🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 4

  • 31 390
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 420
Tолкова свикнахме на каруцарския изказ на нАучната работничка, че ни прави впечатление, ако не е в поредната си нервна криза, затова и се съдят толкова строго другите, когато решат да й покажат собствените изстъпления.
Дано поне всички, допринесли за тази подигравка със зрителите, да са удовлетворени от резултата и постъпленията. На кой му пука, че публиката може и да не иска да я смятат за толкова първична и безкритична?!

Последна редакция: нд, 26 ное 2023, 19:50 от Tsugumi_

# 691
  • Мнения: X
Преди Петя трябваше да си замине Лора, после Мелят, Мариянна. Яд ме е за Петя.
Моят фаворит е Биляна! ❤️

Изобщо не харесвам Божана.
Радка Булман беше също абсурден победител.

Относно предложението на Сарафов, за мен лично е в пъти по-интересна професията на Петя като стюардеса, а и в ресторант ще взима 3 пъти по-малко заплата.

# 692
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 336
Докато си млад е така, но в един момент ако искаш семейство е добре да се пренасочиш. Освен това професията на стюардеса е много уморителна и неблагодарна. Със сигурност не е това, което е било навремето.

# 693
  • Мнения: 120
Tолкова свикнахме на каруцарския изказ на нАучната работничка, че ни прави впечатление, ако не е поредните си нервни кризи, затова и се съдят толкова строго другите, когато решат да й покажат собствените изстъпления.
Дано поне всички, допринесли за тази подигравка със зрителите, да са удовлетворени от резултата и постъпленията. На кой му пука, че публиката може и да не иска да я смятат за толкова първична и безкритична?!
Точна както винаги, Tsugumi!

# 694
  • София
  • Мнения: 1 477
Кустев хич не е на място в това жури, малко като шефа на селската кръчма е на фона на финеса, интелекта и речника на Таралежков и Сарафов. И имам усещане, че злобно се заяжда с Осман постоянно, ама той поне си го пуска край ушите.
Джуката с токчетата вече няма какво да се коментира.
Петя се изложи много, казали сте всичко.

# 695
  • Sofia
  • Мнения: 9 734
Наистина много слаб сезон, то затова и се занимаваме с всякакви други неща, различни от чиниите. Даже не виждам смисъл да ги пускам, никой не ги коментира и почти няма дискусии за храната. Нямаме късмет да има наистина Мастършеф готвачи, за да стане завързано състезание с интересни чинии.

# 696
  • Мнения: X
Аз единствено харесвам Таралежков, макар според мен да не е на правилния бряг, това няма значение.
Сарафов не е готвач, затова смятам, че не е подходящ за водещ.
Кустев е много посредствен. Лора не би се целила в него, тя ще търси някой чичко паричко.

Евала на самочувствието на Лора, Мариянна, Биляна. Вървят със самочувствие, говорят със самочувствие, дали е с покритие вече, това е друг въпрос. При Биляна определено е.

Голяма част от участниците изглеждат по-възрастни, отколкото са. Прави ми и впечатление, че повечето все нямат деца. Това ми се струва някак тъжно.

В повечето сезони, за съжаление моите фаворити не печелят.
Миналия сезон харесвах Мария.

Най-анти от всичкии сезони ми беше Севда.

# 697
  • Мнения: 1 889
Наистина много слаб сезон, то затова и се занимаваме с всякакви други неща, различни от чиниите. Даже не виждам смисъл да ги пускам, никой не ги коментира и почти няма дискусии за храната. Нямаме късмет да има наистина Мастършеф готвачи, за да стане завързано състезание с интересни чинии.
Ааа моля.🙏 Аз харесвам много постовете с чиниите. Особено наредени една под друга, ясно си личи разликата в презентации. За жалост няма какво толкова да се коментира, защото в повечето случаи е едно и също с едни и същи техники. Аз примерно рядко си спомням някой да ползва в чиниите си цели зеленчуци, освен Мелят. Все са на пюренце или сосче и подобни смесени с масло и сметана. Да не говорим , че зеленчуци като артишок,  брюкселско зеле,тиква, целина не съм виждала да употребяват. Все едно и също- аспержи , чушки, гъби,броколи и тук там патлатджан и морков. И месата са еднотипни, а на скариди се нагледах този сезон.

