Астрология - 24 тема (преди да попитате - прегледайте 1 пост)

  • 26 518
  • 639
  •   3
Отговори
# 510
  • Мнения: 24 343
Пиши в Гугъл transit natal chart . Попълваш си наталната карта и деня за който искаш да ти покаже транзитите.Това затъмнение беше в 9 сутринта на 25 март.
При мен в онзи момент са били Овен в 11 дом, а Везни в 5 дом. Какво следва? Да очаквам ...InnocentInnocent

# 511
  • Мнения: 165
Момичета, виждам сте доста вещи, дали бихте ми помогнали да избера дата за секцио? Налага се да родя секцио и ми казаха да избирам между 22,23 и 24 април? Ще е в сутрешните часове до обяд предполагам.
Бих могла да помоля за по-ранна дата, но не и по-късна.
Ние сме семейство музиканти като цяло Simple Smile
Извинявайте, ако не ми е за тук въпросът.

# 512
  • Мнения: 3 922
На 22 или 23 април. Луната ще е във везни. На 24 април вече е в знака си на падение скорпион и в опозиция на Слънцето в телец. Гледайте часът да е към обяд за да може то да е в 9,10 или 11 дом. Някъде между 11 и 13ч. При сутрешните раждания често слънцето попада в 12 дом, което е добре да се избягва.

# 513
  • Мнения: 165
Мога да помоля да е между 11 и 13, благодаря много!
Дали асцендент Рак или Лъв е по-подходящо за един Телец мъж, те също виждам се променят точно на ръба около 13ч, а Луната остава във Везни още някакво време.

# 514
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
Мога да помоля да е между 11 и 13, благодаря много!
Дали асцендент Рак или Лъв е по-подходящо за един Телец мъж, те също виждам се променят точно на ръба около 13ч, а Луната остава във Везни още някакво време.

С две ръце съм за Лъв!!

# 515
  • Мнения: 5 767
Мога да помоля да е между 11 и 13, благодаря много!
Дали асцендент Рак или Лъв е по-подходящо за един Телец мъж, те също виждам се променят точно на ръба около 13ч, а Луната остава във Везни още някакво време.
Лъв, разбира се Animal Lion

# 516
  • Мнения: 7 573
Лъв , луна във везни  е супер също.

# 517
  • София
  • Мнения: 5 729
Мога да помоля да е между 11 и 13, благодаря много!
Дали асцендент Рак или Лъв е по-подходящо за един Телец мъж, те също виждам се променят точно на ръба около 13ч, а Луната остава във Везни още някакво време.
Все пак не прави сметка без кръчмар и това какво ти се казва тук. Не може да залагаш само на АЦ и къде е Луната. Няколко други Аспекта могат да убият всичкото + на Лъв или Рак и да минеш в негатив.Хеле на форум да разчиташ кой час и дата са по-добри.

# 518
  • Мнения: 165
Аз като цяло грам не вярвям, че ще издържа до тези дати, то са кръвно, гестационен диабет…
Просто е хубаво да кажа нещо и да се назначи дата. Ако пък е неговата, ще се пови тогава Simple Smile
Просто изведнъж си натоварен с някаква отговорност. Отново да благодаря на всички въвлечени и да повторя, че съм насреща за истинска среща, ако някой се занимава професионално. Струва ми се, че 3-ма души тук са такива.

# 519
  • Мнения: 472
Предстои ми натал - транзит съвпад в точните градуси на Лунните възли по оста Овен ( 5 дом) - Везни (11 дом) и много важно събитие в датата на съвпада. Как бихте го тълкували?

# 520
  • Мнения: 362
Предстои ми натал - транзит съвпад в точните градуси на Лунните възли по оста Овен ( 5 дом) - Везни (11 дом) и много важно събитие в датата на съвпада. Как бихте го тълкували?
Лунните възли са точки, образувани от пресичането на орбитата на Луната около Земята при движението на земята около Слънцето, или те не са физически тела. Транзитите са последният метод за прогнозиране и при това използват се само тези транзити на планети, които са Хронократори в периода.  За да се прогнозира първо са разглежда наталната карта, след това се определят Хронократорите, анализират се какво могат да провокират и накрая с транзити може да се уточни кога ще има събитие.

# 521
  • Мнения: 249

Здравейте,
Включвам се с въпрос, извинете ме.
Много ли е страшно това което ме очаква?
Транзит на Сатурн и Марс върху началното ми Слънце в 12-ти дом? Ще умра ли?
Баща ми почина на транзит на Сатурн върху натална Луна в 8-ми дом.Страх ме е...

# 522
  • Мнения: 3 264
Не.
Транзитите са на последно място в йерархията на прогностичните методи.
По един транзит никой не е умрял. Може да умре само ако това показват други методи, които не са никак малко на брой, и в такъв случай определени транзити отключват тези влияния. Но само по транзити да се правят прогнози или такива предположения е безсмислено. Отделно от това има традиционни методи за определяне на продължителността на живота – човек не може да умре дори при много лоши транзити и дирекции, ако те се падат преди отредения срок. Може да се случат други неприятности или загуби, прогнозирането на смъртта е сложно дори за прехвалени професионални астролози (повечето не са наясно с методите за продължителността на живота и не могат да ги приложат на практика).

# 523
  • Мнения: 424
Момичeта, налага ми се да си отварям нова сметка в банката, но Меркурий е ретро и се притеснявам от загуби. Трябва ли да чакам другия месец като мине ретрото или тъй като и аз съм родена на ретро Меркурий ще е добре за мен?

Последна редакция: вт, 02 апр 2024, 09:36 от Regalia43

# 524
  • Мнения: 362
Момичта, налага ми се да си отварям нова сметка в банката, но Меркурий е ретро и се притеснявам от загуби. Трябва ли да чакам другия месец като мине ретрото или тъй като и аз съм родена на ретро Меркурий ще е добре за мен?
Преекспонира се ретроградността на Меркурий от някои астролози, които нямат представа от фазите на планетите. Можете спокойно да со направите сметка, при това, след като сте родена с ретрограден Меркурий за вас тази енергия е позната и не виждам причина да чакате.

Общи условия

Активация на акаунт