Виза за Англия

  • 1 676
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте на всички! Как се кандидатства за виза, в Англия? Моля Ви, помогнете ми! Искам да замина за да работя някъде, в някой хотел- нещо на минимална заплата. Тук вече не издържам, нямам образование, работя на под минимална и имам кредит 450лв на месец. Едва оцеляваме с детето. Искам да променя съдбите ни, искам да живеем един по-добър живот. Имам роднини там, но ми казват да кандидатствам за виза, а те ще ми намерят работа. Да де, ама, как? Също ме интересува, колко струва, как се случват нещата. Благодаря Ви!

# 1
  • Германия
  • Мнения: 3 431
Вие наясно ли сте със ситуацията в Англия я момента и през последните 1-2 години? Безбожно високи наеми, малко жилища, високи цени..? А вие искате там да ходите, че и с дете? С езика как сте? Как мислите да смогват а на минимална заплата?

# 2
  • Мнения: 40 917
Мисля, че да получиш работна виза е безнадеждно. Има много условия - вече да имаш предложение за работа (и то квалифицирана), да знаеш английски, заплатата да е над минималната и прочее.
Не знам берачите на ягоди как отиват и с каква виза, сигурно някаква временна.
Иначе можеш да влезеш в Англия и без виза и после да работиш на черно. Но много затегнаха нещата след Брекзит.

Виж тук, може да знаят вратички:
https://bg.jooble.org/%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0-%D0%B … D0%BE%D0%B4%D0%B8

# 3
  • Англия
  • Мнения: 36
Здравейте на всички! Как се кандидатства за виза, в Англия? Моля Ви, помогнете ми! Искам да замина за да работя някъде, в някой хотел- нещо на минимална заплата. Тук вече не издържам, нямам образование, работя на под минимална и имам кредит 450лв на месец. Едва оцеляваме с детето. Искам да променя съдбите ни, искам да живеем един по-добър живот. Имам роднини там, но ми казват да кандидатствам за виза, а те ще ми намерят работа. Да де, ама, как? Също ме интересува, колко струва, как се случват нещата. Благодаря Ви!

Най-добре се свържи с агенция в България, която може да съдейства за виза за сезонен работник. Намерих тези: https://ukbrigade.com/%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0-%D0%B … D0%BB%D0%B8%D1%8F
Аз съм ходила с Конкордиа, но преди 10 години - всичко беше точно, но тогава нямаше визи.

Общи условия

Активация на акаунт