# 698
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Биляна я следя и познавам от много години. Тя е истински мастършеф, дори и да не вземе наградата. Много е креативна и земна, тя е огън и пламък и нищо от нея не е показано 'по трлевизора'. На нея и писна от сценария и мидите севиче бяха нарочно. Петя също не можа да удържи на напрежението и на задкулисието. Аман. Всеки би се дразнил.

# 699
  • Мнения: 684
Еленското на Марианна наистина изглежда много добре, но тая жена ми се струва много пренавита и готова да прегази всеки, за да постигне целта си. Неслучайно никой не я харесва от останалите. И като гледам как се набира на парапета и крещи докато правиха черешите, определено е лабилна.

Поведението на Петя ми е напълно логично, към човек, който изобщо не харесва, но с който е принудена да работи. Не винаги човек може да си преодолее антипатиите и да остане професионалист докрай, особено ако му се е налагало да го прави дълго време. Има една много специфична порода хора, които са големи дразнители и провокатори, но пред по-широка публика се преструват на агънца. И дразненият избухва като буре с барут, всички негативи към него, а дразнещия мига на парцали и реагира в стил "ах, горкичкия аз, ама защо така се случи?". Особено и ако ми псува някой на главата както Кустев на Петя, доста бих се изнервила.

Иска ми се да пробвам и аз да направя черешките на Мария, ако някой има рецептата, ще се радвам да я сподели.

# 700
  • Мнения: 586
Не разбирам защо казвате, че Петя нямаше полезен ход. Ако не се беше държала така, не мисля, че Марианна щеше да я смени. Не харесвам Марианна, но ми се стори, че не беше негативно настроена към Петя, когато избра да готви с нея

# 701
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Мариана е с имунитет, каквото и да сготвят, ако загубят Петя излита, ако спечелят-пак, защото Мариана е с Лора. И смени Лора за Петя. Мариана като беше толкова добра, можеше никой да не смени.

# 702
  • Мнения: 265
Не разбирам защо казвате, че Петя нямаше полезен ход. Ако не се беше държала така, не мисля, че Марианна щеше да я смени. Не харесвам Марианна, но ми се стори, че не беше негативно настроена към Петя, когато избра да готви с нея
И аз мисля, че Марианна не планираше да сваля Петя от самото начало. Мисля, че ако Петя не се беше държала така, нямаше да спаси Лора, защото ми се струва, че те не са истински приятелки, а се подкрепят защото всички са срещу тях.

Също, само на мен ли ми е нелогично това, че могат да спасяват участникът, отишъл на елиминация след загуба от стрес тест?

# 703
  • Мнения: 4 420
Има логика - трябва да се спаси някой на всяка цена. Нагледахме се на формат, в който няма кулинария (уж това е “идеята”), но няма и правила. Реално това е неуважение към зрителите на грозната цена да се удовлетворят нечии интереси, дори проформа не се стараят да изглежда, че има някакви процедури и ред.
Иначе, някой голям капацитет вероятно е решил, че аспержите и скаридите са върха на кулинарния вкус в родината.

# 704
  • Мнения: 1 889
Режисирано е ,дразнещо е , скандалите в БГ продават и когато няма кулинарни умения гледаме лигли, злобни коментари и дразнещи физиономии. Жалко, но дано поне имаме хубав полуфинал и финал и протекцията към Лорчето да свърши другата седмица, защото резила иначе ще е голям. Ако Лорчето спечели другата година да отивам и аз , ще се тунинговам и съм готова. 😜Трудно ще ми е с въртенето на очи и превзетите жестове , ама мога цяла година да тренирам пред огледалото, само с облизването на пръсти няма да мога да се справя прекалено ми е гнусно. Това в кръга на майтапа, ама дано не стане, че догодина кой знае всите плеймейтки и миски ще са се записали за участие.🤞🤞🤞

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт