💙 Къванч Татлъту- "Aile - Семейство"§ минали и бъдещи проекти, партньори -тема 110

  • 26 369
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 299
Айде да се будят така вече Laughing
Както казаха, да се позабавляват, толкова стрес им се натрува Laughing Нека после пак да си се напуснат Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 31
  • Мнения: 3 194
Значи по моя сценарии ще почнат така



И тука има басейн, Камилита 😂

Ще продължат


И ще завършат



Направо съм изумена какви пари се плащат за серия. Макар че като чета из фейсбук всеки сериал е постигнал най, най, най 😂  Но ако цифрите са дори приблизително верни на нашия сериал , целия сезон излиза 18 мил. долара. А тази сума като се сметне по 80 държави печалбата изглежда безумна. Излиза 1,440 милиарда долара. Това възможно ли е? Или аз не смятам както трябва 🤔

Лека, момичета 🤗🤗🤗

# 32
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 299
И на мен ми се виждат безумни цифрите. Уж на Рибарчето епизода, четох, че бил 600хил. Те имали 120 продажби Laughing Как БТВ са дали 18 мил. долара за един сериал, или за нас по съседски по-евтинко Laughing или в турски лири Laughing

Басейна го видях Laughing Не случайно наблегнаха на него Satisfied
При всичките им проблеми само до басейн им е Laughing

Дано да няма диван в стаята:laughing:

За жалост нищо няма да почнат и да завършат Laughing Това ще е в началото на епизода и ако съдя по следващите сцени в дома на Нише, отношенията им не са се затоплили Laughing

Епизод 16 - Аслан и Девин

# 33
  • Мнения: 3 634
Здравейте във вторник! Nature Sunny

Айре, благодаря за новата тема. Green Heart
Вече сте я изписали. Grinning

В началото психологът Девин зададе въпрос на своите пациенти и на себе си:
„Понякога така описваме любовта, нали?
Нека някой ме обикне толкова много, че да запълни вътрешната ми празнота.
Но мислите ли, че друг човек може да запълни празнотата, която е създало вашето семейство?“



Аслан даде своя отговор:
„Не мисля... не знам. Но... видях отблизо, че любовта може да излекува човек, убит от семейството си. Мога да кажа това.“
Дори казва, че е готов да умре за любовта:
„Ако вземеха любовта и я сложеха в кутия и на нея пишеше „Любовта убива“, бих отворил тази кутия без колебание.“
Девин още не е дала своя отговор с думи, но следва любовта.



Сега, когато се създава новото семейство Сойкан, Неше задава обратния и много важен въпрос за темата на сериала:
„Аслан, може ли едно семейство да излекува човек, убит от любов?“

https://twitter.com/i/status/1717964331269140880

Любовта лекува, но може ли семейството да лекува?

Неше има вече свой дом, за първи път я виждаме на маса, приготвена от нея за нейните дъщеря и зет. Дали Неше като майка е решила да даде нов живот на своето семейство? И така да се излекува?
Недрет е дала своя отговор – създала е семейство, предстои да разберем какво тя чувства вътре в себе си.
Джихан е пред същия въпрос, той има напътствия в писмото от Юсуф.
И най-вече отговор ще чакаме от Сойкан.



Хубав ден! Nature Sparkles

# 34
  • Мнения: 18 578
Добро утро, дружки! Hug

Най - после е вторник, срещата ни с нашето любимо лудичко семейство. Хем нямам търпение за довечера, хем днешната дата ми е най- омразната и тъжната в годината Worried
Скрит текст:
На този ден преди 2 години изгубих мама Cry Broken Heart Ужасно много ми липсва, дано наистина да е на по-добро място Hands Pray
Но, да не ви развалям настроението и на вас, извинете ме Hug
Ванче, благодаря! Kiss
И на мен така ми се стори още в предната серия, да видим Thinking
Цитат
Неше има вече свой дом, за първи път я виждаме на маса, приготвена от нея за нейните дъщеря и зет. Дали Неше като майка е решила да даде нов живот на своето семейство? И така да се излекува?
Мисля, че Девин и Аслан намериха този човек Thinking Сега всичко зависи само от тях.
Цитат
Нека някой ме обикне толкова много, че да запълни вътрешната ми празнота.
Но мислите ли, че друг човек може да запълни празнотата, която е създало вашето семейство?“
Дано, време е! Thinking
Цитат
Девин още не е дала своя отговор с думи, но следва любовта.
Ками, Рибарче и Семейство писаха, че са най- продаваните сериали от всички представени, а цената на серия и на мен ми се вижда баснословна, но защо не ? Телевизиите имат много пари, дори и нашата.
Едва ли, нали затова се разправяха Smile
Цитат
Дано да няма диван в стаята:laughing:
Ако не в тази, в следващата серия вече трябва да се разберат заедно ли ще са или не, така си мисля. Стига вече с това иди ми, дойди ми, така де.
Пепи, хареса ми твоя сценарий, дай боже! Smile
Появи се още един превод Smile
Цитат
- Аслан, искам да спя, бъди така добър и излез, моля те.
- От коя страна спиш, отляво или отдясно?
- Аслан, какво, тук няма ли повече стаи?
- Кълна се, няма повече стаи.
- Сякаш е малко това, че ти се върна, но доведе и тази змия в къщата ми!
- Щяхте да изгорите главата на сина си и да сложите край на това семейство, така че направих каквото трябваше.
- Оттук нататък този покрив е и наш дом. Знай добре това!
- Не можем да живеем с тях под един покрив, ще започне война!
- Семейството трябва да остане заедно, нали, Аслан, и в омразата, и в любовта!
- Въобще ли не съжаляваш за това, което направихме?
- Всичко което направих, и сега ще го повторя!
- Всичко върви като по часовник, излязоха резултатите, в кръвта на Лейла бяха открити забранени вещества.
- Дайджим (мафиотско обръщение, вуйчовото) какво ще правим?
- За последно ще седнем на новата маса с бившия ни чичо.
Имайте хубав ден, дружки Hug

# 35
  • Мнения: 1 329
Прекрасен ден!

# 36
  • Мнения: 5 281
Здравейте, момичета!

Дочакахме си денят на "Семейство".
Очакваме поредния прекрасен епизод.



