Порочни практики “ВиВиди” ЕООД

  • 1 818
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Уважаеми членове на форума,

Искам да Ви споделя моят изключително негативен опит с фирма за почистване - Вивиди ЕООД. Надявам се, че тази тема ще помогне да се избегнат подобни проблеми в бъдеще.

Някои от ключовите проблеми, с които се сблъсках, включват:

Некачествено Почистване: Работата на служителите на Вивиди ЕООД беше под всякаква критика. Мръсотията не беше адекватно почистена, а някои области бяха дори пропуснати напълно.
Унищожаване на Имущество: Душ кабината беше сериозно повредена, а стените бяха надраскани по време на процеса на почистване. Това представлява сериозна липса на професионализъм и внимание към детайлите.
Нарушаване на Лична Поверителност: Разбрахме, че служителите на фирмата са снимали нашите лични и фирмени документи без наше разрешение. Тези снимки ми бяха показани с цел изнудване. Това е напълно недопустимо и нарушава основни правила на поверителност.

Бих искала да призова всички потенциални клиенти да обмислят внимателно своя избор. Фирма Вивиди ЕООД не само предоставя нискокачествени услуги за почистване, но и не спазва основни етични принципи.

Благодаря за вниманието и се надявам, че моят опит ще помогне на другите да избегнат подобни проблеми.

# 1
  • Мнения: 2 495
За некачествена услуга не бих отваряла тема, освен ако не е нещо свръх нагло. За снимане на документи и изнудване, доста бих се газирала. Подадохте ли сигнал в полицията?

# 2
  • Мнения: 514
За некачествена услуга не бих отваряла тема, освен ако не е нещо свръх нагло. За снимане на документи и изнудване, доста бих се газирала. Подадохте ли сигнал в полицията?

Е какво по-нагло от това да ти увредят имуществото и на всичко на това отгоре да те изнудват със собствената ти лична информация, която са придобили абсолютно незаконно, снимайки без твое знае. Това си е за тема и още как. Направо е за прокуратурата. Потресаващо.

# 3
  • Мнения: 2 495
Имала съм щети от чистачки, например надраскан абсорбатор. Реално, трябва да ми купи нов. Не смятам, че е реалистично.
За снимане на документи- те са си престъпници.

# 4
  • Мнения: 11 358
Седя и се чудя какви "документи" лични и служебни може да има у дома, с които да ме изнудват? За да могат да го направят чистачки то значи черно на бяло се вижда, че АЗ нещо съм нарушавала закона.
И то толкова явно и нагло, че жени, които намират работа като чистачки са видяли и осъзнали.
Значи снимат моите потайни, изобличаващи документи, които въпреки, че знам, че ще има у дома чужди хора съм оставила отгоре нейде. И не си бият камшика, както се казва, защото вече имат коз да ми искат пари без да ми търкат душкабината, а продължават да драскат, чистят и трошат ръцете си с моята мръсотия. Аха!

И аз не подавам иск в полицията, както е редно за изнудване и там каквото правят, а се регистрирам в бг-мама и пускам тема. Не за друго, а за да предупредя други.

Разбира се въпросните чистачки - изнудвачки и фирмата няма да се сетят, че темата е от мен и да ми го начукат с документите, които са снимали. Що не са ги откраднали - не е ясно.

И така - ето как изглежда историята!
Трябва да си пълен идиот да и се вържеш!  

И се допълвам - отваряш да видиш мнения за фирмат и какво откриваш. 99% положителни и доволни клиенти и един негативен коментар от Бейби Нана, която там се казва Мария Д. Та там пак си пише за душкабината и надраната стена, НО нищо за изнудване. Е сега има или няма изнудване и снимани ТАЙНИ докумнети?

# 5
  • Мнения: 9 709
Поредната тема с обвинения към фирма без никакви доказателства.Една снимка поне на повредената кабина.

# 6
  • Мнения: 25 620
И снимките на документите, с които ги изнудват. Laughing

Съвсем за мезе ни взеха вече...

# 7
  • Мнения: 2
Седя и се чудя какви "документи" лични и служебни може да има у дома, с които да ме изнудват? За да могат да го направят чистачки то значи черно на бяло се вижда, че АЗ нещо съм нарушавала закона.
И то толкова явно и нагло, че жени, които намират работа като чистачки са видяли и осъзнали.
Значи снимат моите потайни, изобличаващи документи, които въпреки, че знам, че ще има у дома чужди хора съм оставила отгоре нейде. И не си бият камшика, както се казва, защото вече имат коз да ми искат пари без да ми търкат душкабината, а продължават да драскат, чистят и трошат ръцете си с моята мръсотия. Аха!

И аз не подавам иск в полицията, както е редно за изнудване и там каквото правят, а се регистрирам в бг-мама и пускам тема. Не за друго, а за да предупредя други.

