Чичковите червенотиквеновчета в НОЕМВРИЙСКИ СПАМ (01.11 - 30.11.2023)

  • 10 850
  • 462
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 317
малки ръце - мечтата на всяка малка метла
Малки ръце - мечтата на всеки мъж. В тях всяко нещо изглежда голямо. Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 6 308
Джас, пропускаш и "детски акъл". Simple Smile
Квот фане, да слага в устата. Grinning

# 47
  • Мнения: 17 616
малки ръце - мечтата на всяка малка метла
Малки ръце - мечтата на всеки мъж. В тях всяко нещо изглежда голямо. Joy

ауе точно това имах навпредвид. я да си тренирвъш хумора

# 48
  • Мнения: 15 317
Бе, не знам, но Джастев обожава малките ми ръце.

# 49
  • Мнения: 17 616
отивам на епилация за да почувствам нещо

# 50
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
отивам на епилация за да почувствам нещо
Къде? Wink

# 51
  • Мнения: 17 616
сртсето

# 52
  • Мнения: 35 968
оскуби космалака от топките, ще обогатиш речника на козметичката

# 53
  • Мнения: 19 883
Оййй, козе сирене не понасям. Повдига ми се.
Преди доста години работех в една компания за внос на всякакви видове сирена от Италия, Франция, Германия, Швейцария, Белгия ецетера.
Имахме нещо като брейнсторм-дегустации на всякакви продукти, за да изберем кои да се внасят в България. Е колко сиренак съм пробвала, не е истина, а колко съм бракувала друга бира. Е от козе сирене, струващо хиляди, по-гадно нещо не съм опитвала. Едвам се сдържах да не се издрайфам в дегустационната зала. Сега само при думата козе / сирене настръхвам. бррр
//
Моите ръце са големи, но все пак си има мъже и за тях. :>

# 54
  • Мнения: 17 616
коз е. сирене не е

# 55
  • Мнения: 6 383
Ако няма силна миризма - що пък не.

Облякох съ зимно днес - ного жега ми стана. Имаше мъгла по планината. А аз имам мускулна, лека, от гробищата фчера. Там от мъкненето на трева, метенето, и най-вече бързането, щях да пукна от жега.

# 56
  • София
  • Мнения: 10 584
Нормално есенно време.
Нямам търпение да дойде лятото.

# 57
  • Мнения: 17 616
Ако няма силна миризма - що пък не.

Облякох съ зимно днес - ного жега ми стана. Имаше мъгла по планината. А аз имам мускулна, лека, от гробищата фчера. Там от мъкненето на трева, метенето, и най-вече бързането, щях да пукна от жега.

поне нема грижи по бързата процедура у трапа и било квот било

# 58
  • София
  • Мнения: 10 584
Не знам какви скъпи сирена, по-по-най, ядете. Козето на Йовчев е доста евтинко, в сравнение с други продукти, много е вкусно. Има съвсееем лека миризма, направо пренебрежима. А самото сирене е вкусно и консистенцията му е на сирене.
И малко реклама да направя на Йовчев - всичко, всичко им е супер вкусно! Кашкавал, сирене, мляко - няма нещо, което да е "абе, става...", всичко е супер вкусно! По-вкусно кисело мляко не съм яла от дете.

# 59
  • Мнения: 6 383
Мен ку ме питаш, Дайсче, почти никви сирена не ям. Хапвам някой път с виното, куту съм много гладна, още преди салатата. Joy Значи, куту си гладен сичко тий ... ужасно фкусно. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт