КОЛЕДА 2023/2024

  • 92 830
  • 1 159
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 12 808
Zizini, рецепта за сладките е. 2 1 /2 чаена чаша брашно,1/2чаена лъж.сода,1/2 чаена лъжичка сол.Всичко това се смесва заедно.120 гр меко масло,140 гр захар,100 гр захар мусковадо.Разбиват се хубаво с миксер.2 яйца се прибавят едно по едно към маслената смес.Двете смеси се прибавят заедно.Най накрая се добавят 100 гр нарязани орехи и 100-200 гр начупен шоколад.Аз слагам капки Сместа се оставя в хладилника за 30 минути.След това с чаена лъжичка се взема от сместа,пече на 190 градуса за 11-12 минути.
Йоана16, ето рецептата, дало я е момичето. Simple Smile

# 1 156
  • Мнения: 3 274
Скоро правих орехчета от формичките.Съжалявам че не ги снимах само тях.

# 1 157
  • Мнения: 574
Идвам отново с два въпроса.
1 ще правя кексчета с крем отгоре.
В тази тема ми бяхте дали рецепта да смеся ганаж с маскарпоне. Зимата ги правих и добре се получи, само не мога да се сетя какво е съотношението между ганажа и маскарпонето?
Освен това освен микс от ганаж и маскарпонето нещо друго да предложите за крем, който да стои ?
2 ще се радвам да дадете и някоя изпитана рецепта за мъфини. Моята много ми харесва, но желая да пробвам нещо ново

# 1 158
# 1 159
  • In transit
  • Мнения: 11 864
Идвам отново с два въпроса.
1 ще правя кексчета с крем отгоре.
В тази тема ми бяхте дали рецепта да смеся ганаж с маскарпоне. Зимата ги правих и добре се получи, само не мога да се сетя какво е съотношението между ганажа и маскарпонето?
Освен това освен микс от ганаж и маскарпонето нещо друго да предложите за крем, който да стои ?
2 ще се радвам да дадете и някоя изпитана рецепта за мъфини. Моята много ми харесва, но желая да пробвам нещо ново
Заповядай, мъфини с Нутела

Мъфини с кафе и печени лешници

Общи условия

Активация на акаунт