Естетична корекция

  • 594
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Здравейте! Решила съм се да си направя веднъж завинаги перфектната усмивка. Носила съм в ученическа възраст брекети, но все още има неща, които не си харесвам, срам ме е да се усмихвам със зъби, а много искам. Нямам сложни проблеми, просто леки разстояния между зъбите и искам да променя формата на някои. Четох доста по темата за бондинг и фасети, за алайнери, не знам кое ще е най-подходящо за мен. Търся препоръки за стоматолог, държа да бъде най-добрия, засега съм се насочила между д-р Софиен Риахи и д-р Иван Райчев. Единственият ми проблем е, че съм от Варна и ще ми е доста трудно да пътувам до София особено ако се налагат чести посещения. Затова моля да ми препоръчате и от Варна, ако има професионалисти от които сте доволни, пък ако не в крайна сметка ще си ходя до София, ако се наложи само и само да бъде при най-добрите. Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 599
 И двамата зъболекари са перфектни, според мен не се колебайте, не повече от 2 или 3 посещения максимум ви трябват. Във Варна знам топ зъболекари, но те са в други в области и там препоръка не мога да дам. Тези двамата, които изброихте са в топ 10 на най-добрите специалисти  за това, което вие търсите

Общи условия

Активация на акаунт