Парфюмни размисли и страсти - 286 тема

  • 59 546
  • 763
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 891
И аз съм за Bois d'Ore. Много време се колебаех кой от двата да взема.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 975
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали добър мъжки аромат да купя на приятеля си? Предпочитам да не е сладък, а по-скоро чист и свеж. Бюджет до около 250 лева.

Привет, бих се спрял на Giorgio Armani Eau de Cedre / https://www.fragrantica.com/perfume/Giorgio-Armani/Armani-Eau-de-Cedre-31401.html



Прекрасен мъжки парфюм, който идеално се вписва във Вашето търсене, а и го има за реален тест в Дъглас/Бюти магазините. Ценово също се вписва - 189.52 лв / 100мл в дъгласите, а в Нотино същото количество е 155лв. Hands Ok HandHands Plus1

# 47
  • София
  • Мнения: 1 248
В края на старата тема някой питаше за празните опаковки от парфюми. Попадна ми много добра идея как можем да ги използваме за ароматизатори.

Аз питах, чудесна идея! Един Жур точно за това ще го използвам, чак като свърши, установих, че пулверизаторът се отвърта!

# 48
  • Мнения: 571
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали добър мъжки аромат да купя на приятеля си? Предпочитам да не е сладък, а по-скоро чист и свеж. Бюджет до около 250 лева.

Привет, бих се спрял на Giorgio Armani Eau de Cedre / https://www.fragrantica.com/perfume/Giorgio-Armani/Armani-Eau-de-Cedre-31401.html

Прекрасен мъжки парфюм, който идеално се вписва във Вашето търсене, а и го има за реален тест в Дъглас/Бюти магазините. Ценово също се вписва - 189.52 лв / 100мл в дъгласите, а в Нотино същото количество е 155лв. Hands Ok HandHands Plus1

Аз бих предложил Essential Parfums Bois Impérial. Траен, чист и свеж, а в Елинор е 120 лв с код black.

Последна редакция: вт, 17 окт 2023, 20:47 от chilko

# 49
  • Мнения: 1 131
За търсеният мъжки парфюм от sorcerer, бих предложила Versace The Dreamer, приятен, чист, свеж, с лек флорален уклон, и е бюджетен при това.

А по въпроса на темата, есента ми е за Chanel Coco edt, Prada Amber, Terry de Gunzburg Delectation Splendid, Oud Vendome Ex Nihilo, това най-общо.
А, и Bottega Veneta Illusione, този парфюм на мен ми е есенен, има едно такова меланхолично настроение, като на отминаващо си лято.

Последна редакция: ср, 18 окт 2023, 12:16 от Dewi D

# 50
  • Мнения: 90
Аз пък с огромно нетърпение си чаках подаръка-Ulyana на Arabian's secret, който исках за есента...ами пълно разочарование, аромата е страхотен, но няма никаква трайност и е съвсем дискретен.Вероятно парфюм от 20лв ще е с по-висока трайност...

# 51
  • Мнения: 31 261
При мен и колегата, на която подарих парфюма има отлична трайност. Във вас е проблемът.

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз имам Eclat Diamant, Habibi  и Feux D'argent - всички са ми трайни и се чудя още какъв да забърша, приемам препоръки Blush

# 53
  • Мнения: 90
При мен и колегата, на която подарих парфюма има отлична трайност. Във вас е проблемът.
Grinning Добре

# 54
  • Мнения: 3
Привет на всички! Отчаяно издирвам Burberry Sport for women EDT, или Burberry Sport ICE версията, за съжаление неналични никъде в България Sad Та ако някой разполага с въпросната тоалетна вода и е склонен да се раздели, ще съм изключително щастлив да се договорим Simple Smile Благодаря

# 55
  • Мнения: 2 245
Аз пък с огромно нетърпение си чаках подаръка-Ulyana на Arabian's secret, който исках за есента...ами пълно разочарование, аромата е страхотен, но няма никаква трайност и е съвсем дискретен.Вероятно парфюм от 20лв ще е с по-висока трайност...
Преди време в мола като минах покрай техен щанд, момичето ми подари листче пръснато точно с Илиана. После се прибрах вкъщи и съм го оставила случайно в детската стая. На другия ден цялата стая продължаваше да ухае само от едно пръсване. Още го помня този парфюм.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 975
Аз имам Eclat Diamant, Habibi  и Feux D'argent - всички са ми трайни и се чудя още какъв да забърша, приемам препоръки Blush

*Biskvitka* - препоръчвам да тествате White Manhattan и Futur Roi.  White Manhattan е по-плодов със страхотна праскова и стои елегантно, докато Futur Roi е страхотно предложение за есента. Труден ми е за описване - хем е цветен, но не по типичния белоцветен начин, като средата и базата му са много уютни и меки с топъл амбър и бензоин, леко смолист. Кой знае, може и да Ви харесат Simple Smile

Последна редакция: ср, 18 окт 2023, 16:51 от Deetron

# 57
  • Мнения: 369
Влюбих се в аромата на тази серия на Biosilk с жасмин и мед. Вдъхновена ли е от някой парфюм, има ли парфюм подобен на нея? Закупих парфюма за коса но не е особено силен

# 58
  • Мнения: 5 280
Парфюм за днес - Opium 2009. Моя приятелка го нарича "парфюмът на живота ми". Амбров с подправки в добавка, плътен и сгряващ, но без сладост, съвсем леко животински, чувствен, но и донякъде дистанциращ. Чудесен според мен. Ето така си го представям:
Скрит текст:
А за музикален фон:
https://www.youtube.com/watch?v=3RaHTDNude4

# 59
  • София
  • Мнения: 4 458
Нищо есенно не съм вадила, защото тази година не ми остана време да пренареждам шкафа с парфюми и есенно-зимните аромати си останаха на преден план. Simple Smile Нямах никакви желания за нови придобивки, но преди малко тази ми идея рязко се промени. Sweat Smile Ах, densi, защо ли те прочетох? Hug Kissing Heart
https://do.contactpigeon.com/apps/en/stem/viewmail.html?gm_pid=1 … 898&rdme=90383215&

Общи условия

Активация на акаунт