💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 10 (06.11 - 13.11)

  • 102 673
  • 2 340
  •   1
Отговори
# 2 295
  • Мнения: 1 989
И Момчи пръв е наредил кубчето рубик да знаете Smirk
Това се коментира в една от темите. Освен ако след това не е имало друга информация, която съм пропуснала.
Стъкмистика на продукцията е имало, защото е трябвало Старейшините да спечелят битката по сценарий. Момчи е бил единственият, който е можел да нареди кубчето. Затова и са го дали. Иначе е просто абсурдно да дават него, там логика нямa, има алгоритъм и ако не го знаеш, нямаш шанс.

Темата заприличва все повече на тази за Ергена. Joy JoyJoy
2023 г, ИВ бяха спечелени от единственият , който умее да нареди кубче рубик
2043 г ИВ бяха спечелени от единствения , който успя да си върже връзките на обувките ....GrinningGrinningGrinning

# 2 296
  • При семейството си
  • Мнения: 6 615
Той, както се опълчва на Продукцията, така същата тази Продукция му даде възможност да си реализира стратегията “безплатно”.

# 2 297
  • Stockholm
  • Мнения: 453
Той, както се опълчва на Продукцията, така същата тази Продукция му даде възможност да си реализира стратегията “безплатно”.
Още не знаем  колко безплатно е. Поне да му бяха дали закуска, че се мъчи да гледа Зори и Изабела, даже го заболяха краката, масажираше си ги нещо:joy:

# 2 298
  • София
  • Мнения: 2 913
Днес в ЧакалКаст, Валери каза, че му предстои ново участие в различно предаване . Някой има ли инфо?
Замислих се, да не е Ергенът 🤣

# 2 299
  • София
  • Мнения: 400
2023 г, ИВ бяха спечелени от единственият , който умее да нареди кубче рубик
2043 г ИВ бяха спечелени от единствения , който успя да си върже връзките на обувките ....GrinningGrinningGrinning
Всъщност и други хора от този сезон знаят как се реди кубчето на Рубик (поне по техни думи: Туньо е единия, Мастагарков другия, а може да има и други). Просто на конкретната битка между двойките само Момчил от тези двойки го е можел (знаело се е от кастингите) и за да излезе варианта дъртите да победят са разменили Момчил и Васил (защото представяте ли си какво щеше да стане ако Дунев, Вальо "Доброто Утро Млади Хора" и Вили бяха няколко седмици на плажа. Мисля че тогава дори и снимащия екип щяха да си отидат доброволно на елиминации   и да напуснат още на втория ден)

Днес в ЧакалКаст, Валери каза, че му предстои ново участие в различно предаване . Някой има ли инфо?
Замислих се, да не е Ергенът 🤣
Май става дума за това което ще замени Survivor по БТВ (Exatlon се казваше)

# 2 300
  • Мнения: 1 787
Той разделили ли се с Мария Бакалова?

# 2 301
  • Мнения: 1 727
Хм... понеже позаспивах вече, реших, че ми се е привидяло това, че има предварително поставен гердан върху дъската. Хм...



Хората от екипа са искали да се приберат за вечеря.

Искали са, но не им се получи;)

# 2 302
  • При семейството си
  • Мнения: 6 615
А защо по-малкият брат по възраст от двамата беше избран за племето на Старейшините?

# 2 303
  • Мнения: 3 405
А защо по-малкият брат по възраст от двамата беше избран за племето на Старейшините?
Защото може да реди кубчето на Рубик.

# 2 304
  • При семейството си
  • Мнения: 6 615
А защо по-малкият брат по възраст от двамата беше избран за племето на Старейшините?
Защото може да реди кубчето на Рубик.
Нали и други от това племе можели да го редят?!

# 2 305
  • Мнения: 3 405
А защо по-малкият брат по възраст от двамата беше избран за племето на Старейшините?
Защото може да реди кубчето на Рубик.
Нали и други от това племе можели да го редят?!
Кой друг?

# 2 306
  • София
  • Мнения: 400
Нали и други от това племе можели да го редят?!
Не и от двойките които са били на конкретната битка

# 2 307
  • При семейството си
  • Мнения: 6 615
Нали и други от това племе можели да го редят?!
Не и от двойките които са били на конкретната битка
Аха, ясно…от двойките само той, от другите Туньо и Благо също?!

# 2 308
  • Мнения: 3 405
Нали и други от това племе можели да го редят?!
Не и от двойките които са били на конкретната битка
Аха, ясно…от двойките само той, от другите Туньо и Благо също?!
А, за тях не знам. Само бях чела, че било всичко приготвено за племе на Старейшини - знамена и т.н. Не се е предвиждало младоците да спечелят в тази игра.

# 2 309
  • Stockholm
  • Мнения: 453
Аз пък мисля, че Момчил сякаш се гласеше той да иде при Гладиаторите. Остана учуден когато в последния момент, Димо ми каза че той не може да иде. Чак тогава се замисли и избра Мартин. Но ако можеше щеше да иде той.

Да, определено беше решил да се жертва. Това какво са си говорили с Марто е едно, а съсвсем друго как би постъпил. Според мен той иска да играе играта честно, без помощ от продукцията. Едно е племето само да се пребори с този, който ги тормози, а съвсем друго е да му падне камък на главата.
"Според мен той иска да играе играта честно, без помощ от продукцията". Това е топ коментар и показва какъв идеалист, наивник и мечтател е:blue_heart:

Общи условия

Активация на акаунт