Бачорски и златната ябълка - семейно риалити (Тема 2)

  • 34 858
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 218
Атанаска не е решила нищо. Предаването е по идея на Даниел и вероятно и Атанас. Тя просто е приела обстоятелствата. Зад камера и когато Даниел обича да казва, че стават панаири, той я прави на нищо.
Затова пред обществото тя командва, уж, парада.

Защо го казвам? - бащата на детето ми е роден на същата дата като Даниел. Много добре ги познавам.
За пред хората са страхотни, приятели не само на думи. В домашни условия, обаче, си позволяват всичко, дори това, което не може да си го позволяваш.
То и във видеото, а и на разни сторита си личи как я срязва през зъби и какъв зъл поглед вади, когато нещо не му е по вкуса. И после замазва положението...
Атанаска нали все обясняваше как идва от стабилно, патриархално семейство с ценности и бла-бла. Виждаме що за стока е.

Точно така. Не би изглеждало добре пред хората той да командва, затова се прави на чехъл.

В този епизод я позиционира по перфектният начин, за да отнесе тя хейта.

# 721
  • Мнения: 1 033
Човек, който наистина е чукал по вратите и се е преобличал в бус, чистил е къде ли не, за да стане състоятелен, няма да се остави и Ким К, да го командва, независимо как ви изглежда. Какво остава за  Атанаска?
Рози ви го каза, фикс идея му е била да има пари. Супер материалисти са такива хора, което може и да не е лошо, но да не е  фикс идея. На Даниел му е било фикс идея, вече не е,защото се е замогнал дотолкова за да прецени къде да инвестира и къде не. Атанаска, Емилия и останалите баджаначки са само гарнитурата на всичко.
Най-големите скандали вкъщи са ставали, защото аз страдам, че не се обичаме като преди. И моят Даниел, който не се казва Даниел, но е същият ми казва: "Казвал съм каквото си искала да чуеш". Майстори са.
Та и така Атанаска слуша каквото иска, когато има хора наоколо. Когато няма .... панаир. Изкусни манипулатори.
Kакво значи Атанаска не решава нищо ? И тя , и той искат популярност ( според мен той много повече ) . Атанас не е никакъв фактор , Даниел видя , че с провокация ставаш известен (   Преди скандалната реклама с Николата никой не го знаеше) и драпа жестоко..

# 722
  • Мнения: 723
Оф, не мога да повярвам как продължава защитата към Атанаска. Айде стига, всички гледахме. Ако преди е имало някакви съмнения какво е нейното участие в тая история, вече няма. И да я сравняваме с Ирина, Николета и кой ли още не, това не променя нейния морал, нито пък тях ги избелва или почерня още. Не разбирам защо се намесват други лица.

# 723
  • Мнения: 831
Напротив, Даниел се държи супер неуважително и с Атанаска - показва ѝ гащите, разказва някакви глупави истории за пръдни и т.н. Не вярвам на нея да ѝ приятно от цялата му простотия, на моменти си личи как му се дразни.

# 724
  • Мнения: 19 518
Абе той може и да се е замогнал доста, но изворът на парите не е безкраен, този бизнес трябва да се подхранва, поддържа и пази. А като гледам, там е меринджей до меринджея, много вожд и малко индианец и накрая идва кака Мара с кофата и позамазва малко, обаче цената като за цял полк чистачки. Та много бързо това може да се срине и Бачора да се върне да се преоблича в буса докато търси нови обекти. Тоест независимо колко мобилни екипа и разни други гръмки наименования има, достатъчно е ромите дето чистят два три дни да не дойдат на работа и той е до там. Освен това ми прави лошо впечатление, че качва снимки на обекти за почистване, които са и частни домове. Не знам дали има разрешение за такова нещо, аз не бих разрешила.

# 725
  • Мнения: 128
Мисля,че има ,защото скоро видях някъде пост,дали от него или на фирмата,че един вид ако искате да ви изчистим ни викнете,ако ни позволите ,може и снимки да направят. Перифразирам
Абе той може и да се е замогнал доста, но изворът на парите не е безкраен, този бизнес трябва да се подхранва, поддържа и пази. А като гледам, там е меринджей до меринджея, много вожд и малко индианец и накрая идва кака Мара с кофата и позамазва малко, обаче цената като за цял полк чистачки. Та много бързо това може да се срине и Бачора да се върне да се преоблича в буса докато търси нови обекти. Тоест независимо колко мобилни екипа и разни други гръмки наименования има, достатъчно е ромите дето чистят два три дни да не дойдат на работа и той е до там. Освен това ми прави лошо впечатление, че качва снимки на обекти за почистване, които са и частни домове. Не знам дали има разрешение за такова нещо, аз не бих разрешила.

# 726
  • Мнения: 1 122
Напротив, Даниел се държи супер неуважително и с Атанаска - показва ѝ гащите, разказва някакви глупави истории за пръдни и т.н. Не вярвам на нея да ѝ приятно от цялата му простотия, на моменти си личи как му се дразни.

Ами той си е прост, тя пък го е видяла какъв е преди да заживее с него. А това за детето и че е искала да го махне аз снощи не го чух, тя каза, че заживели заедно и след няколко месеца решили да имат и дете. Ако той е казвал друго някъде значи целият цирк в тоя формат е само за интерес и са на принципа, че лоша реклама няма. Дали е хейт или хвалби реакцията на хората е това, което те търсят. И очевидно го постигат със сипещите се коментари. Аз пък даже нямам желание да им пиша каквото и да е на тез двамата.

# 727
  • Мнения: 723
Насито май си купи последователи от 86.6 станаха рязко 86.7 пак

# 728
  • Мнения: 3 715
И още нещо. Не разбирам какво ти дава един кош, нищо че прилича на шкаф, за 500 лв? Колко време е нужно да го напълниш? Поне за разделно събиране ли е? Съмнявам се в Абдовица да имат такива контейнери. Нормално ли е да имаш кош за 500 лв и кафе машина с тъпи капсули за 100 лв? Първо, че тия капсули са вредни и като човек, обичащ кафето, не може да сравниш прясно смляно кафе с тая пластмаса. Абсурдно е хората за какви тъпотии дават пари, а други по-важни уреди са им гола вода.

# 729
  • Мнения: 31 271
Може да харесват точно това кафе. Нали не си мислите, че имат само една кафемашина?

# 730
  • Мнения: 2 110
Все повече се убеждавам, че не разполагат с толкова пари, колкото някои хора си мислят.

# 731
  • Мнения: 3 715
Тази снимат. Всеки производител на кафе има и такова мляно. Ако харесваш кафе, няма как да не харесаш прясно смляно кафе. Тези капсули са супер вредни, защото пластмасата нагрята при такава висока температура е канцерогенна. Разбира се, не са длъжни да имат кафе машина, каквато аз предлагам. Интересуват се кой хотел да посетят, а не се интересуват какво консумират. Както и Хепи. Храните са им пълни с натриев глутамат. Разбирам, че ги рекламират, но ги и консумират. Но приоритети.

# 732
  • Мнения: 19 518
Обаче ХепитУ отворили доставки за Абдовица заради тях. И сега цяла Абдовица си отдъхна, щото ще мое да рупа суши у дома. О, свещена простота!

# 733
  • София
  • Мнения: 198
Бачора яко го взе на вътре 🤣 Щом започна да заплашва в коментари че ще спира предаването ахахааха.Щом си се хванал на хорото ще го играеш до край 💋

# 734
  • Мнения: 19 518
Ми да го спира, мен не ме бърка. Който не иска да му коментират гащите, изневерите и кофата за боклук, не се изтъпанва в тубата многосерийно.

Общи условия

Активация на акаунт