... Ферит спасил рибата, думи нямам.... Уж за бебето ама...
Дано Сейран си тръгне, искам да го видя как страда наистина.

Ще страда той, много ще страда... Ще стане като в сезон 1- първо Сейран страда, после той страда два пъти повече. Независимо от това дали ще си тръгне Сейран, Ферит както се видя и от фрага, ще стигне до дъното на отчаянието. Страхът са не загуби Сейран го доведе до това положение -да крие истината... Хем знае, че трябва да й каже, иначе ще бъде още по-лошо🤕

Еванджелин ще излезе права- гледаме кавър на сезон 1🤯

# 42
  • София
  • Мнения: 1 752
Баш повторение на първи сезон е, но с много по-тежки сцени, защото уж вече го бяхме минали това....
Много еднакви сцени има, уж в началото си мислех, че показват някакво решение, но вече не мисля така.
Колко ще я дават още тази, не мога да я гледам, прескачам й сцените, като я видя на снимка ми прилошава, с тези корекции съвсем на нищо не прилича.

# 43
  • Мнения: 2 217
Какъв Париж какви 5 лева...
Както е в стаята на Султан под носа на Сейран, ще се настани в някоя стая в конака....
Говори се, че Кязъм щял да влезе, когато Халис извика Сейран и щял да ги прекъсне....
Дали Сейран не научава, че е бременна?
Ферит защо е в криза?
Изобщо не знам какво се случва.. главата ми е каша...
А физиономията на Пелин вече ми е анти...
Ферит ако до сега е казал на Сейран малко по малко нещата щяха да са друго яче... ама той от страх прави още по-големи бъркотии...
И накрая пак е в кризи и в безпомощност..
Дали Сейран си е тръгнала?
Хиляда въпроса имам в главата...

# 44
  • Мнения: 22 041
Според спойлерите,  кризата на Ферит не е заради Сейран. Сещайте се.

Общи условия

Активация на акаунт