Клиника Афродита - доволни настоящи и бъдещи майки (7)

  • 38 663
  • 700
  •   1
Отговори
# 30
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 432
Сигридов не е за мен. Чух четох, че е серт ,щял да ми се скара че отивам късно , бременна примерно и ще абортирам защото не съм отишла по по -рано... Да не говорим че говори глупости, на някоя жена казал ,то ще родиш педераст... За парите за изследванията да не говорим
Предлагам Калчев или Ковачев дори ...

Последна редакция: пн, 30 окт 2023, 18:43 от nasito8988

# 31
  • София
  • Мнения: 35
Сигридов не е за мен. Чух четох, че е серт ,щял да ми се скара че отивам късно , бременна примерно и ще абортирам защото не съм отишла по по -рано... Да не говорим че говори глупости, на някоя жена казал ,то ще родиш педераст... За парите за изследванията да не говорим
Предлагам Калчев или Ковачев дори ...

Благодаря Ви! Записах час при Калчев. От много време чета за него, а и днес го обсъдих със Станулов,  който е на същото мнение.

# 32
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 432
Галя, радвам се, че съм помогнала

# 33
  • София
  • Мнения: 1 689
Момичета, откъде се снабдявате с Prolutex?

# 34
  • Мнения: 306
Аз се снабдявах от една група във фейсбук с гръцки на по-ниска цена.
Веднъж съм купувала в София от Щерев, знам, че го предлагат и в Надежда.

# 35
  • Мнения: 1 302
От гръцката аптека Promahon, имат български номер и може да се поръча по вайбър.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 689
Благодаря! Писах им вече на вайбър на аптека Промахон. Лимонче, може ли да ми пратиш групата за всеки случай.

# 37
  • Мнения: 59
Здравейте момичета😊 От вчера започнах стимулацията ми при доктор Станулов.По къс протокол на Мериофет 150 съм 2 кутии.Вчера ходих да ми я сложат и от днес сама.Това ми е 4то поред инвитро. Накратко мъжки фактор, и генетичен проблем при мъжът ми при мен няма нищо. Стана ми интересно че доктора предпочита инжекциите да се слагат вечер, но всеки си има различен подход важното е финала да е добър. Ще се радвам някой да сподели ако  в момента е на стимулация, как се чувства и на какви дози и лекарства е. Утре ми е първия  преглед.

# 38
  • Мнения: 94
Здравейте момичета😊 От вчера започнах стимулацията ми при доктор Станулов.По къс протокол на Мериофет 150 съм 2 кутии.Вчера ходих да ми я сложат и от днес сама.Това ми е 4то поред инвитро. Накратко мъжки фактор, и генетичен проблем при мъжът ми при мен няма нищо. Стана ми интересно че доктора предпочита инжекциите да се слагат вечер, но всеки си има различен подход важното е финала да е добър. Ще се радвам някой да сподели ако  в момента е на стимулация, как се чувства и на какви дози и лекарства е. Утре ми е първия  преглед.

Привет,
Ние сме горе-долу идентични - мъжки фактор и къс протокола с Мериофет, с тази разлика че ни е за първи път. Днес ми е 8-ми ден като започнах с 150+75 и от петък съм на 150+150, заедно с една сутрешна, чието име забравих. При мен всичко се движи ок, нямам никакви реакции или болки, но нямам и база за сравнение Simple Smile

# 39
  • Мнения: 16
Здравейте,  момичета,
Питането ми не е много по темата, но просто искам да го обсъдя с някой,  който би ме разбрал и познава доктора.
Негова пациента съм то 4 години, имаме 4 трансфера- 1 свеж и 3 ЗЕТ. Всички бременности приключват преди 8г.с. Всички ме съветват да сменя клиниката, но аз се осмелявам да вървя по този път само заради д-р Станулов ( вярвам му, ценя го, помага ми и при най-мрачните моменти ). На 34 години съм и за момента е открит само мъжки фактор, не сме правили ПИД. Четох за Сигридов,  с идеята да ми подготви тялото, но Станулов не му е голям фен. Приемам всякакви съвети и пожелавам успех на всички!

