Отговори
# 735
  • Мнения: 2 392
Въпреки чe вярвах, че любовта на Сейфер е неразрушима, сега съм разобедена.Не съм сигурна, че ще се преборят да започнат отначало с това което им предстой. Сейран е притисната от всички ъгли. Тя е горда и силна жена,въпреки всичко през което е преминала в бащиния си дом. Как тази жена,ще прости цялата обида и унижение, което й предстой?  Как ще я мотивират да прости на Ферит?  Всичко това е непростимо,низ от повтарящи се грешки. Ако  отново са разделени и той има дете от Пелин. За мен като зрител би било на ниво научна фантастика прошката на Сейран. 
Нямам търпение да разбера как ще излязат от този поръчен кръг в който сами се поставиха.  Защото те нямат план, а вината са се вляли от настроенията на феновете  и рейтинга.

# 736
  • Мнения: 426
Няма да излязат, може би това е бил замисъла, да започнат с пищна сватба, както мечтаехме всички в предишният сезон и да завършат зле. Може и Пелин да е била в играта, но просто са скрили да не дразнят феновете... Как беше в "Туин пиикс".. Совите не са това, което са😂😂😂😁😁😁😁

# 737

Общи условия

Активация на акаунт