Бачорски и златната ябълка - Тема 4

  • 33 617
  • 778
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 723
Не ви ли направи впечатление, че частта със сватбата пак е доснимана

# 751
  • Мнения: 1 787
На мен нещо не ми се гледа. Пуснах 5 минути, но голяма скука с тази сватба.
Иначе това май не е доснимано, защото сервитьорката е с лятна униформа, ние често ходим в Бурата и тези менюта с лимонадите бяха лятото, сега са други.

Последна редакция: чт, 16 ное 2023, 19:47 от Precious girl

# 752
  • Мнения: 19 518
На сервитьорката полата и беше до ушите. Че и едни дебели крака, нямат ли дрескод за персонала в това заведение? Защо мисля, че беше снимано в Хепи, нещо видях на салфетката такъв надпис? Атанаска вярно много лъщи и този лъщящ мазен нос и джуки правят нещата много дразнещи.

# 753
  • София
  • Мнения: 11 638
В Хепи беше и там винаги дрескодът е бил пола до дупето. Едно време и танцуваха.

# 754
  • Мнения: 1 787
Бурата е от ресторантите на Хепи.

# 755
  • Мнения: 19 518
О, благодаря момичета. Не съм в час много със заведенията.

# 756
  • Мнения: 3
Много  голяма скука . Нескопосани ,нагласени ,безсмислени разговори .Пози ,фалш... изгубих 40 минути от живота си. Този епизод беше разочарование ,не можах да изтърпя ,нито едните ,нито другите. Вижда се ,че семейството на Антон е притеснено от камерите ,всичко е неестествено . .Защо си го причиняват не разбирам. Всичко ,което се показва е сценарий ,а уж е реалити. Как е възможно де не идеш на гости на брат си ,да се събереш за първи път на една маса с братята си само заради някакъв тъп формат? Всичко  е с цел печалба и  наистина  яко се излагат .

# 757
  • Мнения: 1 787
Не, че Хепи отива на претенциите на Атанаска. Макдоналдс на ресторантите, само полуфабрикати.. Ама нали са им спонсори.

# 758
  • Мнения: 1 033
Бурата са спонсори на предаването, идва Даниел и иска да им отмъкне сервитьорката. 😂😂😂
Иначе, идвам да оставя супер смислен коментар от YouTube, който е гениален според мен:

"Атанаска, няма какво да я коментираме. Достатъчно време й бе отделено, а тя не го заслужава".

Както са пратили Андреа на обект да почисти и да види за какво иде реч, Даниел да екипира Наска с метлата и да я прати в мола да повършее. Не по магазините, а с метлата.

Георги, някак си взе да ми става симпатичен. Честно!

# 759
  • Мнения: 611
Бачорски мноого евтин, обличат се все реплики, даже иска Наска да си вземе рокля за 150$ от Турция. За първи път в 5ти епизод Атанаска не ме дразни - даже й съчувствам с циркаджийските истории на Даниел - иска мега показност, ама да не плаща цената.

Летните кадри в Антон бяха много хубави и топли. Георги наистина е любимият чичо Simple Smile Най-накрая показаха Антон и жена му. Антон изглежда благ човек и загрижен за децата си. Атанас изглежда много притеснен и гузен. Дано наистина се съберат в Антон и без камери, за да възстановят отношенията.


# 760
  • Мнения: 3 842
Даниел трябва да получи своите 3 дена ергенско парти.
Напълно заслужава да получи "Последния ергенски запой" и да скъса поне за малко синджира. Така и така плаща масрафа, поне да получи малко кеф от цялото "мероприятие".
С оркестър, самолет, плейбои и плеймейтки.

# 761
  • Мнения: 1 033
@Фрау К - той ако скъса синджира ще има трето дете и ще се чуди коя, кога, къде и с какво. Три дена ергенски запой, застрашават сватбата. Булката знае!

# 762
  • Мнения: 19 518
Аз само не разбрах що сватбата трябва да е със самолет и два оркестъра вътре. Няма ли красиви места из България, където може да се случи, но трябва да Фъркаме във въздуха за по-помпозно? И ми е доста грозно пред всички да обсъждат масрафите по сватбата и как щяли да накарат всеки да си плати. Като ви е скъпо, поканете хората на един ресторант и готово. Всички все със  самолети с оркестри сме се женили сигурно.

# 763
  • Мнения: 171
Офф, във Варна на Севастопол все още танцуват. Много унизително изглежда..
В Хепи беше и там винаги дрескодът е бил пола до дупето. Едно време и танцуваха.

# 764
  • Мнения: 723
Сега са снимани в ресторанта..лНаска с тея пера в жегата ли ходи Grinning Забележете и маникюра беше същия като мин епизод и когато ходиха във Виена преди седмица

Общи условия

Активация на акаунт