Инвитро

  • 270
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте. На 25.10 имах трансфер та 1 ембрион, поради висок естрадиол 8600, от 30.10 до днес има един кафяв секрет във влагалището. Мислех че ще ми дойде но не, то си е все така кафеникаво. Когато ходя до тоалетна урината си е чиста,няма следи от кръв. Утре съм на преглед защото ми е притеснено относно кафявия секрет.

# 1
  • Мнения: 8 884
Стига се страхува, каквото има да става. то си става.
Изпълни се с радост, помисли за твойто малко ембрионче и бъдещо детенце, обичай го (утре ще идеш на преглед)

# 2
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
Ама то е трябвало да си направите тест вече.Най-рано на 7 ден от трансфер на 5 дневен кръвният отчита абсолютно точно.
Това кафяво може да е от нисък/падащ прогестерон при вече започнала бременност.
Аз бях така,дори при последният ми(и успешен опит) направо като цикъл ми дойде, добре че имах едно Престо под ръка та докато чаках кръвния бях вече наясно,че съм бременна (беше ми 7 дни след трансфера,а до официален тест трябваше да чакам още 6 и добре,че не чаках,а взех мерки-оказа се нисък и падащ прогестерон,не усвоявах лекарствата и ми трябваха и инжекции).
Пожелавам всичко да е наред.Моля пишете какво се е случило.

# 3
  • Мнения: 10
Днес бях на преглед относно кафявото зацапване което продължава вече 9 дена. Каза ми че не е от лигавицата на матката, а самата лигавица е 13. И в петък да си пусна кръвен тест. И също така ми каза че е имало пациентка която цялата бременност е изкарала с кафяво зацапване

Общи условия

Активация на акаунт