Разбира се въпросните чистачки - изнудвачки и фирмата няма да се сетят, че темата е от мен и да ми го начукат с документите, които са снимали. Що не са ги откраднали - не е ясно.

И така - ето как изглежда историята!
Трябва да си пълен идиот да и се вържеш! 

И се допълвам - отваряш да видиш мнения за фирмат и какво откриваш. 99% положителни и доволни клиенти и един негативен коментар от Бейби Нана, която там се казва Мария Д. Та там пак си пише за душкабината и надраната стена, НО нищо за изнудване. Е сега има или няма изнудване и снимани ТАЙНИ докумнети?


Предприели сме необходимите действия във връзка с инцидента, който се случи. Незабавно след настъпването му, уведомихме полицията, както и Комисията за защита на личните данни. 
 
Бих искала да подчертая, че твърдението Ви е просто безумно. Всеки опит за изнудване е напълно неприемлив. Те нямат с какво да ни изнудят, но аз виждам проблем в опита да го направят.

Коментарът в Доместина беше написан преди този инцидент. След като го написах управителката се свърза с мен и твърдеше, че ще възстанови сумата в продължение на два дни, като същевременно се извиняваше и предоставяше невярна информация, с цел да ни накара да изтрием коментара.

Въпреки че предварително беше дадено обещание за възстановяване на сумата, при личната ни среща тя промени позицията си и заяви, че това няма да се случи. Управителката заяви, че няма да бъде възстановена сумата. Въпреки това продължи да настоява да изтрием коментара, тъй като служители на компанията са снимали нашите документи.
 
След като управителката разбра, че сме се обърнали към Доместина и полицията започна да се прави на жертва и продължи да ни тормози. В последните съобщения, които получихме, се твърди, че тя страда от сериозно заболяване - рак. Намирам тази лъжа са изключително грозна.

Последна редакция: сб, 21 окт 2023, 15:10 от Бейби Нана 749018

# 8
  • Мнения: 9 876
Боклуци всякакви. Вместо да се извини, тя се опитва да те изнудва? Да връща парите, и да разследват служителите за опит за изнудване, както и нея самата за същото.

# 9
  • Мнения: 11 358
Боклуци всякакви. Вместо да се извини, тя се опитва да те изнудва? Да връща парите, и да разследват служителите за опит за изнудване, както и нея самата за същото.

И как точно ще я накарат да върне парите?
Ако ставаше така всяка втора домакиня ще наема да и почистят и после ще кряска и пише негативни коментари, че са и счупили 20 годишна антика или и е изчезнало нещо - да и връщат парите. Така с малко викане и спестяваш ноктенцата да не чистиш сама основно.
Ако аз съм шефка на фирмата - стотинка няма да върна. Как точно при почистване се чупи душкабина и се надира стена с плочки?
В първото оплакване стената е една тук вече са в множествено число и изтичане на лична информация имало ... Да не говорим, че въобще не вярвам на изнудването, снимането и че се били оплакали в полицията. Също с оплакването в комисията за Личните данни Wink Това пресоляване съвсем ме навява на мисълта, че цялата работа е да и излезе безплатно чистенето. Всички доволни - при нея мръсотия и разгром, чи как стана тъй?

# 10
  • Мнения: 514
Седя и се чудя какви "документи" лични и служебни може да има у дома, с които да ме изнудват? За да могат да го направят чистачки то значи черно на бяло се вижда, че АЗ нещо съм нарушавала закона.
И то толкова явно и нагло, че жени, които намират работа като чистачки са видяли и осъзнали.
Значи снимат моите потайни, изобличаващи документи, които въпреки, че знам, че ще има у дома чужди хора съм оставила отгоре нейде. И не си бият камшика, както се казва, защото вече имат коз да ми искат пари без да ми търкат душкабината, а продължават да драскат, чистят и трошат ръцете си с моята мръсотия. Аха!

И аз не подавам иск в полицията, както е редно за изнудване и там каквото правят, а се регистрирам в бг-мама и пускам тема. Не за друго, а за да предупредя други.

Разбира се въпросните чистачки - изнудвачки и фирмата няма да се сетят, че темата е от мен и да ми го начукат с документите, които са снимали. Що не са ги откраднали - не е ясно.

И така - ето как изглежда историята!
Трябва да си пълен идиот да и се вържеш!  

И се допълвам - отваряш да видиш мнения за фирмат и какво откриваш. 99% положителни и доволни клиенти и един негативен коментар от Бейби Нана, която там се казва Мария Д. Та там пак си пише за душкабината и надраната стена, НО нищо за изнудване. Е сега има или няма изнудване и снимани ТАЙНИ докумнети?

 Жалко за труда, който сте хвърлила да напишете този лишен от всякаква логика коментар....Нещо да не се издразнихте, че някой може да си позволи почистване?

