Бачорски и златната ябълка - Тема 4

  • 33 670
  • 778
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 191
Забелязвате ли как абонатите на Даниел и Наска стремглаво растат, той твърде, че не си пазарува абонати, ама надали!

# 706
  • Мнения: 1 033
@milittana - цената на абонамента, май, се определя от Инстаграм, не от него, на база зададени критерии.
Някой, по-запознат да каже.
Едва ли си е измислил сума 6.19 сам.

# 707
  • Мнения: 8 978
Хахахаха, едно не може да се отрече- няма спирачка Данко!

# 708
  • Мнения: 3 198
Онзи ден гледах на една друга инфлуенсърка беше 4.90 лв. Не знам от какво зависи цената, но не Даниел, който и да е от инстаграм, трябва да е яко високомерен, да си мисли, че хората ще му плащат всеки месец и за какво? Я качи, я не качи нещо полезно 🤦🏻♀ Тези суми на месец мога да отидат за много по-добри каузи ако толкова им се бутат в ръцете парите на хората 🤦🏻♀ Срамно е да търсиш пари, за да си показваш “ежедневието” при положение, че половината страна събира пари да си лекува болните деца, а другата половина няма какво да яде (образно казано, нали)

# 709
  • Мнения: 1 154
Хахахаха, едно не може да се отрече- няма спирачка Данко!
По тъпотии..... Аз за Слави не дадох 0,80лв., че за този ли ще плащам. По нетфликс за тези пари циркове колкото иска човек..

# 710
  • Мнения: 758
И какво се оказа, че Даниел не може да си позволи да няма епизод! 😅😅😅
Не може, ако иска да продължава да говори, че реалитито му е най-полулярното нещо в ютюб Simple Smile
1ви епизод над 400к гледания. епизод 4 едва 250к. това е над 40% спад.... Ако тръгне да пропуска седмици и да качат както твърди декември супер бързо ще спаднат до 100- 80- 50к и тогава наистина може да си позволи да не качва нищо.

Едно е да искаш много пари от рекламодател, когато имаш 400к гледания, съвсем друго е като се вижда, че интересът е драстично спаднал. Даниел е супер амбициозен и бизнес ориентиран, знае, че в индустрията инфлуенсърите получават съвсем различни заплащания и проекти на база гледаемост - чувала съм за тарифи от 1000лв до 20 000лв.

За мен Даниел е хем алчен, хем отчаян - иска скоростно да вземе най-много пари от реклами, сделки, че вече дори и от инстаграм потребителите 6лв. Личи си, че нещата не се получават както ги е бил планирал.

п.с. той получава и пари от ютюб за броя гледания
Скрит текст:
Content creators receive approximately 55% of the revenue generated on their channels, which means that for every $100 an advertiser spends, Google pays $55 to the creator. On average, a YouTuber earns around $0.018 for each view, which amounts to $18 for every 1,000 views.

Последна редакция: чт, 16 ное 2023, 16:20 от FreesiaR

# 711
  • Мнения: 8 978
Аз просто му гледам сеира. Пари няма да му плащам, ако има нещо интересно , т.е. смешно в ИГ, иначе пари да слушам размислите му абдовишки няма да дам. Чак пък толкоз!
   Да вземе да си направи и риалитито в ютюб платено, тогава ще си преброи верните последователи.
   Аз му се чудя , при такава инвестиция за сградата, защо реши,че е достатъчно квалифициран ,че да я отдава сам? Защо не разчита на утвърдена агенция? Или се смята за добър във всичко? И нещо друго си мисля. Аз, ако наема такъв офис , няма да ми е приятно от време на време да се случват купони в съседство,или на другия етаж, с чалга, опиянчване и т.н. Както преди няколко дни пусна волумето на мах на колоната.

# 712
  • Мнения: 19 525
Аз просто му гледам сеира. Пари няма да му плащам, ако има нещо интересно , т.е. смешно в ИГ, иначе пари да слушам размислите му абдовишки няма да дам. Чак пък толкоз!
   Да вземе да си направи и риалитито в ютюб платено, тогава ще си преброи верните последователи.
   Аз му се чудя , при такава инвестиция за сградата, защо реши,че е достатъчно квалифициран ,че да я отдава сам? Защо не разчита на утвърдена агенция? Или се смята за добър във всичко? И нещо друго си мисля. Аз, ако наема такъв офис , няма да ми е приятно от време на време да се случват купони в съседство,или на другия етаж, с чалга, опиянчване и т.н. Както преди няколко дни пусна волумето на мах на колоната.
Да, представи си поканил си хора на важна бизнес среща и отгоре тумба лумба купон и чалга. Не е ок определено.

# 713
  • Мнения: 172
Кажете сега коя лелка се опитва да разклати Данката Joy

# 714
  • Мнения: 4 039
И аз не бих плащала. За сеира гледам. Не съм сигурна, че ще се намерят кой знае колко хора, които биха плащали, по-скоро да са деца и то в случай че имат достъп до картите на родителите си Grinning

# 715
  • Мнения: 1 033
Това беше много грубо от негова страна!!!! Коя е тази жена наистина?! Коя написа, че са ударили дъното, пък той и запомнил?!

Останалото - нали разбрахте, експеримент! Съвсем, детската градина.
Кажете сега коя лелка се опитва да разклати Данката Joy

# 716
  • Мнения: 31 342
Дани, мъжът ми си купи сушилка на Брабантия от намалението. Наси да я види бързо, че ще изостане.
За 6.19 ще ви пусна лично стори.

# 717
  • Мнения: 4 039
Каква лелка, какво се е случило? Бихте ли светнали непросветлените Grinning

# 718
  • Мнения: 127
Епизод ще има. Цялото това нещо било експеримент.

# 719
  • Мнения: 1 787
Нали на Наска приятелката от изпита е брокерка, да бутне едно рамо за този топ имот на топ локация. 😉

Общи условия

Активация на акаунт