Бачорски и златната ябълка - Тема 4

  • 33 546
  • 778
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 130
Офиса - тъпо
Допълнителния монтаж - личи си
Дивана - добра идея, кофти изпълнение, на Георги не му се получи
А за на Даниел най-голямата любов, 12-годишната, е публична тайна, че и е изневерявал с години

# 31
  • Мнения: 709
Да, така излиза и ако може да не ѝ говорите за морални норми, щото е много досадно. Joy Изоставени няма, любов няма, къща няма. Всеки си прави, каквото му е кеф. Тя като му е честитила рождения ден и е придружавала приятелката си на изпити, и го е канила по кафета, е знаела, че няма любов ли? Grinning Grinning

# 32
  • Мнения: 6
Всъщност беше доста скучно! Някакви безсмислени оправдания....
На никои не му пука за вашата "голяма любов" Анастаске! Гледат ви заради сеира и ви одумват заради това че сте се крили по хотели и коли като мишки...не, не сте го казали веднага! Колко месеци Даниел се прибираше и спеше с жена си след като те е **** в колата си? Къде те оставяше теб и той къде отиваше?
Всичко щеше да е точно ако беше изчакал бебето да се роди, майката малко да се съвземе и да седне като мъж да каже: Еми, живия живот! Случи се!
И да Даниел е виновен за ситуацията - той я е създал, той е мишката!
Анастаска е просто ....
А аз ги харесвах преди и тримата и ми беше все тая как и какво, ама с тези обяснения вече ми се повдига от тях и това беше и последния епизод който гледах!
А за апартамента, аз бях останала с впечатление че Емилия го има отдавна, заради нейно снори в което казва нещо от рода на: От много време стои и сега му дойде реда!
Мислех че е от родителите и. Поне едно хубаво нещо, след Емели де, което е направил Д.

# 33
  • Мнения: 710
И на нея ли ? Той май ще се окаже копие на баща си ...
Офиса - тъпо
Допълнителния монтаж - личи си
Дивана - добра идея, кофти изпълнение, на Георги не му се получи
А за на Даниел най-голямата любов, 12-годишната, е публична тайна, че и е изневерявал с години

# 34
  • Мнения: 7 573
От Турция осигуряват транспорт до България.
Емилия ми простееше доста като облекло .
Досадни са с тези обяснения, можеше малко да ни спестят.

# 35
  • Мнения: 709
Офиса - тъпо
Допълнителния монтаж - личи си
Дивана - добра идея, кофти изпълнение, на Георги не му се получи
А за на Даниел най-голямата любов, 12-годишната, е публична тайна, че и е изневерявал с години
Eeee, стига де, тъкмо го съжалих, какво е това сега Grinning

# 36
  • Мнения: 1 787
Много скучен епизод!

# 37
  • Мнения: 128
Ето,че Атанаска си показа снимката,откъде е видяла дизайна за офисите. Снимката ,която някоя от вас показа в предишната тема. То е ясно,че е снимано сега. Обаче видяхте ли ето този коментар,от абонат ,регистриран днес ,преди 15ч ?

# 38
  • Мнения: 1 380
За мен основният въпрос е - дали са искренни и до колко Атанаска обича Даниел? Не изглежда да го обича отстрани, дано той се чувства обичан.

Иначе всичко това, което казват е истина. Не можеш да заповядаш на сърцето си кого да обичаш и хората не трябва да остават заедно заради детето, ако не се обичат. Всички имаме един живот.

Атанаска е права и за това, че ако хората се обичат- няма кой да го раздели.

Не мисля, че са го снимали допълнително. Личи, си че всичко е снимано лятото. Те са си знаели какви ще са реакициите от предишния епизод.

# 39
  • Мнения: 170
За мен основният въпрос е - дали са искренни и до колко Атанаска обича Даниел? Не изглежда да го обича отстрани, дано той се чувства обичан.

Иначе всичко това, което казват е истина. Не можеш да заповядаш на сърцето си кого да обичаш и хората не трябва да остават заедно заради детето, ако не се обичат. Всички имаме един живот.

Атанаска е права и за това, че ако хората се обичат- няма кой да го раздели.

Не мисля, че са го снимали допълнително. Личи, си че всичко е снимано лятото. Те са си знаели какви ще са реакициите от предишния епизод.

Е как ще си личи, че е лятото, с тези есенни дрехи и тя и детето. Точно сега си е снимано.

# 40
  • Мнения: 1 112
Атанаска май е негодувала доста от хейта, че наново снимали да се обясняват, уж нямаше да знаят кое как е монтирано, не можа сън да ги хване, че има хора, които не ги харесват.

# 41
  • Мнения: 1 695
Обрат
Всички отвратителни неща казани по адрес на Атанаска сега звучат срамно грозни.

# 42
# 43
  • Мнения: 244
Нищо не може да промени крайно негативното ми мнение за Атанаска, но...За първи път да ми хареса нейно изказване - когато нещо е здраво споено, не може да се разруши. И десет жени да го искат, няма да погледне нито една от тях ако е твоят човек. Случи ли се, значи просто не е бил точният за теб.

# 44
  • Мнения: 7 573
Ами това , което казват е така , на Емилия също и е ясно , за това и го е преживяла .

Общи условия

Активация на акаунт