Любители на котки - Тема 189

  • 30 462
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 534
Привет от нас! Днес дишам по - спокойно и се насладих на снимките ви спокойно. 😁 Бебчовци, котета, малииии красота, а Сакура май на много от нас се харесва, прекрасна!
Линка вече си играе 😁 по повод играчките най - много обича една рибка дето купих от Била и вътре има нещо шумкащо. Сега от Пепко взех такова шумкащо ботушче, но ще си го получи за Коледа. 😁 Обича въдички всякакви, прегризаните топчета от катерушките и едно много дрънкащо от тунела го свали. Има си малка овца, зайче, мишки различни, патка с всичко си играе. Много ми е сладка като ги набута под дивана в хола и се започне едно ровене с лапки и да го оглежда от всички страни. 😁 И с пръчиците от въдичките отивам да ги вадя или едно чудо дето мия под диваните ако са по - навътре, а тя чака, много е сладко. 😻
Та днес има изяден 1 пауч гастро, не връща и си играе, пу - пу. Днес ми направи много добро впечатление нашата ветеринарка  обади ми се да ме пита как е Лина, за пръв път ми се случва, шофирах и ѝ се извиних, че не съм много разговорлива, та като се прибрах я набрах аз. Много ме стопли това! ❤️
Размазана на хамака 😻

Усети, че я снимам.

# 751
  • Мнения: 158
Нашият регдолл също така стои до прозореца, всеки ден сутринта ритуално  се качва да огледа има ли птички навън и като му отворя чува 'музика за котешкото ухо', котките нали се хранят с птички и мишки..., а ние им даваме говеждо, ха-ха
И Наруто постоянно гледа минаващите коли на улицата, ама прозореца не му отварям вече, че имахме инцидент. Като беше на годинка и нещо беше си отворил комарника и падна от шестия етаж. Такъв ужас преживях и тогава с него. Много неща изживя горкия за крехката си възраст...
Благодаря за съветите! Ще видя как ще почистя катерушката. Виждам, че в темата сте много изобретателни и по този повод да попитам още нещо. Там където си чеше ноктите котарака (мисля, че е сезал това). Та как го сменяте този сезал? Ако може да ми обясните по-подробно, че на нищо не прилича нашия вече.
А името на Сакура да не би да е от прословутото аниме като нашия Наруто? 😁

# 752
  • София
  • Мнения: 13 149
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА!

Ако някой желае да добавя любимеца му в списъка, нека ми пише на лични! Ако имате нещо интересно за първи пост - също.  Wink

И не забравяйте данъците и таксите!!!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт