Чувствам се ужасно...

  • 2 953
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте на всички! Имам нужда от вашите съвети, именно заради това пиша тази тема. Жена на 22 години съм. Наскоро се запознах с един човек, но не на живо, а във Фейсбук, както се случва в повечето случаи в днешно време. Той ми беше изпратил покана, приех му я, после ми писа, а аз му отговорих. Започнахме да си пишем, разбира се когато и двамата имаме възможност, тъй като всеки ходи на работа или учи и няма човек, който да има постоянно време за социалните мрежи, което е нормално. С течение на времето започна да ми изпраща някакви сигнали, че все едно има нещо към мен, аз също започнах да имам, макар и да не сме се виждали досега на живо, просто нещо ме привлече в него, а и ми се видя много хубав на снимките. Каза ми, че има желание да се срещнем, да отидем на кино, да гледаме някой филм и докато гледаме нещо да ме гушка. Та дотук добре, идва проблемът заради който пиша тази тема. Той ми намекна за нещо друго, т.е. знаете за какво говоря(секс), при което аз доста се учудих, че иска такова нещо от мен. Казах му, че няма как да му дам такова нещо поради здравословни причини. След това си разменихме още няколко приказки и спря да ми пише, не ми е писал от няколко дни, може би последно беше през последния уикенд. За съжаление имам огромното предчувствие, че е търсил само това от мен, тоест само секс и забавление и нищо повече, а аз изрично го попитах нали не се ограничават нещата само дотам, а той ми каза, че не се ограничават само дотам, което за мен се оказва явно лъжа, предвид това, че спря да ми пише. Оказва се явно, че не е имал никакви сериозни намерения към мен, а е искал само единия секс, явно се оказва, че не може да става дума за никакви истински чувства. Чувствам се наистина ужасно, не знам как да постъпя, да, в други пъти съм знаела, но понякога човек се чувства наистина объркан, всички сме хора. Не ми се иска да си мисля, че всичко това е истина, но явно е. Надявам се да получа вашите съвети как да постъпя в тази ситуация, дали нещо да предприемам или просто да продължа напред, колкото и да ми е кофти и трудно. Благодаря ви предварително!

Последна редакция: ср, 01 ное 2023, 12:46 от The queen crown

# 1
  • Мнения: 468
Разочарована си, но... Горе главата, не се предоверявай, внимавай с медиите и запознанствата. Животът тече на първа линия в реала.
Разходи се, проветри главата, отвори учебника 🤗

# 2
  • Мнения: 430
Кофти и трудно щеше да е ако му беше пуснала,сега не е,само си свикнала с присъствието и писането му,което ще отмине бързо.
Опичай си акъла,днес не са те използвали,но утре може някой да (спечели 6-ца от тотото),тогава и да ревеш няма файда.

# 3
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 468
Виртуален секс ли ?
Не сте се виждали и ще иска, това е в нета много ги има...
Блокирай го, щото може пак да се обади , да се оправдае , че е зает и пак да се пробва....

# 4
  • София
  • Мнения: 12 700
Тоест, ти изобщо не можеш да правиш секс поради здравословни причини? Звучиш, всякаш идеята някой изобщо да очаква ("нещо друго, знаете за какво говоря" - трудно ти е дори да кажеш думата секс, "искал такова нещо от теб" - какво нещо?) секс е нещо много възмутително. Може да не те е искал само за секс, но обикновено хората очакват такъв все пак да има в една връзка, а ти звучиш всякаш изобщо нямаш намерение да правиш секс. Предполагам си девствена?

# 5
  • Мнения: 41 039
Първо, в началото мъжете винаги искат само секс, какво друго? Е, и приятно прекарване. Идеята за ангажименти евентуално им идва в последствие.
И второ, за какви "истински чувства" изобщо си мислиш след като даже не сте се виждали?  Явно имаш много нереалистични идеи за нещата.

# 6
  • Мнения: 5
Тоест, ти изобщо не можеш да правиш секс поради здравословни причини? Звучиш, всякаш идеята някой изобщо да очаква ("нещо друго, знаете за какво говоря" - трудно ти е дори да кажеш думата секс, "искал такова нещо от теб" - какво нещо?) секс е нещо много възмутително. Може да не те е искал само за секс, но обикновено хората очакват такъв все пак да има в една връзка, а ти звучиш всякаш изобщо нямаш намерение да правиш секс. Предполагам си девствена?
Коментарът ти е меко казано странен. Не, не съм девствена, ако това те интересува, казах причината, поради която не мога, надявам се да си прочела, преди да упрекваш. Дори да не беше станало нещо между мен и него, щях да съм ок, защото невинаги е писано, исках просто да имам нормални отношения с него, но той като е търсил съвсем различно, аз каква вина имам? Просто на който не му харесва да не коментира

Последна редакция: ср, 01 ное 2023, 13:01 от The queen crown

# 7
  • Мнения: 35 989
сексът е нещо чудесно, но щом не те удовлетворяват отношения само за това, изтриваш чатовете, блокираш го и спираш да мислиш за него
и да, само това е искал и да, ние жените искам да чуем хубави думички преди това
той си е казал репликите, ти си му отказала и съвсем нормално той е спрял да пише
край на историята

едит: пропуснала съм здравословните причини
те все пак ще ти позволят да правиш секс някога? другата седмица? след месец?
ако е хич, изобщо не се надявай на "приятелсво" с мъж, който харесва жени

# 8
  • София
  • Мнения: 12 700
Прочетох пак и причина не видях. Не разбрах и можеш ли изобщо да правиш. Да очакваш мъж да не желае секс е също толкова нереалистично, колкото да очакваш големи чувства от писане по фейсбук. Начинът, по когото си реагирала, би отблъснала и човек, който не е само за секса.

# 9
  • Мнения: 5
Първо, в началото мъжете винаги искат само секс, какво друго? Е, и приятно прекарване. Идеята за ангажименти евентуално им идва в последствие.
И второ, за какви "истински чувства" изобщо си мислиш след като даже не сте се виждали?  Явно имаш много нереалистични идеи за нещата.
Ако един мъж има наистина сериозни намерения към една жена, той ще иска наистина да се срещне с нея, а няма да избяга, когато разбере, че нагона му няма как да бъде задоволен. Аз защо мога да имам истински чувства към някой, който не съм виждала, защото всичко е до човек! Просто понякога се случва, чувствата не питат, нали? Благодаря все пак за мнението

# 10
  • Мнения: 46 534
В началото е привличане, желание за секс/физическа близост. А после, евентуално, ако и характерите си паснат, може да се стигне до истински чувства.

Което не значи, че първата среща задължително трябва да се скочи в леглото. Може и така, ако двамата го желаят.

В случая, тъй като не се познавате, възможно е да се е стреснал от това, че си споменала здравословен проблем. Не го оправдавам, само посочвам, че това може да го е уплашило, не самия отказ.

# 11
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 436
Ъъъ, за какво толкова тъжиш , връзка нямате и не сте имали.
Писала си си с някакъв там. Не сте се виждали , кой го знае какво се крие зад този профил.
И да е имал някакви намерения (сириозни или не) , ако те отрежат още от самото начало, че секс няма да видиш напълно естествено е да си биеш камшика. Сори, сурово е , но е истина. Каква връзка без секс? Ще се гледате и ще си държите ръчичките  като във втори клас?

# 12
  • Мнения: 41 039
Ако един мъж има наистина сериозни намерения към една жена, той ще иска наистина да се срещне с нея, а няма да избяга, когато разбере, че нагона му няма как да бъде задоволен. Аз защо мога да имам истински чувства към някой, който не съм виждала, защото всичко е до човек! Просто понякога се случва, чувствата не питат, нали? Благодаря все пак за мнението

Излез от приказката, защото такива мъже има, ама в онази страна, където мармоти завиват шоколади в станиол...
Имам чувството, че си с неадекватни очаквания. На твоята възраст хората се харесват и пробват. Понякога нещата се развиват към по-сериозна връзка, друг път не. Но без секс и пасване в секса не става. Поне не в нашия век.  Ми ей ме на мен, свалката ни с ММ беше ей така, без никакви планове и цели, пък хей на, 35 години сме заедно.

# 13
  • Мнения: 35 989
колко пък да държи на теб човек, с който само сте си говорили онлайн?
ти си си навъртяла нещо в главата, не очаквай и другите да живеят в твоите въздушни кули

# 14
  • Мнения: 5
колко пък да държи на теб човек, с който само сте си говорили онлайн?
ти си си навъртяла нещо в главата, не очаквай и другите да живеят в твоите въздушни кули
Ще си спестя коментара, но ще кажа само едно - много е лесно отстрани да съдиш някой, то всеки може, но малко могат наистина да са ти полезни. Всеки с разбиранията си. Масово коментарите тук са доста нелепи, това показва какви са повечето хора, просто малко са за истинското, а повече са за фалша

Общи условия

Активация на акаунт