Фенче Hug

Прекрасен ден от мен! Kissing Heart

# 37
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 299
Цитат на: queen_fenka link=topic=1601462.msg47139155#msg47
Най - после е вторник, срещата ни с нашето любимо лудичко семейство. Хем нямам търпение за довечера, хем днешната дата ми е най- омразната и тъжната в годината Worried
Скрит текст:
На този ден преди 2 години изгубих мама Cry Broken Heart Ужасно много ми липсва, дано наистина да е на по-добро място Hands Pray
Скрит текст:
Моята майка почина на 22 май тази година. Все още ми е нереално и я чакам да се върне. 😔

Днес започнах деня с наакано дупе в яслата и със спор за мокри кърпички в детската градина🤣😂🤣

Успешен ден на всички!

Много ми хареса как влезна в къщата😃

# 38
  • Мнения: 18 578
Джаки Hug
Цитат
Сериалът "Семейство” се изкачи на 3-то място сред всички сериали на водещата арабска дигитална платформа Шахид, влизайки в списъка ТОП 10 в 18 държави.



Гугутка52 Hug
Ками Hug
Скрит текст:
Много съжалявам, това е огромна загуба за всеки, една част от теб си е отишла завинаги Cry Аз все още колко пъти се усещам, че посягам да и се обадя по телефона, да я питам за съвет или просто да чуя гласът и ...

# 39
  • Мнения: 3 194
Привет, момичета 🤗🤗🤗



И Башак отрази новината 😍

Семейството и любовта... Ваня, много хубави теми повдигаш😍
Ами не е ли семейството точно синоним на любовта. И ако Аслан и Девин са пострадали от своите семейства, нали смисъла да имат такава е точно да се излекуват взаимно чрез любовта. Колкото повече навлизаме в сериала и анализи толкова повече проблеми излизат разглеждани в него.
За сега този, който твърдо вярва в любовта е Аслан, поне за мен.
Още от първия епизод Девин говори за това как любовта убива, а Аслан, че Девин ще бъде най- красивата му битка, която няма да спечели, но каза "аз пак искам".


Пред бащата й каза, че може да отидат и на дъното на ада, но докато тя го иска ще бъде с нея.



Във трейлъра на втория сезон
Девин говори, че няма лепило, което да залепи разбито семейство, а Аслан, че любовта е тази, която лекува.
Сега отново се повтаря тази му вяра.

И поглеждайки от първия епизод до сега Аслан и Девин все още като, че ли стоят на едни позиции от една страна, но от друга претърпяха и своето развитие.
Аз много се взирах да откривам манипулатора и нарциса Аслан, но във втория сезон почти нищо не остана от него. Той е загрижен за друг човек, нещо, което е абсолютно неприсъщо за човека -нарцис и може би затова говори за лечебната сила на любовта.
Девин от своя страна вече доброволно се върна при него осъзнавайки, че не само не може без него, но че тя е и неговото спасение. Не е ли това най-голямата проява на любов?
Ако има сцени от жилището на Аслан ще ми е много любопитно дали още стои надписа за най-опасното животно на света.

С нетърпение очаквам довечера какво ще ни покаже Хакан Бономо.

Само да питам, сега като сменихме часовника от колко часа наше време ще почне. Имам спомен, че като почна сериала все тичах след работа 😜

Фени, Камилита 🤗😍❤️


Айре , ти си на ход, знаеш 😜



Камилита, благодаря за 16 епизод. Истинска наслада ❤️

# 40
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 299
Започва в 19ч. Един час преговор, значи към 20 трябва да почне реално.



Няма ли да се организираме да ходим да ги търсим на сета да ги видим 😆 няма ли някой запознат къде може да снимат и да познава що годе Истанбул? Така ми се ходи.

Последна редакция: вт, 31 окт 2023, 16:09 от La Libellule

# 41
  • Мнения: 3 194
Направо ми разбиха всички илюзии



Благодаря 😍

# 42
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 299
Той все пак ще се опита ☺️

# 43
  • Мнения: 3 194
От историческият център и Истиклял вече  мога да съм гид😂 Няма никакъв проблем. Но къде точно снимат и най-важното кога... ще е трудно, да не кажа невъзможно.

Преди три -четири години имаше информация, че Къванч ще участва в театъра, направо си бях планувала да ходя. Серенай я изпуснахме с Алиса.
Не знам как стоят нещата с това шоу за което писаха, че ще започне отново , мисля че беше Бялото шоу. Ако са първи гости това е шанс, а ако билетите се продават онлайн също.

Последна редакция: вт, 31 окт 2023, 16:34 от pe04

# 44
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 299
До колкото разбрах епизода щял на нова година да се излъчва?🤔

Не е мн сигурно дали ще участват. Мислиш ли че ще се доредим до билети🤣🤣🤣 те там ги раздават на познати. Иначе ще е мега яко🤩 ако някой разбере нещо съм навита, нищо че нищо не разбирам и просто ще гледам картинки 😆

Като цяло вярвам в чудеса 💫

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт