Black Friday/Черен Петък – 2023 г.

  • 213 744
  • 2 326
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
В настоящата тема обсъждаме атрактивните намаления, промоции и оферти, по случай предстоящия Черен Петък в България.

Black Friday, според американската традиция, се състои на следващия ден след Деня на благодарността (Thanksgiving).
Тази година датата, на която се пада Черният Петък, е 24 ноември.
Този ден е възприет като начало на коледния пазар и големите намаления както във физическите, така и в онлайн магазините.

Магично и вълнуващо пазаруване на всички!
 Nature Sparkles Nature Sparkles Nature Sparkles Gift Christmas Tree Nature Snowman Nature Sparkles Nature Sparkles Nature Sparkles

Nature Snowflake Nature Snowflake Nature Snowflake Nature Snowflake Nature Snowflake

Последна редакция: пт, 27 окт 2023, 09:32 от Рaдост

# 1
  • Melmak
  • Мнения: 2 989
Здравейте! Благодаря за темата!

Имаме ли информация кога започва ЧП в озон?

# 2
  • Мнения: 36 486
И аз се каня да пазарувам - основно ме интересуват Озон, арт материали, козметика.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 854
Благодаря за новата тема!

Интересувам се от Черен петък и намаления на бяла техника, не съм следила предходни години, но се надявам да има.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 141
Благодаря за темата!

Тази година ще дебна за робот.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 304
Аз ще дебна за робот, парна ютия

# 6
  • Мнения: 35 110
Къде да следя за куфари за пътуване

# 7
  • Мнения: 920
Аз ще следя за съдомиялна .

# 8
  • Мнения: 24 341
Не знам какво ще търся, но имам цял месец да го измисля

# 9
  • Мнения: 1 662
Ох, от кога я чакам тази тема. Ще следя за детски играчки за дребните, за голямата и племенниците спортни стоки(раници , маратонки, чорапи и подобни спортни артикули) Куфар за нас, и спално бельо за сестра ми.
Озон и аз ги следя, пазарувам от тях редовно и съм доволна.

# 10
  • Мнения: 1 109
Здравейте, аз ще следя на вертикална безкабелна прахосмукачка (още не съм харесала модел), Инстат Пот и евентуално за бебешко столче за кола, въпреки, че съм харесела в Амазон и не знам дали ще изчакам Simple Smile

# 11
  • Варна
  • Мнения: 79
Здравейте, и аз да се включа Simple Smile ще следя за изкуствена елха (над 180 см), хлебопекарна (не съм сигурна дали ми трябва още), играчки и подаръци като цяло, за празниците Simple Smile

# 12
  • Мнения: 11 338
Здравейте, и аз да се включа Simple Smile ще следя за изкуствена елха (над 180 см), хлебопекарна (не съм сигурна дали ми трябва още), играчки и подаръци като цяло, за празниците Simple Smile
Ох, като спомена елха и се сетих, че и аз бих искала да имам нова елха тази година! Ако намериш някъде, пиши!

# 13
  • Melmak
  • Мнения: 2 989
Къде да следя за куфари за пътуване

Наскоро си купих от Паула Венти, защото ми трябваше спешно и не можех да чакам намаление. Доволна съм, а взех по-евтин вариант. Не знам дали ще имат намаление за ЧП, но вижте поне за да сравните цени и с други търговци. Като цяло зависи и какво търсите, аз и от по-достъпните куфари съм доволна.

# 14
  • Мнения: 378
Здравейте, ще търся електрическа четка за зъби, мултикукър и детски барабани или китара

Общи условия

Активация на акаунт