# 11
  • Мнения: 11 358
E, вие не намирате логиката. Това не означава, че няма такава, а че на вас ви е трудно да я намирате. Нищо де - живи и здрави да сме.

Точно от тема, в която се оплакват от платената помощ ли ще се издразня, че някой можел да си позволи това от което не е доволен? Да ви имам логиката ...

# 12
  • Мнения: 514
E, вие не намирате логиката. Това не означава, че няма такава, а че на вас ви е трудно да я намирате. Нищо де - живи и здрави да сме.

Точно от тема, в която се оплакват от платената помощ ли ще се издразня, че някой можел да си позволи това от което не е доволен? Да ви имам логиката ...

Не я намирам, защото я няма. Едно е да разсъждаваш логично, друго е да си изцеждащ от пръстите какви ли не доводи само и само да изпъкнеш с някакви абсурдни факти. Изкарахте вода от 9 кладенеца само и само да докажете, че авторката не е в правото си. Човек би си помислил, че сте въпросната управителка на фирмата сте вие. Много ми е интересно вие какво щяхте да мислите, ако се беше случило на вас. Убедена съм, че щяхте да сте на коренно различно мнение. И не е въпросът в качеството на услугата, а в това, че човек може да си я позоволи. Много добре ме разбрахте. Плоски са ви разсъженията напук на това че опитвате да изглеждате като инспектор Гаджет Laughing

И за защо ако на авторката целта й е да й излезе безплатно чистенето ще си прави труда да пуска тема тук. Те са им снимали документите!! Няма как да го докаже, защото авторката няма тези снимки. Оная да не е тъпа да й ги прати. Нали това ще е доказателство за злоупотребата й. Аман от злобни лелки.

Последна редакция: нд, 22 окт 2023, 00:52 от Calinista

# 13
  • Мнения: 9 876
Дали е станало чисто или е останало мръсно - може би е субективно. Вероятно не са се постарали кой знае колко, с това съм съгласна.
Но опитите за изнудване са подсъдими. Това не следва да се толерира. И аз съм ползвала услуги на почистваща фирма. 120 лв взеха за да изчистят едно ъгълче на банята в комшиите. (Едно ъгълче около една плочка), но не ми се разправяше с комшийката, понеже тя самата е злобна и проста. Та, питах я дали е съгласна да изпратя професионална фирма, дали е съгласна да е еди коя си фирма. Тя се съгласи, аз платих, тя млъкна.
Та, като за 10 минути работа, 120 лв платих, и това беше. Не се счупиха от чистене, да не мислите?
Ама за изнудване и дума да не става!  Парите минават и заминават, но личното ми пространство си е лично.

# 14
  • Мнения: 514
Айде, още една пишман психоложка, която не разбира написано, но реши и характеристика да ми прави и анализ Simple Smile Имате още да доучвате!  

Разликата между нас е, че не чакам с грейнали очи някой да омаскари някого, в радостен екстаз. Желанието да четете и вярвате в помия и лична драма си е ваше решение, не ми давайте уклон нито какво нито къде да пиша и каква позиция да заемам. Аз предпочитам да се запитам защо му е на някой толкова нужно да напише негативни коментари на всички места, които успява да изнамери. Да се запитам как аджеба ми "открадват" лична информация и ме изнудват с нея - или това са измишльотини с цел манипулация на бъдещи клиенти. И като сертифицирано лице за работа с лична информация много бих искала да видя какви точно документи са снимани и как те могат да бъдат използвани за изнудване. Така де, не се знае от къде ще забогатея и да не си почиствам сама къщата, а да плащам на други да го вършат.  Мисля, че умея да ценя чуждия труд, особено когато не ми се налага аз да се бъхтя...
Тотално неадекватни размишления отново. Кауза пердута. Аз също щях да искам по всякакъв начин да я прецакам тая фирма абсолютно навсякъде където е възможно, ако бяха постъпили така с мен. Не знам как това не ви е ясно и защо го намирате за нелогично. Като гледам колко сте атакуваща и арогантна даже смятам, че повече щяхте да сте ядосана от авторката, ако ви се беше случило. А може би само пред екрана сте така, а в живота повече си траете. По отношение на ревютата в интернет - те толкова лесно могат да бъдат манипулирани. Вие знаете ли, че авторката е била карана да си изтрие коментара от въпросната управителка на фирмата? Те са наясно какво качество на почистване предлагат и явно се застраховат като снимат лични вещи и документи на клиентите си. И после изнудват. Как да има негативни коментари. Вижте, доста повече знам от това за случилото се. Но някакси усещам, че е безпочвено да ви се каже каквото и да е. Вие си знаете едно и също да си мелите. Имате и доста развинтена фантазия. Напишете книга. Но смятам, че много време ви отделих. Стига толкова.
И между другото пак избързахте със заключенията - вече виждам че ви е доста присъщо. Та не съм "пишман психолог, а съм наистина психолог".

Общи условия

Активация на акаунт