Пп: за новите момичета искам да уточня, че аз съм една от малкото с неуспехи при Станулов, повечето забременяват бързо Simple Smile


Здравейте, съжалявам за загубите ви:( и аз имам един мисед в 8ма седмица след инвитро при Др.Станулов. И ние сме с мъжки фактор, когато правих опит в началото на годината нямаше опция за Пид. Сега виждам, че предлагат. Доктора каза, че причина за аборта е вероятно генетични аномалии. Имаме всички генетични изследвания и всички са нормални.На вас след 3 миседа какви изследвания ви назначи?

# 40
  • Мнения: 94
Тъй като на мен ми е първа процедура, дали бихте могли да ми кажете какво се очаква да нося на пункцията? Тя трябваше да е в понеделник, но д-р Станулов днес на прегледа ми каза, че няколко фоликула се развиват по-добре от другите и той предпочита да извади по-малко, но по-качествени. Това ме хвана леко неподготвена и рязко забравих да питам разни детайли. Казаха ми да съм гладна и жадна, както и със съпруга, но не питах неща от рода на дали да нося нощница, чехли и разни такива детайли.
Ще съм много благодарна, ако някоя от вас сподели такъв тип битовизми

# 41
  • София
  • Мнения: 11 573
Не, там дават ношница и калцуни. Носи си малко шише вода за след пункцията, по някое време ще ви дадат да пиете. Има отвън, но е удобство да си имаш. За всеки случай и една превръзка може.

Всичко минава много леко като организация.

# 42
  • Мнения: 6
Здравейте, вчера беше първия ни преглед при д-р Станулов. Взеха ми секрет за полово предавани болести и кръвен тест з а тромбофилия. Разбрах, че резултатите от секрета ще видя на сайта на Бодимед или ще ми звъннат, но забравих да попитам къде да проверя за теста за тромбофилия или и за това ще ми се обадят.
Иначе ми препоръча цветна снимка на следващия цикъл между 8 и 12 ден.

# 43
  • София
  • Мнения: 35
Здравейте,  момичета,
Питането ми не е много по темата, но просто искам да го обсъдя с някой,  който би ме разбрал и познава доктора.
Негова пациента съм то 4 години, имаме 4 трансфера- 1 свеж и 3 ЗЕТ. Всички бременности приключват преди 8г.с. Всички ме съветват да сменя клиниката, но аз се осмелявам да вървя по този път само заради д-р Станулов ( вярвам му, ценя го, помага ми и при най-мрачните моменти ). На 34 години съм и за момента е открит само мъжки фактор, не сме правили ПИД. Четох за Сигридов,  с идеята да ми подготви тялото, но Станулов не му е голям фен. Приемам всякакви съвети и пожелавам успех на всички!

Пп: за новите момичета искам да уточня, че аз съм една от малкото с неуспехи при Станулов, повечето забременяват бързо Simple Smile


Здравейте, съжалявам за загубите ви:( и аз имам един мисед в 8ма седмица след инвитро при Др.Станулов. И ние сме с мъжки фактор, когато правих опит в началото на годината нямаше опция за Пид. Сега виждам, че предлагат. Доктора каза, че причина за аборта е вероятно генетични аномалии. Имаме всички генетични изследвания и всички са нормални.На вас след 3 миседа какви изследвания ви назначи?

Здравейте,
Уточнявам, че приключиха по 3 различни начина - без пулс, кухо яйце,  спиране на пулс и спонтанен аборт. Назначи ми тромбофилия,  антифосфолипидни антитела, НК клетки, кариотип, правена ми е лапароскопия и сега се разбрахме да направя и хистероскопия при др Калчев. Изследвали сме и абортивен материал, само на ембриончето с пулс, нямаше генетични аномалии. Ще видя какво ще препоръча и Калчев и ще пиша, ако има различно.

# 44
  • Мнения: 574
Здравейте, имаме едно дете на 2 години и 2 месеца с помощта на доктор Станулов и имаме 1 замразен ембрион. За трансфер на ембрионът кои изследвания от списъкът трябва да се направят от мен и мъжа ми?

Общи условия

Активация на акаунт