Денонощна безТЕРМИНова немска тема / 245

  • 24 115
  • 778
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 5 384
И аз правя на Наталина, нямат грешка. Ако не държиш на завъртяната форма - оформям тестото на цилиндър, оставям в хладилника да се втвърди и режа на бисквити. За пет минути е готова тавата, нямам нерви да ги оформям една по една.
Линцери и шортбред са подобни, също стават лесно и са вкусни.
Бях правила и едни портокалови бисквитки с шоколадови капчици. Много вкусни, пак беше маслено тесто, но съм изгубила рецептата. Някой да се сеща?

# 766
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Мислех да не споделям, но все пак тук имаше хора, които я познаваха - миналата седмица Матакосмата ни напусна. Тези, които я познават, знаят какъв човек губим. Светло й небе! И понеже обичаше всичко да е със стил - вдигам чаша за теб, Мате! Wine Glass

# 767
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
И аз прочетох във Фейса за Матакосмата. Много се измъчи тя последните две години. Светъл и път!

# 768
  • Немция
  • Мнения: 6 878
Ооо, много тъжно....Cold Sweat
Да почива в мир! Cold Sweat
Аз я нямам във ФБ, беше интересен и колоритен човек, според постовете й.
Тя имаше дъщеря, би трябвало да е пълнолетно момичето вече-  кураж и сила за нея!

Имам какво да напиша за Vanillekipferl, правила съм безброй от тях, но в новата тема ще е..

Последна редакция: пн, 27 ное 2023, 18:38 от Бибит

# 769
  • Мнения: 6 450
Да почива в мир Мата.

# 770
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Бибит, малка е дъщеря й, на 16

# 771
  • Немция
  • Мнения: 6 878
Бибит, малка е дъщеря й, на 16
Милото дете! Sweat Поне по-голяма да беше на възраст...

# 772
  • Мнения: 468
Много мъчно ми стана, сили за семейството и.

# 773
  • Мнения: 396
Да почива в мир! Дано да има кой да се погрижи за детето.

# 774
  • Мнения: 11 315
Аз видях съобщението на Алекс и се разревах. Толкова да я обичах тази жена! Дано е успяла да уреди бъдещето на детето. Да почива в мир!

# 775
  • Мнения: 7 057
Знам я от форума, беше много колоритна съфорумка. Все не намирам отговор защо толкова хубави хора трябва да си тръгват рано от тоя свят!
Мир и светлина на душата и.

# 776
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Мислех да не споделям, но все пак тук имаше хора, които я познаваха - миналата седмица Матакосмата ни напусна. Тези, които я познават, знаят какъв човек губим. Светло й небе! И понеже обичаше всичко да е със стил - вдигам чаша за теб, Мате! Wine Glass
О, не! Човек с голямо "Ч" беше. Светъл път и  от мен една вдигната чаша в нейна памет! Sad

# 777
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Веч, за съжаление не съвсем. Алекс е от доста време отделена. Майка й е ужасно възрастна, не знам как тя се справя. Ужасно е да погребеш собственото си дете Sad

# 778
  • Немция
  • Мнения: 6 878
Тъжен край на тази тема, време е за ново начало! Nature Star2

Заповядайте в новата тема!
Утре ще я дообработвам и освежавам...

Общи условия

Активация на акаунт